Глобальні оголошення!



Поведінка біля грудей

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення гра з вогнем » 22 січня 2014, 02:32

Наталю, я подумала що однією з причин смикання і пхання пальців є прагнення "массіровать"
мені важко це пояснити
я думаю так
прагнення товкти ручками -ніжками є вродженим, причин щонайменше 2
отой сенсорнотактильний розвиток і стимуляція вироблення молока

щоб діти не товкли ніжками маму і не крутили соски і тп (що є природньою потребою) їм дають слингобуси, брязкальця, тощо

можливо зараз у дитинки стрибок росту, їй потрібно більше молочка і вона хоче стимулювати його вироблення тому й шукає предмети по яким її навчили товкти і які навчили теребити, не знаходячи - теребить маму
а можливо зараз відбувається стрибок у фіз розвитку і дитина більш рухлива або потребує саме зараз більше активності поза мамою
це як причина
звідси абсолютно не слідує дозволяти дитині теребити маму
просто інколи зання причин допомагає впоратися з ситуацію, хоча б тим, що усвідомлюєш "така поведінка дитини є характерною для багатьох дітей для їх розвитку"

тому мій пост стосувався можливих витоків ситуації

Дашо, я не памаю як у мене було
Але знаю, що подібні ситуації не є причиною відмовлятися від ГВ і цілком підтримую твої рекомедації припиняти небажану поведінку
лиш я б додала, що можливо потрібно дати дитині щось теребити чи можливо дитині потрібна зарядка додаткова
а можливо потрібно збільшити прикладання, якщо дана мама відчуває, що зараз недостатньо молока
або ж потрібно змінити схему прикорму, щоб дитина не вимагала від мами більше молока (це ж якщо ми про півторарічних говоримо)
я не знаю, не пораджу, але я б подумала про всі можливі причини
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 січня 2014, 02:52

Я думаю, що в нашому випадку причиною є потреба дитини в постійному русі. У неї зараз шило в попі, тому навіть коло грудей вона не може заспокоїтись, і продовжує активно рухатись. А от відволікти якимсь предметом, як пише гра, на жаль не виходить. Пробували, вона тоді так відволікається, що пускає груди через 2 секунди. Тому тут або одне або друге.
І то в нас не завжди такі годування, буває, спокійніше. Буває, що коли годуємось лежачи, то вона повзає навколо мене, лягає на спинку, на бік, на живіт, лягає до мене перпендикулярно, приймає позу ембріона або вилазить на мене - і все це не випускаючи груди з рота. Рухлива дуже стала. Тому так, я думаю.
Якось то переживем :yes:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення TYulia » 22 січня 2014, 12:14

в мене прктично все так як описує Таня. Ми майже однакового віку, то й проблема схожа. Теж причиною вважаю то "шило в попі". В нас зсраз годування переважно лише на сон, після сну і вночі. Присипляти на годинку пізніше певно би трохи скоротило час присипляння, але рухливість не забрало б, і воно мені зараз не дуже підходить, бо по-перше, таки хочу щоб дитинка в потрібний час засинала для вироблення щось схожого на режим, а по-друге, я ввечері трохи працюю, то теж зацікавлена гарненько вложити маля спатки.
Давати щось в руки не поможе, результат буде такий як описала Таня. Звичайно я забираю ручки, як вони мене щіпають і кажу що так не можна. Але як дитинка собі ножками танцює, то як то обмежувати, це просто такий її розвиток і активність на даному етапі, хоча так ненароком може і мене ножкою задіти. То що перевертає мене і смокче на животі, може він шукає зручнішу позу. Ну ж в доослих теж буває так, що не можем ніяк влягтись :wink: Думаю переростем :yes:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Vanilochka » 23 жовтня 2014, 21:30

іноді ссе так немовби його вічність не годували, іноді нормально з коротенькими перепочинками ( ну я думаю так як і повинні їсти діти) а іноді його треба підбуджувати бо поссе 2 чи 3 рази і засинає.... але він мені після годування страшенно ікає і в мене паніка що з цим робити :scare: бо шкода дивитись як йому некомфортно
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Любов » 24 жовтня 2014, 10:35

в мене теж дітки часто після годування гикали, до 5 місяців проходило. Педіатр сказала, що то від переїдання :crazy:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 жовтня 2014, 12:49

Гикання то ше ладно. В мене Марта перші місяці 2-3 після годування гикала, а потім ше майже завжди не просто зригувала, а, за перепрошенням, ригала фонтаном :crazy:
Це казали від того, що багато повітря нахапавула, коли їла.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Vanilochka » 24 жовтня 2014, 12:56

о в мене теж зригує так трохи , і кажуть то забагато їсть, ну а шо йому не давати груди бо він багато зрирує???? якийсь нонсенс :dash:
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 жовтня 2014, 13:03

Та ні, давати. Малі просто зразу ще не відчувають, скільки їм треба, і їдять, ніби останній раз, а потім те, що лишнє, відригують назад. :hi: Поступово вони вчаться відчувати, коли наїдаються.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Dashko » 24 жовтня 2014, 13:05

Дитина справді зригує зайве молоко, якщо вона його забагато насмоктала. Але в тому немає нічого поганого.
В дітей потреба в смоктанні набагато більша, чим в їжі. Добре, що є такий мудрий механізм, і все, що не помістилося - йде назовні ::Р:
З другого боку, часто діти справді наковтуються повітря - і тоді забагато зригують, тому варто слідкувати за правильним прикладанням та за тим, щоб дитина спокійно їла. :yes:
Ще бувають зригування, якщо дитина перезбуджується або її не правильно носять і перетискають їй животик (
Ну і якщо, сильно зригування турбують - про всяк випадок можна звернутися до невропатолога.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення erinaceus » 25 жовтня 2014, 22:24

Vanilochka В мене теж трохи гикав. Медсестра казала, що в таких випадках треба ще на трішки прикласти до грудей. Пробувала, але не можу сказати, що завжди помагало. Якось через раз :confused:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей