найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Скраб

16 січня 2013, 04:47

Давайте ділитися рецептиками скрабів та особливостями їх використання

Я вчора робила Кавово-апельсиновий цукровий скраб
Рецепт такий
Олія зародків рисового зерна (небагато десь 2 стол ложки)
Емульгатор
Кава мелена (я брала дуже трошки, бо боялася забити ванну)
Цукор
ЕО апельсина

Вийшов класний! Мені сподобалося
І взагали цукрові скраби люблю, вони ніжні :love:

Але у мене запитання до знавців, чи не забиває кава водостік, чи якісь способи вберегтися від цього?

Які скраби любите ви?

Re: Скраб

16 січня 2013, 10:25

я для тіла роблю собі в сауну мед плюс кава або оливкова олія. але є зараз 3 літри меду на таке діло то тре використати :hi: поки що не забило водостік, хоч користувалась відносно часто і кави даю багато. думаю вона гарно стікає з водою в каналізацію.

Re: Скраб

16 січня 2013, 10:31

Я теж роблю такий, як flower, тільки ще даю аромамасла. То ще ні разу не забивалося.

Re: Скраб

16 січня 2013, 17:15

а дозволяють в сауну скраби з кавою брати?

ше розкажіть мені за скраби з морської солі, я шось читала шо вони дуже сильно дряпають, дума тепер чи купувати ту сіль чи ні

Re: Скраб

16 січня 2013, 17:17

в мене дома сауна, я не знаю чи в громадських дозволяють. в нас в місті ходила в громадську, але з власниками, то можна було всьо :wink:
а щодо соляних скрабів, то є в мене для тіла від таянде (якась китайська косметика) то він класний, сіль спочатку відчувається трошки і вона дрібна дуже, а потім розчиняється. Якшо домашній робити з сіллю то може полрапати, де ніжна шкіра. Потрібно дуже з дрібної солі пробувати. Якщо не для лиця, а тіла то з будь якої впринципі підійде.

Re: Скраб

16 січня 2013, 20:26

А як зробити скраб з морської солі? Хтось робив?

Re: Скраб

16 січня 2013, 20:28

чоловік казав шо пробував сіль і мед, я не пробувала, мене кава з медом влаштовує.

Re: Скраб

16 січня 2013, 20:38

Ми з друзями плануємо в сауну йти, то я собі би хотіла собі якийсь зробити. Ще скажіть хто знає коли його краще наносити і скільки часу тримати?

Re: Скраб

16 січня 2013, 20:53

це не маска шо його треба тримати. після сауни коли розігрілась наносиш і розтираєш, потім змиваєш.

Re: Скраб

16 січня 2013, 21:13

теж як ходила в сауну раніше то тільки кавою з медом і користувалась. В домашніх умовах користуюсь тіанде скрабом з кісточок персика. Задоволена навіть дуже.
Відповісти