Глобальні оголошення!



Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Як вважаєте, грудне годування сприяє кращому здоров'ю малюка?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення nadusha » 14 травня 2013, 14:47

Dribchuk написав:З іншого боку в плані алергії то все дуже залежить від мами і дитини. Є мами, які лукавлять кажучи що "я нічого такого не їм щоб в дитини була алергія, болів животик і т.д.", а самі "грішать" шматочком ковбаски, парою чіпсів і стаканьчиком пива. :wink: Таке буває дуже часто і тут треба нарікати не на ГВ, а на маму, яка не розуміє серйозність ситуації. З іншого боку є такі діти, яким всерівно що їсть мама, алергії в них немає і вони повністю насолоджуються ГВ (от як моя дитина - коли їй було 3 міс я тріскала полуниці і малину і ще купу різних алергенів, але все було нормально).
Я вважаю що при адекватному ГВ (коли мама дотримується правил здорового харчування і дієти для годуючих матерів) алергії бути не може, хіба що це якісь рідкісні випадки коли в дитини є певні проблеми зі здоровям.

Підтримую! В мене так і було: зі старшим вже на хрестинах я їла все, крім бобових (салати, ковбаси і т.д.) - все було добре, і травлення, і спання, і алергії не було. А з молодшим, то навпаки: щось не те з"їм, одразу висипка, животик, плачі. Під "не те" попадали пиріжки з маком, соняшник, халва. Одного разу плакав півночі, бо я з"Їла ОДНУ фісташку. Десь з двох тижнів я вже дуже прискіпливо ставилась до того, що їм. Поступово все налагодилось, алергій поки-що тьфу-тьфу немає... Ставлю це в заслугу грудному вигодовуванню. Правда воно щось в нас затягнулось, але то в іншій темі.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення taranjka » 14 травня 2013, 14:51

natalun написав:Скоріше всього це більше психологічна залежність дитини і мами


в більшості випадків мами навпаки хочу "це діло" швидше закінчити. а в дитини не залежність, а потреба.
ще є ряд досліджень про те, що тривале гв сприяє формуванню стійкішої психіки.

natalun написав:і ми жінки немаємо можливості більше 1-3 рази а хто трішки більше відчути це таїнство


це як? :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення natalun » 14 травня 2013, 16:22

і ми жінки немаємо можливості більше 1-3 рази а хто трішки більше відчути це таїнство
мала на увазі що жінки народжують в основному не більше 3 раз в загальній популяці,ї не говорю за виключенням багатьох пологів. Коли вперше мені приклали дитину до груді то відчула неймовірні відчуття радості,щастя,турботи ....що це маля зараз повністю залежить тільки від мене і ГВ -це таїнство в яке поглинається мама і дитина,продовжується духовний зв"язок який був внутріутробно.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення natalun » 14 травня 2013, 16:28

Скоріше всього це більше психологічна залежність дитини і мами
буває так що діти самі приходять і просять цицю, коли поганий настрій або хтось образить так заспокоюються,є пару крапель мама не відмовляє і годувати немає чим і не відлучають.Є такі знайомі мами,я про це.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення гра з вогнем » 14 травня 2013, 16:53

ДОКАЗОВА медицина пише

що годування корисне незалежно від віку дитини.

Хоча, хто шо хоче, на те й натрапляє і те й отримує. Як в доказовій медицині, так і загалом у житті.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення nelly » 14 травня 2013, 17:11

natalun написав:Було навіть таке коли доця набирала 200 гр. а я боролась всіма способами за лактацію щоб не вводити суміші але вже мусила.

Моя дитина з 4 міс набирала по 200 гр. і в неповних два роки важить зараз 10 кг., але на Малиш істрінський а не перейшла ( по словам мого педіатра там все збалансовано і навіть є вітамін Д3, а у моєму молоці на його думку чомусь балансу не було,певно через малі груди :crazy: :crazy: ) хоча про штучне мені говорило близько 70% людей, які знали, що моя дитина погано набирає.
У рекламі нутрілону є такі слова: навіть після 1 року дитячий організм потребує захисту, тому ТА сумші (не помню яка :pardon: ) має біфідобактерії подібні до грудного молока.
В роботах наукових є багато цінного і є купа брєду ( бо ж це він сам до цього догадався і не факт, що воно так і є). Це те саме, що говорити що в магазинних пюре, кашах, соках баланс корисних речовин є, а в домашніх немає :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення taranjka » 14 травня 2013, 17:16

natalun якшо чесно, часом ваші висловлювання важко зрозуміти :confused:
natalun написав:жінки народжують в основному не більше 3 раз в загальній популяці,ї

Популяція — сукупність організмів, що займають обмежений ареал (територія поширення якогось об'єкта або явища), мають спільне походження за фенотипом та географічно ізольовані від інших популяцій даного виду. (с) Вікіпедія.

це ви про що?
natalun написав:не говорю за виключенням багатьох пологів

?
в більшості випадків тільки від бажання жінки і чоловіка залежить скільки дітей родити. в різних культурах кількість різна. але можливості не обмежені 3-ма.
про психологічну залежність. гв не лише їжа, але й можливість дитини відчути себе в безпеці біля мами.
natalun написав: і годувати немає чим і не відлучають
- а ви звідки знаєте, скільки молока в тої жінки? :confused:

доречі, чекаю доказів від вашої ДОКАЗОВОЇ медицини :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Ksenija » 14 травня 2013, 17:51

natalun написав:що користі в грудному молоці після 1 року мало

а в 11,5 міс. багато користі від ГМ?
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення natalun » 14 травня 2013, 18:06

Про користь і склад грудного молока в різні вікові групи є багато літератури в т.ч.на теренах нету ,можете почитати. В сучасному світі мама сама вирішує яким даним вірити,це Ваше право.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення taranjka » 14 травня 2013, 18:45

natalun я читала. і навела арґументи, які підтверджують мою думку. ви в свою чергу не навели ніяких прикладів.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron