найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: А я ходила із слінгом...

06 травня 2012, 22:15

Сяна написав:і як - Христинці сподобалось? я там була ше з пузіком - класно!

вона спала, пробудилась, як ми вже спускалась, то трохи "балакала" до туристів по дорозі :hi:

Re: А я ходила із слінгом...

06 травня 2012, 22:47

А я зі слінгом сьогодні в Збаразький замок їздила. Там народу було море, шум. А мала сиділа тихенько і заглядала. Потім намагалася говорити, але ніхто крім мене її не чув.

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 10:17

дівчата а фото??? інтірєстінько ж!!

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 13:30

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 14:04

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 14:09

Дівчата дуже гарно, Ксенія не важко було з малою на високий замок лізти? :impossible:

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 14:12

irinka написав:Дівчата дуже гарно, Ксенія не важко було з малою на високий замок лізти? :impossible:

ну, я задихалась не більше, ніж інші, без діток) думала, буде важче, єдине, боялася, щоб не штовхнув хтось

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 14:18

але ж гарні)))) Ксеня, я в захваті від твого слінга, не думала, що мені подобаються такі кольори, але він таааак гарно виглядає :wink:
ми з Даринкою на ратушу в Чернівцях лізли, правда вона вже тоді в ерго була

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 14:22

taranjka написав:але ж гарні)))) Ксеня, я в захваті від твого слінга, не думала, що мені подобаються такі кольори, але він таааак гарно виглядає :wink:
ми з Даринкою на ратушу в Чернівцях лізли, правда вона вже тоді в ерго була

Мій слінг мені більше вживу подобається ніж на картинці) А куди ще в Чернівцях з малечою ходили? теж плануємо туди поїхати)

Re: А я ходила із слінгом...

07 травня 2012, 14:35

ми туди на два дні їздили, ходили по музеях собі коли мале спало, або гуляли по вулицях - мені Чернівці більше за Львів сподобалися. можна просто ходити і дивитися навколо. а Дарці найбільша розвага то пташок готувати і по площах гуляти - їй тоді рік з копійками був :yes:
ми їхали в середині листопада, то навіть не розраховували, що буде гарна погода, а там жара була, щи в футболках ходили :crazy:
Відповісти