Глобальні оголошення!



Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Dina » 26 травня 2010, 14:46

Я, наприклад, поступово обмежувала кількість грудних годувань на день, потім годувала через день (кожного разу давати іншу грудь). (Але спочатку я помітила що дитина вже не так тягнеться до грудей і тоді зрозуміла, що треба починати процес відлучення, також після 1 року годувань помітила скорочення кількості молока, потім ще 8 місяців годувала, поступово скорочуючи кількість годувань). Ніяких перев'язувань, просто само по собі все закінчилося. Ще треба врахувати, щоб дитина була здорова, не було ніяких різких змін у житті, щоб все було поступово.
люблю в'язати гарні речі-адреса в моєму профілі :)
Dina Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 17 травня 2010, 17:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 119 раз.
Діти: донька Лада

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Тетяна » 06 червня 2010, 00:03

Моїй донечці 1,8 м, вона ще досить багато раз хоче груди, а я вже хочу припиняти, поступово у мене мабуть не вийде, тому напевно потрібно раптово, але я не знаю як це правильно зробити. ПОРАДЬТЕ, БУДЬ-ЛАСКА!!!!
Тетяна Офлайн


 

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення mala-karta » 19 червня 2010, 14:31

ось кілька посилань я була знайшла, але вони всі про поетапне, поступове відлучення.
І все у вас вийде, не бійтеся. Різко - це дуже важко буде психологічно і фізично (молоко ж в моменті не пропаде).
Ось:
поступове завершення ГВ:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

і якщо ваша доня засинає з грудьми, то ось тут написано як навчити засинати без:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Гість » 23 серпня 2010, 21:06

Дякую !! Дуже цікаві статті!! Будем пробувати засинати без грудей.
Гість Офлайн


 

Відлучення

Повідомлення Marta » 10 жовтня 2010, 15:03

Давайте будемо ділитися!)
Ми також почали плавне відлучення.
Загалом залишилося лише на сон, і зранку після пробудження.
2 дні були такі, що багато гуляли, і я годувала тільки на ніч і зранку, в обід засинала надворі в калясці сама. Коли надворі просить цицю- я кажу, що циця буде потім, вдома, в ліжечку. Розуміє, чекає, забуває.
А дома на сон я сама не знаю, як її вкласти без циці...До речі, всім домашнім заборонила вживати це слово при ній..))))
Вночі вона спить до ранку, не просинаючись.
Думаю, можливо попробувати вводити молоко, давати тепленьке наніч, сама знаю, що розслабляє воно відмінно?...
Щоб хтось інший вкладав- нереально...Вона перед сном хоче тільки до мене поки що.
Коротше, тут я також буду ділитись своїм поступовим відлученням....) Подивимось....)
Marta Офлайн


 

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2010, 17:03

я старшу відлучала силоміць. Їй було більше ніж 2,5 роки. Треба було терміново їхати... Та й важко вже мені було не виспипатися 2,5 роки підряд, бо вона вночі тільки їла... Завезли до бабусі. Першу ніч просила маму. Другу - ні. Я пила таблетки. Мене від них знудило і вирвало прямо в електричці. Перестала пити. Раз трохи зцідила, шоб не застоялося молоко. Потім тільки туго в*язалася. Отаквот гостро, але інакше моя дитина не відлучалася
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення TattyMummy » 10 жовтня 2010, 22:31

Наш малюк відлучався поступово. Спочатку відмінила годування проміжні між снами,тоді добре з"їдав обід та засинав вже без грудей (просто вже не "лізло" :) ). Тоді зранку швиденько годувала кашкою і позбулись ранкового годування. (Відчула, що треба відлучати, бо була вже вагітна другий раз і матка сильно приходила в тонус.) А на ніч було найважче. Почали пити молоко перед сном по-трошки, вкладав татко спати, було важко... але якщо дитина добре поїла, то грудей вже не хоче. (Принаймні в нас так було. Тому найважчим було оте годування на ніч, тому що навантажувати так їжею на сон ну зовсім не варто :( )
Але в загальному відлучення було досить і досить "безболісним", хоча планувала годувати набагато довше :( (Їли цицю до 1,4 р.)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Marta » 28 жовтня 2010, 02:27

Ну що ж, народ, можу "похвалитися": в нас залишилось одне годування в добу- ранкове після сну. :morning:

Вже 4 дні моя доня засинає без циці наніч, спить цілу нічку (проте, вона завжди й так спала), тільки зранку я їй даю цицю. Можу вже не давати, бо гострої потреби нема, але в пору вірусів хочу хоч трошки ще залишити.
Все (ттт), просто успішно, я спочатку відмінила проміжні годування вдень, залишила на сон-після сну, потім в обід ми знову спимо в калясці навулиці (поверну домашній сон, коли вже зовсім привикне засинати без груді),
ну, і одного прекрасного вечора я вирішила зробити експеримент- напоїла чаєм, положила біля себе, як завжди, вимкнула світло, вона одразу : "Тіті!!!" Я кажу " Лізонька, циці вже так змучились, давай обнімай свого зайчика, я тобі казочку розкажу". Вона ще два рази попросила, я спокійним тоном повторила і розповідала казку. І о, диво! Вона притулилась і заснула! Швидко, ні одної сльозинки!!!! А я думала, це буде найважче...
Наступні дні знову вона просила ввечері, я їй повторювала те саме і розповідала казочку, то, щоб не збрехати, її хватає аж на половину казки! А раніше могла смоктати годину...)
І ось сьогодні четвертий день, вона вже знає, що я їй розказую казку і навіть не просить.
Зранку просить невпевнено, я їй даю, бо якось я не чекала, що так швидко це все....)))Та і імунітет...
Так що нам ще один крок до відлучення, але я вже спокійна, бо все йде так, як я хотіла для нас обох- без найменших стресів...)
Marta Офлайн


 

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення mala-karta » 28 жовтня 2010, 02:31

Марта, супер!

Я дуже за вас рада, чесно!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Melisa » 28 жовтня 2010, 09:13

Марта, ти справді молодець. Все буде добре. :emphaty: :rose: :rose: :rose:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron