Глобальні оголошення!



З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Суничка » 25 березня 2014, 16:22

Зараз не радять соків взагалі давати до якихось 8ми місяців, особливо починати з них... Це так як історія з манкою, ми виросли на ній, з 4х місяців і вже на манці).
Я почала з гарбуза в 6 міс, далі Яблуко, картопля, цибуля+олія, кабачок, цвітна капуста, броколі, морква чекаю на селеру - не можу знайти баночне пюре селери, в сільпо не продається.Нове ввожу через 2-3 дні. Але донечка не дуже хоче їсти, поки що у нас це більше гра(ми на ГВ). Хоча в подруг дітки 6ти місячні зїдають свої 150грам на ура :aplo: . Вже 6 і 3 тижні - добавлятиму кашки. Педіатр рекомендує вводити й молочні прдукти до 7ми і швидше вводити мяско, через те що в маминому молоці вже замало вітамінів. У нас вже це буде після 7ми міс
О да! Банан я давала полизькати ще до 6ти міс- коли сама їла- думала так зацікавиться дитинка їжею, то бананчик доця любить!
Всім приємного та легкого введення прикорму!
Суничка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 липня 2013, 12:13
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка)

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Marichka » 26 березня 2014, 00:23

Дитині вже майже 9 міс-ще м'яса не вводила.А коли можна?!Боюсь не поспішити,щоб були вже ферменти для перетравлення м'яса
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Наталіна89 » 26 березня 2014, 01:15

Marichka
Ми м"ясо почали їсти десь з місяців 7,5-8,але для початку я варила супчики на м"ясі,а тоді потроху перейшли на так мовити "нормальний пайок")Спочатку вводила індичку і кролика,блендерила разом з основною стравою і так їли)
Наталіна89 Офлайн


 

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення erinaceus » 26 березня 2014, 01:24

Nymydora написав:От питання з дозами. 80 г моїй кралі вистачало на півтори години. А сьогодні втулила майже 200... А у вас скільки?


Я на грами не міряю. На око :-) Приблизно вже знаю, скільки синуля на раз з'їдає. Хоча все одно у свої 10 місяців їсть менше норми. Та і раз на раз не приходиться. Інколи засмакує, то з'їсть всю порцію, ще й мало :-) А деколи 2 ложечки з'їсть, і більше не хоче...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення erinaceus » 26 березня 2014, 01:28

Marichka написав:Дитині вже майже 9 міс-ще м'яса не вводила.А коли можна?!Боюсь не поспішити,щоб були вже ферменти для перетравлення м'яса


І правильно робите :-) Ми теж ввели у 9.5. Рекомендують після 9 місяців. А деякі фахівці взагалі вважають, що вводити м'ясо варто ближче до року, бо воно досить важке для перетравлення. Загальне правило прикорму: краще пізніше, ніж раніше :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення erinaceus » 26 березня 2014, 01:44

Суничка написав:Нове ввожу через 2-3 дні. Але донечка не дуже хоче їсти, поки що у нас це більше гра(ми на ГВ). Хоча в подруг дітки 6ти місячні зїдають свої 150грам на ура :aplo: . Вже 6 і 3 тижні - добавлятиму кашки. Педіатр рекомендує вводити й молочні прдукти до 7ми і швидше вводити мяско, через те що в маминому молоці вже замало вітамінів.


2-3 дні то все-таки замало для звикання організму до нового продукту. Рекомендують вводити новий продукт не частіше одного у 8-10 днів, а то і всі 14. Інакше дуже велике навантаження на дитячий шлунок.
Та й взагалі, навіть ВООЗ рекомендує вводити прикорм не раніше 6 місяців (з 1/4-1/2 чайної ложечки), тому 150грам у 6 місяців це зарано і дуууже забагато.
Кашки допомагають набирати вагу, тому якщо у дитини невелика маса тіла, прикорм можна починати не з овочів, а з каш. Спершу гречана (якщо нема схильності до алергії), потім рисова (якщо нема схильності до закрепів) і кукурядзяна. Всі інші - пізніше, бо вони містять глютен.
Кефір, сир і м'ясо зазвичай рекомендують після 9 місяців (за винятком Комаровського :wink: ), молоко ще пізніше. Ще ж є мамина циця :yes: Я б вам не радила поспішати. Навіть у 9 місяців в маминому молочці ще достатньо вітамінів, це передбачено природою. А те що педіатри говорять, як в тому анекдоті, треба інколи ділити на 2, та й буде вам правда :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Marta28 » 11 липня 2014, 22:32

взагалі прикорм краще починати не раніше 6 міс, поки шлунок пристосується до сприйняття чогось іншого. Малиш з борошном гречаним та вівсяним, рисовим у якості прикорма можна з 3 міс, а каші Малишка - з 4 міс. так виробники заявляють. але мені здається спішити немає сенсу.
Marta28 Офлайн


 

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Ірина Горова » 13 грудня 2014, 00:31

А навіщо зарано вводити, якщо проблеми з вагою, то краще суміш змінити.
Я пригодовувати почала у 6 міс
Ірина Горова Офлайн


 

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення TattyMummy » 08 березня 2015, 23:53

Ми на грудному вигодовуванні, донечці 5,5 міс. Вона тепер дуже інтенсивно "випрошує" їжу, яку я їм. Розумію, що варто ще почекати з пригодовуванням. Печу хлопцям галетне печиво - даю їй посмоктати, то аж трясеться вся за ним. Може все таки по-трошки щось давати поки дитина хоче - чи не варто?
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Natalinda » 09 березня 2015, 00:35

TattyMummy ну до півроку ще чуть)))) І я так розумію що як смоктала вже доня печиво, то можна казати що ви вже почали прикорм)))))
Особисто я б давала якщо дитина інтерес проявляє :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron