Глобальні оголошення!



Годування за вимогою

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Годування за вимогою

Повідомлення Dashko » 08 серпня 2013, 17:42

Питання до всіх годуючих мам і не тільки:
Що ви розумієте під цим поняттям "годування за вимогою"?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Malavka » 11 серпня 2013, 17:47

Взагалі, видається, що це годування на вимогу дитини, у відповідь на її сигнали готовності до прикладання, але, як показує життя, це може бути і годування на вимогу мами, навіть не так, на вимогу наповнених молоком грудей. Хоча, в результаті, без бажання дитини прикластися все одно нічого не виходить) У всякому разі поки що у мене.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Dribchuk » 11 серпня 2013, 18:56

я теж розумію це як "за вимогою дитини" , але дійсно, не завжди все так в мене виходило "як книжка пише". В моєї малої за її вимогою це було 1 раз в 4 години вдень і вночі перерва в 6 годин. Мій організм такий порядок речей не дуже влаштовував і я ніяк не могла пристосуватися - спочатку цідилася коли відчувала що груди сильно наповнилися, потім побачила що так тільки гірше, пробувала насильно малу прикладати, але з того теж нічого не вийшло, потім зробила собі і їй графік максимально наблизившись до її "побажань" і якось ми втиснулися в інтервал 3 год вдень і 4 вночі. Вночі щоб погодувати нормально я мусила включати світло, помаленьку будити малу, годину з нею гратися і тоді аж давати груди бо спросоння вона просто верещала розверталася і далі спала замість того щоб смоктати груди. Але такого режиму нам хватило аж на 2 місяці, потім мала почала спати всю ніч від 10 вечора до 7 ранку, я спершу вночі цідилася, а потім не хватило мені терпцю і перестала, за місяць молоко пропало зовсім. :sad:
Впринципі, мені здається що з деякими дітками важко розпізнати де дитина вимагає груди, а де просто хоче уваги і тепла чи щось болить. Моя була спокійна і хникала коли хотіла їсти, але знаю що є дітки мами яких кажуть що в них вимога кожні 30хв. Мені здається що прикладати кожні 30хв бо дитина пікнула то якось неправильно, хоча можливо я помиляюся. :confused:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Malavka » 11 серпня 2013, 20:53

Я була б щаслива, якби мала справді хотіла смоктати кожні півгодини, бо була б впевнена, що груди достатньо стимулюються. На мою думку, прикладати щопівгодини значно "правильніше", ніж дати пустушку і хай собі дає раду зі своїми потребами. На жаль, з досвіду знаю, про що говорю(
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Dribchuk » 11 серпня 2013, 21:37

Malavka а чому обовязково пустушку? я мала на увазі що діти плачуть не завжди тому що хочуть заспокоїтися саме грудьми чи їсти - буває що дитині занадто спекотно, чи холодно чи незручно лежати (моя завжди плакала коли я ложила її на махрові чи сатинові простині), хоче просто маминої уваги чи щось болить і т.д.
Доречі недавно чула десь по телебаченні що дуже часте прикладання через кожен "пік" дитини виробляє в дитини звичку "заїдати" стрес, а отже в подальшому може призвести до надмірної маси тіла, це стосується як діток на ГВ так і на ШВ, яким постійно пропонують щось поїсти чи попити. Я не хочу виглядати так ніби я проти годування за вимогою, просто мені здається що потрібно не пхати ціцю тільки дитина почне морщити носика, а подивитися що може її турбувати і тільки переконавшись що їй потрібна саме ціця задовольнити її потреби.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Malavka » 11 серпня 2013, 22:38

Маю на увазі, що першим ділом на кожен піск треба запропонувати груди, якщо дитина саме хотіла заспокоїтись смоктанням, то візьме, якщо ні - шукати інші способи заспокоєння і втішання. А пустушка - бо переважно, коли йде мова про режим, в перервах між прикладаннями "заради їжі" дитина все одно хоче смоктати, бо взагалі в новонароджених і відчуття голоду-то нема, а є смоктальний рефлекс, який по ходу справи дозволяє їм ще й отримати поживу. Ну і коли до годування ще година чи скільки там, то йде в хід пустушка.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Kskz » 12 серпня 2013, 09:13

Dribchuk написав:Доречі недавно чула десь по телебаченні що дуже часте прикладання через кожен "пік" дитини виробляє в дитини звичку "заїдати" стрес


По телебаченню багато чого говорять...
На кожен писк може і не треба, але раз в 3-4 години це дуже рідко. Принаймі всі моі знйомі, які годували так рідко прогодували дуже мало.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Dribchuk » 12 серпня 2013, 10:12

Kskz я не мала на увазі раз в 3-4 години, я чудово розумію що в мене все було не так як би мало бути, я вважаю норма 1,5-2 год. але кожні 30хв, то вже по-моєму занадто.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TYulia » 12 серпня 2013, 13:09

а мій малий виробив собі режим ще з пологового - щогодини, з таким режимом ми були добрих 3-4 місяці. Деколи і що 30 хвилин було годування. Певно завдяки цьому досі маю вдосталь молока. Зараз ми вже порівняно величенькі, але їмо ціцю що 2-3 години, ну іноді може й за годину попросити. А на рахунок за вимогою, то звичайно з своїми нюансами. Я вже писала на форумі, мій малий грудьми не заспокоюється, то просто на "перший писк" пропонувати йому груди без змісту, бо може розплакатись ще більше, а тепер ще й вкусити може :-) Та й деколи, буду відверта, якщо вже капризує (вимога), а я знаю, що десь за 20 хвилин мені треба його починати вкладати на сон, то я таки його трохи забавляю, а потім ціцьою присипляю :pardon: Та й надворі з вимогою я ще не вмію справлятись :=): але то вже інша тема...
Ну і ще в мене така думка, що то ще залежить багато від віку дитини, якщо перші місяці то дитини спить-їсть постійно, а в 5-9 місяців в дитини трохи не годування в голові (вибачайте, я по свому суджу), а як там з дитиною в рік і дальше то ще не знаю.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Marichka » 12 серпня 2013, 17:38

я годую за вимогою,то буває і кожні 30 хв-мені не шкода:) Зі старшою було в основному що 1.5 год,але сала по 40 хв.Меншенький їсть швидко,в нього окремо їсти,окремо-спати.Годую перед сном,після;на плач пропоную цицю,коли шукає з відкритим ротиком,на якісь смоктальні рухи.Думаю,кожна мама розуміє свою дитину найкраще,впізнає від чого плач і чи дитині хочеться їсти.Годую також там,де перебуваю:біля церкви,на концерті,в гостях,в машині,в кафе...Бачила,що знайомі зціджують і в людних місцях дають з бутилочки-такого не розумію :(
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей