Глобальні оголошення!



Коли ваша дитина закохалася в груди?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення Nymydora » 27 травня 2013, 13:36

як не дивно, у нас проблеми задирання і мамадайцицю не було ніколи...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення loljka » 27 травня 2013, 17:04

а моя мала мене таки діставала з тими цицями і роздираннями футболки :scare:
як добре, що вже переросла))
інколи ще любить потримати руку зверху на кофті, але з тим вже можна миритися
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення TYulia » 27 травня 2013, 21:05

Natalinda написав:Бо задивання дітьми маминих футболок на людях в мене ніколи не викликало "умілєнія" :pardon:


гарно сказано :wink:
Я почала цю тему, бо от типу переживаю, що моє маля, щось не можу сказати, що настільки "закоханий" в ту цицю, хоча ще нічого крім неї не пробував. Їмо ми часто, але вже давно-давно біля грудей не засинав (хіба що попередньо заколисаний), а закінчується годування плачем :cray:
То от і думаю, коли настане той час, що він буде хотіти бути біля грудей і гарно гамати :dreams:

А так, то погоджуюсь з Наталіндою, не знаю правда як в нас далі складеться, зарікатись не буду :hi: але не хочу дуже акцентувати увагу свого хлопчика на грудях, а обніматись будемо і так :wink:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення Pipochka » 28 травня 2013, 00:30

хоч мій Юрчик і дуже любить цицю, але футболки не задирає, на людях не кричить (не знаю, може ще не доріс до Ваших діток). Коли стидається, то в мене на руках просто схиляє голову, а щоб просто так їх мацати - на це у нього часу немає :hi: . Найбільше часу коло грудей проводить, коли засинає, а так чого йому туди лізти???? Хоча, правда, коли засинає деколи відтягує футболку та лізе рукою до другого соска, то я зразу ж забираю його руку та кажу йому, що мені не приємно, він настирливо пхає руку далі, тоді я кладу свою руку на другу грудь, Юрчик трохи позлиться, забуває та спокійно засинає. :yes:
Думаю, що таку "любов до грудей на людях" треба зупиняти з першого ж разу, говорити що мамі не приємно, або щось у цьому дусі
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 січня 2014, 20:20

Чесно кажучи, я спочатку сміялася з цієї теми. Смішно мені було з формулювання, а тепер вже не смішно. Я тоді не розуміла, що значить "закохатися в груди", бо дитина з народження їла раз на 2-4 години, їла 2-5 хв, і все, більше ніякого вимагання циці поміж тим. А десь після року вона, таке враження, розпробувала і тепер їй просто в кайф висіти на циці подовгу і з невеликими проміжками. Досі ГВ не напрягало, а тепер почало :sad:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення TYulia » 13 січня 2014, 11:45

я цю тему починала, то от напишу як в нас зараз з цим справи. Можна сказати, що тепер вже малий любить груди, засинаєм тільки так. Інакше собі навіть не уявляю. Гамаємо цицю переважно на сон, після сну і вночі. А от між снами, то тільки прикладання відбувається, цмокне з два рази і все, побіг, а я потім чую як молоко прибуває. То він так певно робить, щоб як вже на сон буде гамати, то щоб молочка йому було вдосталь :hi:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення Куся » 25 січня 2014, 20:36

З самого початку. :yes:
:+++:
Куся Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 22 січня 2014, 18:53
Звідки: околиця Кременця
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Синочок

Re: Коли ваша дитина закохалася в груди?

Повідомлення Янголятко » 23 серпня 2015, 16:26

Моя донечка в перші місяці просто не випускала цицю з ротика. Я вже мріяла про те, коли вона від мене відірветься. А після 2 місяців зробила собі режим і все пішло якось простіше. З 9 місяців вона почала просити цицю і просто біля неї "пританцьовувала" :dance: А ще такі очки робила, що то просто не можливо було надивитися :dreams: Після року, то взагалі якась наркоманка стала. Якщо не дала цицю, то починалася істерика. Коли їла, то одну смоктала, а другу треба було гладити або сосок крутила. Як тільки я забирала її руку, то одразу крик.
Зараз їх 2 рочки. Мой груди вона просто обожнює. Їсть лише перед сном на обід і на ніч. Але посеред дня може сісти мені на руки, витягнути цицю, погладить і каже: "Гана циця!" Або ще поцьомає і заховає. Як вже лежить в ліжку і я витягаю груди, щоб їй дати, то так тішиться, що аж підскакує.
Я, по рпавді, також насолоджуюся процесом. Вже пора відлучати, але і я вже стаю залежна від цих приємних моментів.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Поперед.

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron