Глобальні оголошення!



Дива. Чи траплялись з вами?

Модератор: Сяна

Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення mari » 02 грудня 2011, 09:55

Незабаром Новий рік і Різдво. В ці свята так хочеться див. Ми не лише хочемо подарунки, а й чекаємо, що нас будуть ще більше любити, дивувати. Або принаймні, почнуть нарешті це робити. І наше життя, за рухом невидимої чарівної палички враз зміниться. І нам не треба буде нічого вирішувати і ні за що відповідати- бо це станеться само по собі. Хоч,якщо думати раціонально, якщо любові і див не було на протязі всього року, то де їм взяти в різдвяний час.?
Чи все таки є де взятись?
Чи все таки дива з вами траплялись(звісно крім народження дітей)????
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення Ludmila » 02 грудня 2011, 13:09

Дива трапляються!!!! Їх сворюють люблячі люди! :heart:
Для мене було дивом і справжнім казковим сюрпризом отримати від дідуся (була я тоді 9-ти чи 10 -річною дівчинкою) за кілька днів до Нового року цілий набір італійських ялинкових прикрас із шоколаду, в яскравих різдвяних обгротках і із спеціальними золотими ниточками щоб вішати на ялинку. Ні в кого із моїх друзів не було такої гарної ялинки як в мене тоді !!!! була тоді у нас традиція прикрашати ялинку з дідусем удвох, сам процес тоді був такий святковий!!!! Для мене тоді це було справжнє диво!!! :heart: :-|
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення happymami » 02 грудня 2011, 13:21

ну я взаглі скептик по відношенню до всякого роду див. Але ті дива, які творить ЩОДНЯ в моєму житті Бог - це шось неймовірне і ні критиці ні навіть поясненню не підлягають.
Тому я не чекаю якихось особливих див ні від кого і ні звідки, але знаю, шо коли особисто для мене буде потрвбне дійсно якесь мега диво - то я його матиму ;-)
Покишо тішуся тими побутовими дивами, якими мене обласкує Господь.
Як мінімум - дивом для мене є той факт, що мій гаманець ніколине буває порожнім. Навіть коли вже здається, шо грошам нема звідки взятися. бо й зрпл отримала і ні кому не позичала, і допомогу на дітей вже розтратила і всі інші джерела доходів вже вичерпані - всеодно знайдеться така ситуація, в якій я отримую фінансову підтримку і впевненість в завтрашньому дні. Чи не диво? ;-)
Святий дух - то для мене диво :-| :гуд:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення Sawwku » 06 грудня 2011, 13:05

Марі, ти казала не згадувати народження дітей... але для мене то було насправді новорічне диво, адже малеча народилася саме тоді. а ще я не розумію, як то я їй сказала опівночі, що можна виходити, я чекаю, і вона зразу ж почала виконувати моє бажання .
адже те, що ми не можемо пояснити і називається дивом?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення mari » 06 грудня 2011, 22:31

Звісно і наше народження і народження наших дітей- то найбільше Диво,я б навіть назвали Дар від Бога, але ця тема трохи про інше, про якісь такі дива, яких ми не чекали, а вони таки стались.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення Sawwku » 07 грудня 2011, 11:29

так я і не чекала. тим більше, що мала за "порадою" з"явиться...
ну як я розкаду дро мого Дьому, що в НР любить побешкетувати, то ж тоже "не в тєму"? тоді див не існує :cry:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення irinka » 07 січня 2012, 23:21

Я вчора положила синочка спати в 22:00 в ліжечко, в якому витягнуті 2 планочки, щоб синочок міг туди залізти, інколи коли він вночі крутиться я встаю і дивлюсь чи все добре. От цілу ніч він добре спав а коли почула що скиглить в 7:00 встала подивитись а він.... лежав на підлозі і спав :crazy: :oops: я його одразу поклала в ліжечко :emphaty: як він міг вилізти (невже я так міцно спала :shock: )а моя мама пояснює це так: в Різдвяну ніч завжди трапляються дива і приходять душі померлих, може хтось з дідусів-бабусь хотів з ним погратись :-| :heart: тому я напевно нічого не почула і синочок навіть не плакав. Невже могло справді таке бути? :ангел2:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення Перлинка » 08 січня 2012, 02:09

irinka

шось ти собі нафантазувала :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення irinka » 08 січня 2012, 13:05

Перлинка ага, може то мені приснилось :dash: :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Дива. Чи траплялись з вами?

Повідомлення Перлинка » 08 січня 2012, 13:47

я про мертвяків шо приходили побавитись :shock: :omg:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Поговоримо про свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей