Глобальні оголошення!



Мене дратує

Модератор: Галина

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Liza » 08 травня 2010, 18:30

Naya написав:...
забилам би тих замовників, які через рік після зробленої роботи хочуть ше шось міняти, та ще й в рахунок попередньої оплати...чужий час не ціниться..аякже...бо він блін заплатив гроші...то шо ж за ті гроші до кінця життя витребеньки переробляти?
:x :x :x :x :x :x

ага. мені колега-вебпрограмер розповідав анекдот - сміх крізь сльози. перекажу так, як пам"ятаю.
говорять веб-програмер і замовник.
замовник: - а давайте пізніше, якщо я захочу щось тут трошки переробити, ви мені вже безкоштовно доробите. добре?
веб-програмер: - добре. і ще давайте так: якщо я захочу буханця хліба, то прийду до вас і ви мені просто так його дасьте.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Melisa » 20 травня 2010, 21:36

Чому, коли я сиджу на форумі, то він "неправильний" і я "начиталася дурні" і "різного непотребу" тому тепер "така розумна", а коли він сидить в компі весь день і до нас майже не підходить, то так має бути, то про виховання він знає більше. Я вже не витримую! Мені хочеться втікти кудись далеко-далеко, забрати з собою дитину і виховати її так, як я вважатиму за потрібне, а не так, як виховували мене, чоловіка і багатьох таких, як ми! Я не можу вже більше! Здається, що ось-ось і лопну зі злості, а тоді накою багато дурниць. Як ось зараз. Не хочу нічого такого писати, але пишу, бо нема кому пожалітись і виплакатись. Д-І-С-Т-А-Л-О!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Naya » 20 травня 2010, 22:20

НЕлюсю, не бери до голови. Так є. І в нас. Все, що я читаю, то дурне, а що чоловік - то мудре. То певно всі вони такі, якщо тобі легше від цього.
Але ж ми мудріші все одно. ;)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення mala-karta » 20 травня 2010, 22:32

Неля, в мого такі непонятні злюки починаються, якщо він десь на інших фронтах розстроєний. Може на роботі щось? Може цьомкнути позапланово? Може просто нема йому кому виговоритися і ховається в комп і зривається на тебе?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення mari » 20 травня 2010, 23:32

Неля, сім"я- це клімат.
Він може бути холодний, з вітром, грозами і цунамі, а може бути сонячний, лагідний, чудовий.Кожний день по-іншому.
Весна, літо, осінь, зима- завжди по-різному. Але ж це і цікаво!
А кому було б цікаво якби все було так гарно і ідеально. Не має такого ні у кого. Навіть святі мали згіршення, а нерви то й подавно у кожного в нас є.
Тільки в наших жіночих силах і чарах є можливість змінити клімат на райський!!! :heart: :heart: :heart:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Natalinda » 21 травня 2010, 00:33

Во-во, Марі добре каже.
Мій то каже шо в мене залежність від форуму, а в нього від футболу то нє, то не залежність.
Все одно буде по твоєму. Чоловік - голова, жінка - шия. А ти не просто шия - ти дуже розумна шия. Так шо все буде файно :emphaty:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Melisa » 21 травня 2010, 08:08

Дівчатка, спасибі. :rose:
Я вам скажу, що видно то все не просто так було. Нині рано поговорили, все вияснили. О, як я люблю такі моменти! Короче кажучи, все чудово. Питання в другому: коли я навчусь щиро дякувати Богу за такі випробування? І, відповідно, робити правильні висновки. :unknown:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення mari » 21 травня 2010, 10:04

Бачиш, а ти на місію ходила :good: Маю на увазі до мощів.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Melisa » 21 травня 2010, 10:12

Я дуууже, дуууууже б хотіла піти, але в силу того, що нема на кого дитину лишити змушена пропускати ці науки. Якби хтось десь записував їх, я б послухала. Тішусь з того,що завтра зможу посповідатись і отримати благословення для свого Янгола. ;) :yahoo:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: МЕНЕ ДРАТУЄ

Повідомлення Naya » 21 травня 2010, 10:20

а мене дратує Малеча.
ще й як дратує....сьогодні особливо.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Внутрішній світ



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron