Глобальні оголошення!



Успішне грудне вигодовування

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Naya » 22 лютого 2010, 11:14

Не знаю, чи можна наш досвід вже вважати досвідом, адже пройшло ше мало часу, ми ше маленькі трошки, але...
Я завжди знала, що годуватиму грудьми свою дитинку. На те дві причини: важлива - для дитинки це дуже корисно, і друга - моя лінь. Я занадто лінива, щоб носитися з бутилочками і калатати суміші. А циця - от супербутилочка завжди під рукою, стерильна всередині(кипятити не треба), з потрібною температурою молочка.
В роддомі синочок ніяк спершу не хотів чи не міг взяти цицию, і я, знаючи про правильне прикладання і т.д., вже молила, щоб взяв як-небудь, лиш би шось поїв.
Не знаю, чи правильно чи неправильно в роддомі малий захопив цицю, але тріщини в мене поробилися добрі. На шо медперсонал сказав, що прикладаю правильно( я просила проконтролювати), але оскільки молока мало, то він того так тягне сильно і не наїдається і треба догодовувати. Я доказувала, що молоко є, але мені принесли чайок для дитини. Так з тим чайком і пішли назад. Я була вперта. До сьогодні малий не куштував більше нічого крім молочка, і на днях сиропчик від кашлю. Ще нас там підмовляли на пустушку, і я вже чуть не погодилася,але Іванна Євгенівна мене спамятала.
Вдома я місяць-півтори годувала малого зі стиснутими зубами і сльозами на очах - соски боліли нестерпно, але й думки не виникало перейти на суміші. Я лікувала тріщини вже чим лиш могла, але толку не було і кінця-краю не видно. Потім вирішила не давати ту цицию, де більша тріщина і сціджувати, в результаті чого заробила лактостаз і температуру 39,5. Плюнула, і дала знову малому щоб смоктав, плачучи над ним. Мої подруги-мами всі мені рекомендували масажистів грудей, але ми справилися самі- теплий душ, легкий масаж і основне - Ждан часто біля циці. А потім Даша підказала, шо це може бути молочниця. Я її в принципі й чекала, бо мені кололи цефтріаксон, а антибіотики в мене завжди викликають молочницю, але чекала аж ніяк не на сосках. Коли почала лікувати молочницю, одразу загоїлися й тріщини. Зараз насолоджуюся годуванням малого, він так прикольно смокче, підспівує собі коло циці....
Щодо пустушки. Я не фанатка, тому десь в два міс. піддалася на провокації двох бабусь, і в нас появилася пустушка.
Але так і валяється - малий її, на моє превелике задоволення, просто випльовує.
Але, правди ради сказати, вона нас трішки рятувала: ввечері, коли малий вже наїдався, він починав тарбати цицю, гратися. Тоді давала пустушку, він засинав за 5 хв, і я забирала. Зараз він її взагалі не признає, і дякувати Богу.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення ynikalka » 27 березня 2010, 11:26

Ще нас там підмовляли на пустушку, і я вже чуть не погодилася


а в якому це пологовому пропонують пустушки????це взагалі!! коли я народжувала, то моя лікар сказала і наголосила, що соски, бутилочки і пустушки взагалі заборонені!!!навіть не приносити їх в палату, бо як побачить обхід, то буде капець!! я взагалі не розумію цих лікарів...
Коли родила, було дуже мало молозива! доня 3 дні груди не відпускала...важко було ,але скільки не просили давати суміш чи воду не давала...зявились тріщини, але якось ми то все перебороли...вже рік їмо цицю...хоч всяке було і кризи і застої в грудях...головне, що скажу всім тим, хто хоче довго годувати грудьми - НЕ СЛУХАЙТЕ РОДИЧІВ І ВСЯКИХ БАБОК, ЗНАЙОМИХ!!!!!! кожне ГВ - це індивідуальна річ! якщо є проблеми, то треба звернутись до спеціаліста з ГВ або хоча б до перевіреного лікаря!!! для дитинки молочко - це головне!!!тому треба боротись за нього!!!
Зображення Зображення Зображення
ynikalka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 26
З нами з: 25 березня 2010, 12:07
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: Донечка Софійка і Євочка

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення mala-karta » 28 березня 2010, 15:38

ynikalka,
я народжувала в кінці січня в 2 пологовому, і тоді там соски, пустушки і кашки були звичним явищем.
А от від людей, які народжували влітку чула, що все це вже було заборонено.

Так що все швидко міняється :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення kamisia » 21 липня 2010, 08:32

моє ГВ є успішним дякуючи декільком факторам
1 літературі де чорним по білому написано про ГВ в перші 6 міс і про годування на вимогу. Нажаль в тій літературі я не знайшла інфи про пустушки, навіть і некупувала б .....
2 моїй форму грудей, тосніше сосків, в мене спочатку соски виросли а потім якісь зачатки грудей. я знала шо годування від розміру не залежить і від того який сосок, но в мому ваіріанті дитині так добряче є шо захопити )))))
3 Даші котра подарувала книжечку "Я люблю тебе мамо" То певно найважливіший фактор мого ГВ
Народжувала на БАМі там будь яка мова про догодовування була табу.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення kamisia » 22 вересня 2010, 20:36

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Marta » 22 вересня 2010, 21:34

А я одразу була налаштована на ГВ, і була дуже рада, що зараз це пропагується, читала багато інформації, ходила в іншу школу материнства, то там так само нам розказували про користь ГВ, а головне- бажання самої мами кормити.
А! І ще велике дякую Лізиному педіатру Артемович Галині Ярославівні. От якби не вона, не знаю, було б чи ні наше ГВ.
Всі вважали, що в мене нема молока, бо в мене малі груди і взагалі, що я не подібна на годуючу маму, я не стогну, не тримаюсь за величезні груди, не ціджусь, з мене не тече....А ще в Лізи почались коліки, і всі тикали мене в те, що вона від голоду кричить....((( Довели мене, чесно, чуть не до трясучки. Вже чоловік стояв в дверях, йшов купувати суміш, а мама подзвонила до педіатра, вона нас вже бачила перед тим, і лікарка сказала, що все в нас ок, і сказала, що робити при коліках. Можна сказати, вона нас врятувала...
Все одно ще місяць я боролася з оточуючими, доказуючи, що молоко в мене є, а мама повірила аж тоді, коли на огляді в місяць нас зважили. Ліза набрала 1600 г!))) З того часу я кормлю без проблем, всі мене хвалять, дивуються, що так все може бути, що груди-це найкраще для дитини і для мами, що ГВ може бути в радість, а я з того дуже задоволена!=)
Marta Офлайн


 

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення гра з вогнем » 22 вересня 2010, 21:37

слух, камі і всі, хто в курсі
а що, коли білічота-там високий моня не можна? я колись знала навпаки треба чим побільше годувати...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення kamisia » 22 вересня 2010, 21:54

а хз.....
класно ти мене скоротила)))
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Natalinda » 22 вересня 2010, 21:58

Якшо білічота то білірубін, то я тоже читала що на ГВ скорше нормалізується.
Це ти про жовтушку новонароджених?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення гра з вогнем » 22 вересня 2010, 22:07

Natalinda. та вродь від його кількості і залежить чи є чи нема жовтушки.
щось я заплуталася :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей