Глобальні оголошення!



Приватні садочки Тернополя

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Nymydora » 10 жовтня 2010, 16:43

Люди, кажуть, що в нас є якийсь приватний дитсадок. Хто що чув? А є садки для дітей з особливим харчуванням чи можна дієтичній дитині у звичайному садку харчування організувати?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2010, 17:00

Nymydora написав:Люди, кажуть, що в нас є якийсь приватний дитсадок. Хто що чув? А є садки для дітей з особливим харчуванням чи можна дієтичній дитині у звичайному садку харчування організувати?

про приватний чула лише в Гаях Чевченківських, здається... Про харчуваня не чула. Знаю тільки шо в очному дитсадку обіцяють покращене арчування і в якомусь на Алясці - теж покращене, бо там для дітей з ортопедичними проьблемами... Може там і для діабетиків є... На аль номера не знаю садочка
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Радмила » 10 жовтня 2010, 19:36

Є в Гаях гречанівських. і ще в центрі, в тих свій сайт є, треба пошукати. Знаю, що в гаях, то навпроти подолян -10 хв ходьби. В них своя коза. Оплата 60-65 грв день здається.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Nymydora » 10 жовтня 2010, 20:16

Знайшла сайт
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Виглядає гарно. Цікаво, як то є насправді.
У нас просто дитина зі специфічним харчуванням. От і шукаємо варіанти. :???:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 10 жовтня 2010, 20:38

Люди, кажуть, що в нас є якийсь приватний дитсадок. Хто що чув? А є садки для дітей з особливим харчуванням чи можна дієтичній дитині у звичайному садку харчування організувати?

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

В центрі,за драмтеатром,по вулиці Качали.Знайома водила туди ,казала що 150 у.е в місяць платила.
В них нема своєї площадки ,граються у дворі (якщо не помиляюсь навпроти міськно)територія не огороджена,поряд їздять машини,влітку всі дітки від малого до великого були разом,не знаю чи поділені вони на групи взагалі.Особливими методиками не балують (по словам мами)хороше харчування.
Ой,ти вже сама знайшла ;)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Nymydora » 10 жовтня 2010, 22:03

знайшла то знайшла, але хотілося би якраз відгуки мам почути. Оте, що нема свого подвір'я - це вже мінус.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 10 жовтня 2010, 22:12

Знайома була задоволена,я в групі не була,тільки на вулиці як малого забирали з нею,але чесно кажучи,для мене то величезний мінус ,що не огороджена територія,я туди давати не буду.Краще якийсь зразковий державний.
А на рахунок дієтичного харчування ,яке в садочку меню: супчики,кашки,пюре,макарони.Можна попросити,щоб сосиски та мариновані овочі не давали.На сніданок годувати вдома.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення мешканка » 11 жовтня 2010, 08:52

а я чула негативні відгуки. Мовляв, там водять дітей тільки "багатенькі" батьки і що всі діти страшно розбалувані і недисципліновані. Дозволяють собі і хамити вихователям і кидати забавками в них і т.д, а вихователі мають все з посмішкою терпіти. Дисципліни, як такої, немає, бо намагаються під кожного підлаштуватись. Чи правда це-чи ні-не знаю, но такі відгуки чула неодноразово.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ксюшка-п » 15 жовтня 2010, 09:25

Моя дитина ходила в Затишок.Я задоволена тим, що в групах тепло, опалення включають в вересні і якщо холодно то до травня, харчування хороше, дуже гарні вихователі.Гуляють вони в скверику перед садіком, деколи йдуть на площу чи в парк.То що дорогувато, 65грн. в день якщо дитина присутня і 15, якщо немає.Але кожної зими вони ціну піднімають.За такі гроші можна було б щось краще, бо так нічого такого особливого в садіку немає, крім того, що в групі приблизно 14 дітей, а для мене це мало велике значення.Якщо літом ходить мало дітей, тоді зведена група.Якщо фінанси позволяють, то я б радила цей садочок, але не треба чекати, що там щось надзвичайне.
Ксюшка-п Офлайн


 

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Nymydora » 19 серпня 2012, 00:56

Natalinda написав:А чим тобі так Гаї Гречинські запали? ти там була? Чи лише по відгуках?

Я не була, але говорила з мамою, яка водить туди вже другу дитину. Дуже хвалила. Коротко переказую: приватний булинок, велике обійстя, кізка, курочки, кролики, грядки - все своє. Далеко від дороги. Дві групи тільки, відповідно, діток небагато. Басейн, спортивний зал, багато часу на свіжому повітрі. Гарна вихователька, чудо-няня, хороша кухарка. Багато з дітьми займаються, на ранки задіюють всіх. Лояльні і уважні до дієт, якщо таке потрібно. Лояльні до щеплень.
))) Гарно звучить, пра?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron