Глобальні оголошення!



Поведінка біля грудей

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Поведінка біля грудей

Повідомлення kamisia » 21 липня 2010, 08:42

Даш, назрів такий вопросік: як дитина 9 місяців повинна поводитись біля грудей?
коли я годую на боку або на спині мала приймає позу ^ опорні точки голова і ноги і дупа зверху, причому та дупа ше може в різні сторони розхитуватись НЕ відпускаючи груди і Не перестаючи смоктати. Коли годую сидя то всьо нормально.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Naya » 21 липня 2010, 21:37

таке ж питання. Коли їмо належачи, то трохи посмокчемо, потім перевертаємося на живіт, відповзаємо, потім підповзаємо знову і, як поросятко мале, на четвереньках похитуючись їмо. :lol: То нормально?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення wirusya » 22 липня 2010, 00:03

Дівки, то все нормально, 8-) головне, щоб ті поросятка голодні не були, а як смоктати, то я думаю їм видніше :D :D :D :D моє тоже так їсть, навіть засинає деколи в такій позі :)
wirusya Офлайн


 

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Dashko » 22 липня 2010, 11:03

Розкажу спочатку в загальному про поведінку навколо грудей.
Все, що мамі не приємно треба відразу забороняти. Наприклад, після 2-3-х місяців дітки починають активно цікавитися навколишнім світом, навіть поїсти спокійно не можуть. Так от, якщо дитина відпускає груди і починає крутити головою - це нормально. Якщо дитина не відпускаючи грудей, хоче повертіти головою, потрібно відразу дати зрозуміти дитині, що так поводитися не припустимо.

kamisia, Naya, у ваших випадках дітки досліджують свої нові можливості. Якщо вам це не доставляє незручностей, можна дозволяти таку поведінку.

Є ще один важливий момент: у віці 9 місяців в дитини має сформуватись поняття, що " груди - мамині". Наприклад, якщо дитина просить груди, а мама зайнята, дитинка вже може деякий час зачекати. Це важливо для подальшого м'якого відлучення.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Natalinda » 22 липня 2010, 11:09

Я не писала питання, бо в мене вона таке ж як і в дівчат, тому дякую теж за відповідь, але хочу уточнити
Dashko написав:Є ще один важливий момент: у віці 9 місяців в дитини має сформуватись поняття, що " груди - мамині". Наприклад, якщо дитина просить груди, а мама зайнята, дитинка вже може деякий час зачекати. Це важливо для подальшого м'якого відлучення.

Як саме дитина має просити? Як це виявляється?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Dashko » 22 липня 2010, 11:20

Natalinda, дитинка починає тягнутися до мами, до грудей, якось так.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення mala-karta » 22 липня 2010, 23:50

ага, дівки, не забувайте ще, що давати груди теж має тільки мама.
Щоби не було потім історій "вона до 2-х років годувала, а малий на людях рвав футболку і цицьку просив".

Якщо тягнеться лапкою - акуратно забираєте і кажете "циця - мамина, цицю дає мама" (ну чи як ви там ту цицю називаєте :) ). Ще можна говорити тихенько - тоді слоненятка самі будуть просити тихенько.
Я от не дуже тихенько говорила, то часом може голосно сказати, але перепитую тихенько на вушко - і тихенько ж відповідає :)
І нема такого, що сам різко задирає футболку - може іноді підійти вхопитися і заглядає в очі, що та мама скаже, може можна самому? :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Liza » 23 липня 2010, 17:21

мій малятор в свої 10,5 місяці ще досі сам до циці не добирався, так щоб канкрєтно. було лише щось схоже на лапання, але крізь одежку. а коли то мало би починатися, якшо що? коли було у вас, таваріщі?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Вілена » 16 жовтня 2010, 14:03

А я хочу запитати: нам півтора місяці, коли довгенько вже поїли, починаємо крутити головою з цицею в ротику. Коли ж випадково випустить-одразу ж крутить голівкою в пошуках циці. І так буває доволі частенько. Іноді навіть коли вже повністю заснула. випустить, прокидається й шукає. Вночі, коли цей процез через сонливість не завжди вдається проконтролювати. дитятко ловить цицю самостійно й втягує крізь "зуби" :o
Вілена Офлайн


 

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення ЗІрка » 16 жовтня 2010, 17:35

а ми в шість місяців почали "знайомитися" з цицьою, :D
поїли трохи і лапаємо, торкаємося пальчиком, пожмакуємо і тихенько хіхікаєм, :) так смішно
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron