Глобальні оголошення!



Фімоз у хлопчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення Natalinda » 18 жовтня 2011, 03:20

Любов як там справи у Максимка?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення Любов » 18 жовтня 2011, 08:31

почервоніння пройшло, ванночки допомогли. Тепер їх роблю постійно 2-3 рази в день. Нажаль в лікаря ще не були, бо всі хворі і зашмаркані :(
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення Любов » 20 жовтня 2011, 15:52

ну і спереживалася я :omg: поки до лікаря в обласну не попали і він всі мої страхи про фімоз розвіяв. сказав, що все ок, просто було маленьке запалення. Зараз вже все добре :dance:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення nadusha » 15 січня 2013, 10:18

Може кому пригодиться мій "фімозівський" досвід. Коли Артему було 1,9 почервонів пісюнчик, промивала ромашкою - не допомогло. Треба було одразу до лікаря, а я ще день чекала, думала пройде. Вночі синок проснувся, почав плакати "Піся - буба...", посадила на горшок - попісяв. Вдягаю назад памперс, а з пісюнчика виходить гній... Відразу в паніці поїхали в прийомне відділення обласної дитячої, нас завели до сонного хірурга, Артема положили на стіл, лікар трохи відтягнув, промив чомось, мабуть фурациліном. Насварив мене, що дотягнула до такого, що не відтягую головки... і сказав на наступний день на операцію... "Візьмете направлення в міського хірурга, і до нас, завтра і зробимо!" В сльозах, в паніці повернулись ми додому, я вже не могла заснути, почала збирати речі в лікарню...
Зранку пішли до міського хірурга Дивоняка, той подивився, призначив ванночки з ромашки, мазь Левомеколь, сказав прийти показатись за три дні... Я кажу "А направлення на операцію?" Він на мене так подивився, ніби я тю-тю, "Яка операція, тут нема гострої потреби, вилікуємо запальний процес - подивимось".
Вилікували, рекомендації були такі: щоденне підмивання, раз в півроку показуватись хірургу, під чась купання (1-2 рази в тиждень), коли вже розпариться і розмякне шкіра, ЗЛЕГЕНЬКА відсовувати шкірочку, БЕЗ ДИСКОМФОРТУ для дитини. Ми то все чемно робили. Головка не відкривалась ні в 2, ні в 3, ні в 4, ні в 5... А в 6 пішов прогрес - поступово, помаленько отвір почав збільшуватись, і на сьогодні вже майже вся виводиться.
Маю ще таке питання: а з якого віку дитина може нормально сама підмитись? Хлопчикам треба деколи самим виводити головку під час підмивання? Чи вже як виводиться, то ліпше туди не лізти?
Я планую, що літом Артем вже буде щоденні гігієнічні процедури робити сам, але питання чи він це зробить добре, чи все вимиє? Вже зараз вчимося це робити...
В меншого, 2 рочки, не виводиться головка, але я не переживаю. Раз-два в тиждень чуть відсовую шкірку, щоденно підмиваю - і все.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення irinka » 15 січня 2013, 10:40

От і я інколи задумуюсь над цим питанням :confused: малому скоро 2,4 роки ще поки нічого не чіпали. Просто коли купаємо акуратно підмиваємо і все. Чоловік каже поки що не варто. Коли були в хірурга, як проходили медогляд перед садіком то він теж нічого не казав.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення nadusha » 15 січня 2013, 16:24

Я дотримуюсь такої думки: нема гострої потреби - хірургічного втручання не має бути! Під гострою потребою розумію утруднене сечовипускання, часті запальні процеси. А от до маніпуляцій у ванні (чуть-чуть відтягувати шкірочку), я спокійно ставлюсь, думаю так вода легше вимиє те, що має виводитись, але не може (змертвілі клітини, залишки змазки). Я особисто це роблю вже після самого підмивання, під водою, без мила 1- 2 рази в тиждень.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення мама » 16 січня 2013, 21:55

В нас фімозу не було, але зараз бачу, що головка не вся відкривається. В одному місці десь на 2-3 мм так ніби шкірка приросла. Не знаю, чи варто йти до лікаря, чи не чіпати і воно само все пройде :confused: :confused: :confused:
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Фімоз у хлопчиків?

Повідомлення irinka » 16 січня 2013, 21:59

мама думаю краще піти до лікаря, з таким не треба затягувати. :yes:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Фімоз у хлопчиків

Повідомлення гра з вогнем » 16 січня 2013, 22:13

фізіологічний фімоз до статевого дозрівання - норма
не треба насильно оперувати, якщо нема показів
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Фімоз у хлопчиків

Повідомлення мама » 16 січня 2013, 22:37

Та його не турбує нічого, там все чисто, без почервоніння. Не дуже хочу йти з тим в лікарню, бо переживаю, що страху в дитини буде більше, як тої проблеми.
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron