Глобальні оголошення!



Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Як вважаєте, грудне годування сприяє кращому здоров'ю малюка?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 березня 2013, 00:06

Була сьогодні така розмова. Говорили про алергії, і одна особа каже, що в знайомої дуже схильна до алергій дитина. І каже, а лікар казав їй ще коли тільки були перші прояви, що треба відлучити від гв, а вона не захотіла і продовжувала далі. А в когось іншого була аналогічна ситуація, і та відлучила, і дитина тепер ніяких алергій не має. В мене вже тоді стався розрив шаблону. Вступати в дискусію не хотілось, але я так акуратно зауважила, що це якось дивно, мовляв, зазвичай навпаки кажуть, що при гв діти менше схильні до алергій. Але тут ще одна присутня (лікар-педіатр) вбила мене остаточно, таким категоричним: "Та яке там! То ше до півроку те молоко чимось корисне, а потім в ньому немає нічого!". Хотілося подиспутувати, але я стрималась. Та досі сиджу і думаю, чи хоч якась доля правди в тому вищесказаному є чи це повна нісенітниця? Як гадаєте?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення гра з вогнем » 26 березня 2013, 00:27

я думаю кожна ситуація особлива
алергія на молоко теж буває
але значно легше підсадити на суміш ніж вести харчовий щоденник і з'ясовувати на що саме алергія

шкода, коли лікарі педіатри вважають шо молоко "чимось корисне" або там "нема нічого", може у них замість диплому педіатра "якийсь диплом" або теж "нема нічого" :confused:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 березня 2013, 00:34

Мова йшла не про алергію на молоко, а про те що через гв в дитини потім алергія мало не на все, а в тої, які "вчасно" відлучили, алергій в подальшому не було.
А щодо диплому, то якби не знала всіх цих людей особисто, то би теж думала всяке, а то люди нормальні у всіх відношеннях, тому мені було дуже дивно :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення гра з вогнем » 26 березня 2013, 01:54

я знаю шо навпаки грудне молоко сприяє кращому здоров'ю, у тому числі й в плані алергій
на сайті ЛЛЛ є про це ціла стаття або й статті, пошукати лінк?

я думаю просто до годування ставлення таке, двозначне
з одної сторони "а кому воно нада", якшо є суміші, і вся поязана з ними індустрія, деколі навіть кажуть, шо з сумішами легше
з другої сторони лікувати завжді легше негодуючу жінку і дитину, що не прив'язана до гв

також часто лікарі, як і більшість людей, люблять привносити особитий досвід у рекомендації, тому можливо та жінка говорила не як лікар, а просто ділилася своїм досвідом та міркуваннями як жінки, а не як лікаря
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Dribchuk » 26 березня 2013, 10:55

я помітила що справа педіатра (принаймі в Україні) нарадити давати дитині суміш, швидше за все вони отримують додаткові заробітки від представників тих чи інших компаній дит. харчування. Коли я почала догодовувати малу то тоді наша педіатр дуже возмущалася чого це я годую інакшою сумішшю ніж вона мені нарадила. :crazy:
З іншого боку в плані алергії то все дуже залежить від мами і дитини. Є мами, які лукавлять кажучи що "я нічого такого не їм щоб в дитини була алергія, болів животик і т.д.", а самі "грішать" шматочком ковбаски, парою чіпсів і стаканьчиком пива. :wink: Таке буває дуже часто і тут треба нарікати не на ГВ, а на маму, яка не розуміє серйозність ситуації. З іншого боку є такі діти, яким всерівно що їсть мама, алергії в них немає і вони повністю насолоджуються ГВ (от як моя дитина - коли їй було 3 міс я тріскала полуниці і малину і ще купу різних алергенів, але все було нормально).
Я вважаю що при адекватному ГВ (коли мама дотримується правил здорового харчування і дієти для годуючих матерів) алергії бути не може, хіба що це якісь рідкісні випадки коли в дитини є певні проблеми зі здоровям.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення natalun » 14 травня 2013, 14:05

Скільки б ми дівчата не сперечались ДОКАЗОВА медицина пише що користі в грудному молоці після 1 року мало і не одне дослідження вже проводилось,люди захищали десертаці.Скоріше всього це більше психологічна залежність дитини і мами, і чим більше часу проходить тим важче.Кожна жінка вирішує сама продовжувати чи ні,наголошую після 1року-2.Я прихильник ГВ і ми жінки немаємо можливості більше 1-3 рази а хто трішки більше відчути це таїнство ,особисто я дуже жалкую що годувала дитину лишень 8 міс.
Було навіть таке коли доця набирала 200 гр. а я боролась всіма способами за лактацію щоб не вводити суміші але вже мусила.
В нас тут тема Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.,от і я поділилась своїм досвідом.
Востаннє редагувалось natalun в 14 травня 2013, 14:10, всього редагувалось 1 раз.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення taranjka » 14 травня 2013, 14:12

natalun написав:ДОКАЗОВА медицина пише що користі в грудному молоці після 1 року мало

напишіть хоч імена дослідників, чи роботи. бажано не з часів срср
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення natalun » 14 травня 2013, 14:28

natalun написав:Скільки б ми дівчата не сперечались ДОКАЗОВА медицина пише що користі в грудному молоці після 1 року мало і не одне дослідження вже проводилось,люди захищали десертаці.Скоріше всього це більше психологічна залежність дитини і мами, і чим більше часу проходить тим важче.Кожна жінка вирішує сама продовжувати чи ні,наголошую після 1року-2.Я прихильник ГВ і ми жінки немаємо можливості більше 1-3 рази а хто трішки більше відчути це таїнство ,особисто я дуже жалкую що годувала дитину лишень 8 міс.
Було навіть таке коли доця набирала 200 гр. а я боролась всіма способами за лактацію щоб не вводити суміші але вже мусила.
В нас тут тема Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.,от і я поділилась своїм досвідом.

Вибачте не в ту тему попала.Переношу.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення taranjka » 14 травня 2013, 14:32

"на другому році годування звичайна добова доза молока, яку отримує малюк на природному вигодовуванні (у середньому 448 мл) забезпечує 43% потреби в білку, 36% потреби в кальції, 75% вітаміну А, 94% вітаміну B12 і 60% вітаміну C" (дослідження Департамент з харчування, в Університеті Каліфорнії в Девісі, США. Dewey KG, 2001)

Оптимальний склад жіночого молока формує такі особливості жирового, вуглеводного, мінерального та енергетичного обміну, при яких забезпечуються оптимальні умови для фізичного та інтелектуального розвитку дитини, довголіття, соціальна адаптація, знижується наступний ризик розвитку атеросклерозу , гіпертонічної хвороби, ожиріння, цукрового діабету, лейкозу та хронічних захворювань кишечника (Fewtrell, 2004; Global strategy on diet, physical activity and health, 2004).

«Середній вік при відлученні може варіюватися від шести місяців до п'яти років ... Твердження, що грудне вигодовування крім дітей раннього віку є шкідливим для матері або немовляти немає абсолютно ніякої медичної або науковій основі", говорить Артур Ейдельмана, доктор медичних наук, президент Академії медицини грудного вигодовування. "Дійсно, більше характерною проблемою є збиток від сучасної практики передчасного відлучення. Грудне молоко містить поживні речовини, антитіла та імунні модулюючого речовини, які не присутні в дитячій суміші або коров'ячого молока. Довше тривалість грудного вигодовування, крім того, пов'язано зі зниженням материнської ризику раку молочної залози, рак яєчників, цукровий діабет, гіпертонія, ожиріння та інфаркт.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення taranjka » 14 травня 2013, 14:34

natalun написав:
natalun написав:Скільки б ми дівчата не сперечались ДОКАЗОВА медицина пише що користі в грудному молоці після 1 року мало і не одне дослідження вже проводилось,люди захищали десертаці.Скоріше всього це більше психологічна залежність дитини і мами, і чим більше часу проходить тим важче.Кожна жінка вирішує сама продовжувати чи ні,наголошую після 1року-2.Я прихильник ГВ і ми жінки немаємо можливості більше 1-3 рази а хто трішки більше відчути це таїнство ,особисто я дуже жалкую що годувала дитину лишень 8 міс.
Було навіть таке коли доця набирала 200 гр. а я боролась всіма способами за лактацію щоб не вводити суміші але вже мусила.
В нас тут тема Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.,от і я поділилась своїм досвідом.

Вибачте не в ту тему попала.Переношу.

перенесли модератори, бо це повідомлення стосується більше цієї теми
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron