Глобальні оголошення!



Подяка за роботу Школи материнства

Діяльність Школи у м.Тернополі, графік лекційно-практичних занять, розклад, адреса, запитання про роботу Школи, відгуки випускників Школи

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення Сніжинка » 23 грудня 2011, 00:15

Вітаю! Вітаю! Вітаю! Величезне дякую Іванні Євгенівні, Марії Степанівні, Даші за таку важливу місію, яку робите. Ваші лекції дуже багато навчили. Процвітання Школі щасливого материнства :!: :!: :!: :heart: :heart: :heart:
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення lerumpochka » 23 грудня 2011, 11:57

8 років!!!!!!!!! ВІТАЮ!!!!!!!!
[url]Зображення[/url]

я взагалі фанат школи материнства))) і моя мрія, це щоб усі-усі знали про неї і кожна-кожна прослухала лекції, і ,мало того, щоб використовувала зання ті! ще мрію, що буде бігборд із рекламою школи, і всяке атке... але тобі треба думати про розширення меж))) може про власне приміщення, де будуть і лекції і заняття і все таке... :clapping: :clapping: :clapping:
короче - нехай те все збувається, а марії - натхнення натхнення і сто разів натхнення!
ДЯКУЮ!
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення mari » 25 грудня 2011, 15:12

В нас дійсно є такі мрії, особливо про бігборд, поки що ще спонсорів не має.

За натхнення- окреме спасибі! :heart: :heart: :heart:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення nelly » 25 грудня 2011, 23:59

І я теж приєднуюся до вітань і щиро ДЯКУЮ за фанатичний настрой на грудне, лише завдяки цьому я годую свою дитину ( нам правда лише 6,5 міс), але за цей час було певно з півсотні бажаючих ПОМОГТИ по грудному у вигляді пустушок, баночок, пляшечок і сумішей, Дякую за все завдяки Вам (школі) я йшла на пологи як на свято і все пройшло дуже легко)) цьом-цьом
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення yasinka » 06 травня 2012, 22:00

Нарешті добралася сюди, щоб подякувати усім причетним до роботи школи материнства. Дякую за той позитив, який ви несете разом з собою, за отримані приємні емоції, за те як навчаєте майбутніх матусь.
Завдяки фразі (даруйте, вже не пам"ятаю чия) "Ідеальні потуги - розслаблені м"язи обличчя і губи, розтягнуті в усмішці" моя доця народилася з усмішкою :)
yasinka Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 13 серпня 2011, 14:40
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Вже великий син і ще маленька доця

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення mari » 07 травня 2012, 17:38

yasinka написав:"Ідеальні потуги - розслаблені м"язи обличчя і губи, розтягнуті в усмішці"



наша фраза!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення Olyana » 11 березня 2013, 22:09

велике спасибі за справді необхідну і важливу роботу Школи материнства!!! як добре, що ВИ Є!)
ви робите колосальну роботу!!!!
пройшовши заняття ще раз багато чого переусвідомила про такий цінний дар - бути мамою)
і хоча, так склалося, що природнім шляхом нам не було суджено народжуватись, всеодно набуті знання та почутий досвід багато чого дав мені.
дякую Богу за свою доню і координаторам проекту Школи за їх плідну працю! :rose:
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Хочу подякувати!

Повідомлення Наталі » 28 травня 2013, 01:49

Велике СПАСИБІ Даші за те,що допомогла зробити моє материнство щасливим!Дякую за те,що навчила правильно прикладати сина до грудей :yes: Дякую за уроки слінгоносіння,слінг допоміг мені бути поруч з своєю дитиною і водночас вести активний спосіб життя :yes: Дякую за природній підхід до виховання дітей :yes:
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Re: Хочу подякувати!

Повідомлення Наталі » 28 травня 2013, 02:45

ДЯКУЮ нашій школі материнства св.Анни за її величезний вклад в щастя мого материнства :heart: :heart: :heart: Дякую всім працівникам школи за їх безцінну роботу!
Дякую Марі-за організацію школи та психологічну підтримку,за твої чудові лекції та майстер-класи :rose:
Іванні Наконечній-за професійність щирість і відвертість!Дякую за ваші лекції,за те що Ви говорили нам правду про наші права в пологовому будинку,жіночих консультаціях,за підготовку до до пологів,за ваші настанови по грудному годуваннню :rose:
ДЯКУЮ ЗА ТЕ, ЩО ВИ Є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart:
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Re: Хочу подякувати!

Повідомлення TYulia » 28 травня 2013, 08:59

Повністю погоджуюсь з попередніми дописами.
Люди, ви робите безцінну роботу!!! :rose: :aplo:
Школа Материнства (з цими чудовими вчителями - Марі, Іванна, Даша) дала мені дуже багато знань,а головне впевненості у своїх силах і "щасливому материнстві".
Я практично два рази прослухала деякі лекції. Ще гарна була Неонатолог - здається Наталя Євгенівна - я записи з її лецій то перші місяці практично кожен день перечитувала. На лекції по грудному годуванню то, памятаю, навіть спеціально йшла ще раз, щоб набратись того азарту-ентузіазму для майбутнього ГВ.
Окреме дякую Даші, яка реально готова помогти завжди і зі всім. Зверталась до неї і з питаннями по ГВ і по слінгоносінню.
ДЯКУЮ :rose:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Школа щасливого материнства св. Анни



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей