Глобальні оголошення!



Натуральна зубна щітка - ефективна?

Модератор: Natalinda

Re: Натуральна зубна щітка - ефективна?

Повідомлення Sawwku » 27 липня 2012, 15:46

в Кмці є, але про наявність питай в Даші, бо не завжди наявні. десь 11 грн я давала, півроку назад
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Натуральна зубна щітка - ефективна?

Повідомлення Dashko » 09 серпня 2012, 01:04

Місвак в Кумці є, правда не завжди, сама недавно випрошувала у форумчан :ha: (дякую, Сашкі врятувала :rose: ). На даний момент, збираюся отримати свіженьки палочки в кінці тижня.

Скопіюю сюди свої враження з іншої теми:

Місвак. Запах спершу - незвичний, м'яко кажучи. Але швидко звикаєш - і, навіть, стає приємним. :гуд: Сам процес чищення - довший, але не обовязково це робити у ванні, тому це не завдає незручностей. Інколи полощу рот до чи після, але можна і взагалі без полоскання. Вичищає гарно. Відбілює :гуд: . Про користь для зубів важко сказати, але таке відчуття, що дія чищення - довша ніж від зубної пасти. Ще подобається місваком масажувати ясна.
Одним словом, я свою зубну щітку вже викинула. Хоча можна використовувати місвак як допоміжний засіб.
Увага: щіточку тримати в герметичні упаковці!
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Натуральна зубна щітка - ефективна?

Повідомлення Ksenija » 15 серпня 2012, 13:29

Мені місвак дуже сподобався, хоч, якщо чесно, нічого особливого я від нього не очікувала. Зуби після користування дуже гладенькі, відчуття, що чисті. Правда перед чищенням місваком я користувалась ще зубною ниткою. Єдине, що не сподобалось - неприємні відчуття в кутиках рота... Це я ще не навчилася?... Ну, і не можу сказати, що ефект набагато довший ніж після традиційної щітки з пастою...
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Натуральна зубна щітка - ефективна?

Повідомлення Dashko » 15 серпня 2012, 15:39

В мене після початку чищення поробилися заїди в кутиках роту, не знаю, чи через то, що я рот сильно відкривала :crazy: , чи через те, що палочка не ідеально рівна (шкрябала) :confused: Доречі, полікувала заїди розчином мильних горіхів - пройшло миттєво. Після того, намагалася акуратніше чистити і більше таких проблем не виникає.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Натуральна зубна щітка - ефективна?

Повідомлення Shalimar » 15 серпня 2012, 16:08

Ksenija написав: Ну, і не можу сказати, що ефект набагато довший ніж після традиційної щітки з пастою...

а я могу!!
зубы долго остаются идеально гладкими, не скапливается налет, наутро - никакого неприятного запаха.
дорогие зубные пасты, в комплексе с дорогими ополаскивателями для ротовой полости не дают мне такое ощущение чистоты + по длительности эффекта проигрывают
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Натуральна зубна щітка - ефективна?

Повідомлення Сяна » 15 серпня 2012, 16:34

я користувалася поки тільки раз, загалом задоволена, тільки до запаху треба привикнути...
користувалася на ніч, то вранці все одно хотілося почистити зуби...
Shalimar, а як давно ти використовуєш місвак? тільки ним користуєшся?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Натуральна зубна щітка - ефективна?

Повідомлення Shalimar » 15 серпня 2012, 17:13

Сяна написав:користувалася на ніч, то вранці все одно хотілося почистити зуби...
Shalimar, а як давно ти використовуєш місвак? тільки ним користуєшся?

давно (с зимы), но не часто)))) забываю, ленюсь...
утром пользуюсь обычной щеткой с пастой
перед сном - мисвак
по ощущениям во рту, утром можно и не чистить... )) Но я все равно чищу (опять щетка+паста)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.

Повернутись до Природа і людина



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей