Глобальні оголошення!



Прикорм під час "несезону"

Для того, щоб підняти цікаву для Вас тему, зверніться в ПП до адміністрації форуму!

Модератори: Natalinda, ksana

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Liza » 19 травня 2010, 11:31

Natalinda, дяяяякую :) але не турбуйся - маємо доступ до села, може там ще є гарбузик. а як ні - то картофанчик почнемо їсти, чи ще щось :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення happymami » 19 травня 2010, 11:43

Natalinda написав:Ліза ми на Зелені свята їдемо до чоловіка в село, можу запитати за гарбузика, ящо хочеш. Не гарантую шо він є, але як є то дадуть без проблем.

вене мама морозила спеціально для цього гарбузи на зиму. Кавалочками. Бо не всі в нас долежують довго на балконі :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Natalinda » 19 травня 2010, 11:56

Ну ми зараз теж все морожене їмо і гарбузи і капустку цвітну. Шкодую що ніхто тамтого літа не надоумив, коли я з животиком ходила, про те мороження, набагато більше всього б запасла і дитинці і собі. Свіжеприготовлений компотик з чорниці - це щось, і дитинці з молоком вітамінка перепаде.
Так що вагітні наші мамочки, думайте наперед про харчування ваших майбутніх карапузиків!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2010, 14:36

так можливо варто було щось на початок припасти. Але нам 6 буде аж 5 червня. Кашку гречку ми вже їмо 1 раз вдень 6ий день. Юрчик її обожнює. З 6 введемо картопельку, морковку, капустку. А там не загорами і кабачки. Тому наш час вагітності перепав на хорошу пору. А за картоплю я зажди чула лише позитив і сама її обожнюю, ні дня не можу прожити.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення svetla » 19 травня 2010, 14:53

:good: Про картоплю говорилось багато.Але я перші рази вимочувала її кілька годин. Потім вже варила як звичайно. Морожені овочі можна купити.Їх морозять в сезон (бо не в сезон не вигідно). Але для початку можна починати з своїх картопі-моркви-буряка. Поєднувати з цибулькою,петрушкою.
Смачного!
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Nymydora » 19 травня 2010, 15:24

Liza написав:я не дуже категорично проти картоплі, але призадумалася після того, як почула версію про те, що картопля має якусь речовину, через котру не варто дитяті її давати до якогось терміну, не пам"ятаю, до якого. Nymydora , скажииии :)

картопля містить багато соланіну, який руйнує еритроцити крові - http://ogorod.in.ua/publ/raznoe/kartofe ... /8-1-0-314
А ще в книзі Гебель. Глеклер "Ребенок от младенчества к совершеннолетию" (представники Вальдорфської педагогіки і антропософської медицини - ох, аж сама злякалась :crazy: ) автори пишуть, що картопля впливає на ту частину "я", яка відповідає за приземленість, практичність та матеріалізм, а її часте одноманітне вживання якби пригнічує духовний розвиток, а також викликає ранні проблеми з пам"яттю. І чим більше їси, тим більше хочеться. Щось таке, якщо я нічого не переплутала. Тому до 3 років вони не радять давати картоплю (так само, як м"ясо, рибу, яйця).
Але то за принципом - хочеш вір, не хочеш - не вір.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Natalinda » 19 травня 2010, 15:31

Nymydora написав:Тому до 3 років вони не радять давати картоплю (так само, як м"ясо, рибу, яйця).


:scare: А шо ж та дитина має їсти до трьох років???

А на рахунок соланіну, так то в зеленій картоплі. Зелену навіть, перепрошую, свиням давати не бажано, не те що дітям. А соланін виробляється в картоплі під впливом сонячного проміння. То те шо я з біології памятаю.
Я наприклад не напихаю дитя якимось певним прикормом, ми дві-три ложки зїмо і молочком запиваємо, і все гуд.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2010, 16:26

уявляю собі яка я приземлена, матеріальна і духовно занедбана..... ну про память не буду....останнім часом (місяців 8) вона дійсно не дуже в мене. Але все решта.... Брехня дика! Все з точнісю навпаки. При тому що картоплю їла місяців з 4, мама каже, і досі-ЩОДНЯ!!! в різни видах. Просто це моя сама улюблена їжа. Але як ви кажете хоч вір хоч ні. Я не можу дочекатися вже червня щоб дати синові її скуштувати. цікаво чи любитиме, бо мій чоловік навпаки їсть її лиш по святах.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення kamisia » 19 травня 2010, 18:30

Ліз, гарбуз ми в Сільпі купляли, по 7 грн за кіло, може в них ше є....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Nymydora » 19 травня 2010, 21:42

За картоплю: я сама картоплю їм з дитинства (і теж ніби не зовсім занедбана )) , а от малому, мабуть, давати все ж поки не буду. А соланіну багато теж в молодій картоплі - не тільки в зеленій чи пророслій.
Замість картоплі рекомендується пастернак, селера, кабачок. А м"ясо-рибу-яйця радять замінювати кисло-молочними продуктами, фруктами-овочами, горіхами, сухофруктами і т.п. Це, до речі, не важко, просто незвично. Я от м"яса не їм вже майже рік - і нормально. Навіть не хочеться. От якби ще солодкого не хотілося :dash: .
До речі, про солодке: а цукор ви (це я до мам взагалі) дитині давати будете? Бо у нас проблема: ми своєму давати не хочемо, але ж є багато добрих родичів, які можуть тихцем нагодувати бідну дитину. Що от робити в таких ситуаціях?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Архів тем і повідомлень



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей