Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся
Приклади першого - відсутність в наш час епідемій тифу або чуми, приклади другого - періодичні збільшення захворюванності на ту чи іншу інфекційну хворобу за умови наявності високого проценту щеплених.
бактерія-збудник кашлюка досить всюдисущий, з ним не справились навіть у високорозвинених країнах з великим процентом щеплених
збудник кору настільки заразний (про це мені і завідувач говорила), що досить буде і тих двох з медвідводом, щоб поширити захворювання
дифтерією та поліомієлітом (в разі щеплення ОПВ - живою вакциною) міг би нещеплену дитину заразити і сам хлопчик, причому з більшою ймовірністю.
гра з вогнем написав:в країнах, де щеплення не вважається прихованим винищенням людства
мне от краснухи менее трех лет назад делали живой вакциной (после родов, перед выпиской)гра з вогнем написав:щеплення живою вакциною зараз не використовують. я взагалі не розумію для чого антивакцинатори досі згадують живі вакцини, якщо медицина вже давно просунулася вперед.
окрім того при щепленні живою вакциною в часи нашого дитинства вводився двотижневий карантин.
гра з вогнем написав:і проти поліомієліту крапельки вже не дають.
хоча у нас всяке буває :(
гра з вогнем написав:Відсутність тифу чи чуми відбулося внаслідок покращення санітарно-гігєнічних умов. Це основне для профілактики цих хвороб.
гра з вогнем написав:Високий процент щеплених нажаль лиш на папері, тим більше у нашій країні, там де високий процент щеплених не лише на папері й хвороби, від яких щеплюють рідко коли трапляються.
гра з вогнем написав:тому щеплення проти кору важливі. шеплення значно знижує шанси захворіти.
гра з вогнем написав:окрім того передбачається, що діти з медвідводом дійсно мають причини для нього. а отже не відвідують дитячі заклади,
гра з вогнем написав:щеплення живою вакциною зараз не використовують. я взагалі не розумію для чого антивакцинатори досі згадують живі вакцини, якщо медицина вже давно просунулася вперед.
Інактивована вакцина для профілактики поліомієліту (далі — ІПВ) застосовується для перших двох щеплень, а при протипоказаннях до введення оральної поліомієлітної вакцини (далі — ОПВ) — для всіх наступних щеплень за цим Календарем.
Вакцина ОПВ застосовується для 3-6-го щеплень (щеплення за віком — 5 місяців,18 місяців, 6 років та 14 років) за відсутності протипоказань до ОПВ.
календар щеплень
Tajga написав:гра з вогнем написав:Хвороби циркулюють в певних умовах, одна справа якщо той хлопчик постійно сидить у закритих приміщеннях з дорослими дядями і тьотями, тоді нещеплені дяді і тьоті можуть стати причиною захворювання.
проте частіше трапляється так, що маленькі хлопчики проводять багато часу граючись з іншими хлопчиками і дівчатками, часто в закритих приміщеннях, часто сплять поруч, їдять поруч і какають теж на сусідніх горщиках.
Саме тому ймовірність що хлопчик захворіє внаслідок контакту з іншими хлопчиками і дівчатками в рази вища ніж від контакту з дорослими дядями і тьотями.
я щось трохи розгубилась, а звідки тоді ті хлопчики і дівчатка можуть заразитись, якщо спілкуються тільки одне з одним?... І я між іншим говорила про щеплених дядь і тьоть, в яких просто не виробився імунітет.
Tajga написав:pan_kotskyy, мала твоєї сусідки була на карантині, не пам'ятаєш?
а я про що? Колективний імунітет не залежить виключно від вакцинації. Іншими словами: вакцинація не єдина причина появи колективного імунітету, покращенння сан-гігієнічних умов також одна з причин.
Цікаво, а як щодо Росії? Наскільки я знаю, там законодавством дозволено відмовлятись від щеплень і дозволено нещеплених брати в садочок і до школи. Щось не чути про епідемії в наших сусідів.
Вчасний карантин також знижує шанс захворіти.
От у одної нашої форумчанки в дитини алергія і через це медвідвід, гадаєш, їм не варто відвідувати садочок?
а звідки тоді ті хлопчики і дівчатка можуть заразитись, якщо спілкуються тільки одне з одним?...
гра з вогнем написав:тайга давай мухи окремо, котлети окремо
Крім індивідуального імунітету розрізняють колективний імунітет та імунний прошарок населення. Під колективним імунітетом розуміють несприйнятливість суспільства до інфекційних хвороб. Він створюється внаслідок перенесеної епідемії або завдяки масовій вакцинації населення і досягненню високого матеріального та культурного рівня (забезпечення якісним харчуванням, житлом, екологічне благополуччя тощо).
Повернутись до Здоров'я карапуза
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей