найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 14:49

М-да, а в мене до народження малого був розмір В, а тепер... :cray: я то думаю чого... хоч не годувала довго, але бачу що таки розмір зменшується після ГВ.

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 16:13

Не у всіх, у мене з А став С :yes: а був взагалі Д після родів.

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 16:16

І я не проти щоб груди трохи зменшились після ГВ а то до вагітності мала 70 Е, із 1 малим 70F, а зараз 70G i то зразу після родів був малуватий. Ціла проблема ліфа купити. А про купальник взагалі мовчу :cry: Зате чоловікові подобається. :dance: Хотілося б щоб після ззавершення ГВ не стати володаркою "вух спаніеля" :scare: :scare: :scare: . Дівчата, хто мав великі груди до ГВ і вже завершили: як там віддалені наслідки :confused:

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 16:25

droksanka написав:як там віддалені наслідки :confused:

Які саме?

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 16:59

Я про розмір і вуха спаніеля :=):

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 20:34

Droksanka,
В мене до першої вагітності 70 С був. Годуючи вже мала 70 Д. Після годування не помітила суттєвих змін, бо була на п"ятому місяці вагітності. Після другого годування груди зменшились дууууже, але то тривало не довго, не пам"ятаю добре, але здається кілька днів. Як молока не стало, то аж страшно було на себе глянути. Не вуха спаніеля, але близько :scare:
Тепер от знову годуємось, то маю 70Е.
Бюсгалтер вічна моя проблема - мій розмір купити в магазині практично нереально з того, що подобається.
Де ви купуєте білизну?

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 21:13

Ох, з моїм В з натяжкою до вагітності ваші розповіді - ще один аргумент на користь тривалого ГВ :hi:

Re: Груди після годування

19 березня 2015, 21:14

В мене був 75С-Д (як які моделі) до вагітності 1-ї. Під час вагітності 75F, коли годувала 75Е. По завершенню годування повернувся розмір до попереднього, але форма трохи втратилася. Після 2-ї маю Д-Е, трошки обвислі... :cry:
Підібрати білизну теж катастрофа. Раніше в мілівіці купляла, з 20-ти переміряних підходило 2-3. Зараз навіть в мілавіцу не заходжу, боюся шокуватися цінами... Доношую старіші моделі, але до весни теплої треба би обновити трохи. То ж і мені питання актуальне, де за нормальними цінами можна купити гарну білизну.

Re: Груди після годування

20 березня 2015, 00:58

Я раніше брала в ажурі коли розпродаж -50. А також на бамі біля старого сільпо є магазинчик із всякою всячиною, то у відділі білизни продають поза-попозатрішній ажур за низькими цінами.Влітку я купувала ліфи по 150-200 грн. :dance: . А ще замовляла в інтернет-магазині для годування,то з 4 підійшов 1 :dash:

Re: Груди після годування

20 березня 2015, 01:23

тааак....і я вже тут....
до був майже 2-й. під час ГВ такий гарний 3-тій.....а по завершенню, так десь за місяць, то взагалі мало що прощупувалось :hi: але вже минуло 3 місяці і бачу,що повертаються мої груди. коли зупиняться ще не знаю але добре було б щоб рідненький 2-й.....бо прийдеться гардероб міняти :ha:
Відповісти