Глобальні оголошення!



Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Як вважаєте, грудне годування сприяє кращому здоров'ю малюка?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення гра з вогнем » 26 лютого 2010, 18:35

я не бачу категоричності.
це правда, що гв сприяє кращому здоров'ю малюків і є хорошою профілактикою захворюванням грудей.
жінок, котрі не можуть годувати грудбми - одиниці! і вони про це часто знатимуть ще до вагітності.
всі інші випадки - це небажання, "доброзичливі порадники", неналежна знання і підтримка.

я не бачу образи в констатації факту.
у мене дитина народжена КР, я знаю, що це погано для дитини і для матері. і я не можу ображатися, коли хтось так каже.
я можу образитися, коли скажуть, що діти, народженні КР - недоумки, але коли кажуть, що КР шкідливе для дитячого розвитку - я з цим погоджуюся.

Те саме з грудним вигодовуванням. Грудне вигодовування - найкраще, що може бути для дитини. Штучно позбавляти дитину годування, для мене неприйнятно.
Діти, вигодовані молочком в загальному/середньому краще розвиваються і здоровші ніж діти вигодовані сумішшю.
Це не означає, що немає здорових дітей серед тих, кого годують сумішами.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення mari » 26 лютого 2010, 20:43

гра з вогнем, ви мені дуже імпонуєте.!!! :kissed: Я серйозно,бо написана мною книга по грудному,перевірено нашим Гінекологом Іванною і консультантом Дашею-має обов"язково поповнити лави Вашої бібліотечки. Бо ви й самі як хороший лікар! Пишіть в ПП-вишлю до пари 2 шт. Просто так!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення svetla » 15 квітня 2010, 18:18

Звичайно мамине молочко ДУЖЕ корисне для маляти. Так передбачено природою.Один мій знайомий сказав одній жінці,коли вона відмовилась від ГВ по причині НЕ ХОЧУ " то нашо тобі груди?може їх відрізати?"(настільки його ця відмова обурила).Є різні причини для ШВ,не нам судити. Єдине,що не розумію жінок,які НЕ ХОЧУТЬ,бо "хочу пива і шашлика" чи т.п. :evil: Ну і,звичайно." не молочна" або " бо попало молоко" в більшості випадків просто відмазки.
Але я б також не була так категорична щодо здорові-хворі дітки на ГВ-на ШВ. Це індивідуально. Я вважаю,що при ГВ, можливо, міцніший зв'язок психологічний мама-дитина.Дивлячись на діток,які були на ШВ(трошки старшеньких за мою),бачу, що в них зрештою також настає період спільного сну з мамою,хотіння на руки і ін.Я це знайомим пояснюю,що "все таки і ваші хочуть мами" :) .
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення mala-karta » 15 квітня 2010, 19:46

svetla, золоті слова!
погоджуюся :)

те саме спостерігаю - і соска, і пляшка, а всеодно сплять разом :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення гра з вогнем » 11 червня 2010, 19:52

я вже вам розповідала про одну дискусію :scare: , сьогодні трішки поперекладала

Деякі факти на користь Грудного годування | +
За даними Американської асоціації сімейних лікарів та Американської асоціації педіатрії в розвиненій країні першого світу у дитини, яку годують сумішшю
в 3 рази вище ризик захворіти гастроентеритом (пронос і зневоднення),
у 2-7 разів вищий ризик захворіти алергіями і астму,
в 3 рази - вушні інфекції (отити),
в 3,8 разів - менінгіт,
в 2,6-5,5 разів - циститом,
в 2,4 рази - дитячим діабетом,
в 2 рази вище ризик померти від синдрому раптової дитячої смерті,
в 1,7-5 разів вище ризик запалення легенів і інфекцій дихальних шляхів,
в 1,5-1,9 вище ризик запальних захворювань кишечника
в 1-6,7 разів вище ризик лімфоми Ходжкіна (рак крові).
(Дані з книги New Mother's Guide to Breastfeeding, яка тим не менше, спонсорована виробниками сумішей)

Грудне вигодовування пов'язане зі зниженням ризику постнеонатальной смертності загалом
У дітей, яких коли-небудь годували грудьми, ризик постнеонатальной смертності (від 28 днів після народження до року) становив 0,79 (95% довірчий інтервал [ДІ]: 0,67-0, 93) від сукупності ризику серед дітей, яких жодного разу не годували грудьми. Більша тривалість грудного вигодовування пов'язана з більш низьким ризиком смертності в постнеонатальний період. Діапазон відношення ймовірностей в залежності від причини смерті становив від 0,59 (95% ДІ: 0,38-0,94) при травмах до 0,84 (95% ДІ: 0,67-1,05) при синдромі раптової дитячої смерті .
Chen, AM et al. Breastfeeding and the Risk of Postneonatal Death in the United States. Pediatrics 2004 May 113(5):e435-e439.

У дітей на штучному вигодовуванні ризик померти від СРДС в два рази вище, ніж у дітей, яких годують грудьми.
Vennemann MM, Bajanowski T, Jorch G, Mitchell EA, Does Breastfeeding Reduce the Risk of Sudden Infant Death Syndrome, Pediatrics Vol. 123, No. 3, March 2009, pp e406-e410.

У порівнянні з дітьми на виключно грудному вигодовуванні, ризик зневоднення у дітей, яких годують сумішшю, був вищим (довірчий інтервал 95%; відношення шансів (ВШ) для коров'ячого молока 6,0 [1,8 to 19,8], для штучних замінників грудного молока 6,9 [1,4 to 33,3]). У порівнянні з дітьми, яких продовжували годувати грудьми, відлучені від грудей у два рази частіше хворіли на зневоднення та діарею.
Case-control study of risk of dehydrating diarrhoea in infants in vulnerable period after full weaning. BMJ 1996 Aug 17;313(7054):391-4

Відсутність грудного вигодовування в порівнянні з грудним вигодовуванням більше 6 місяців в значній мірі пов'язано із збільшенням імовірності виникнення аутизму у всіх випадках (ВШ 2,48; 95% ДІ 1,42, 4,35), а також при розгляді тільки випадків дітей з регресом в розвитку (ВШ 1,95; 95% ДІ 1,01, 3,78).
Schultz ST, Klonoff-Cohen HS. Breastfeeding, infant formula supplementation, and Autistic Disorder: the results of a parent survey. Int Breastfeed J. 2006 Sep 15;1:16.

Грудне вигодовування впливає на розумові здібності підлітків та їх академічну успішність
Rees D., Sabia J. The Effect of Breast Feeding on Educational Attainment: Evidence from Sibling Data. Journal of Human Capital 2009 3:1, 43-72
Isaacs EB, Fischl BR, et al. Impact of breast milk on IQ, brain size and white matter development. Pediatr Res. 2009 Dec 22.

Суміш не захищає дітей від деяких метаболічних і фізіологічних змін в дорослому віці, особливо, від ожиріння і супутніх медичних ускладнень. Лептин в грудному молоці захищає дітей на грудному вигодовуванні від ожиріння.
Palou A, S?nchez J. Nutrient-gene interactions in early life programming: leptin in breast milk prevents obesity later on in life. Adv Exp Med Biol. 2009;646:95-104.

Грудне вигодовування довше шести місяців захищає від дитячого лімфолейкозу, особливо від гострого мієлолейкозу та гострого лімфоцитарного лейкозу.
Altinkaynak S, Selimoglu MA. Breast-feeding duration and childhood acute leukemia and lymphomas in a sample of Turkish children. J Pediatr Gastroenterol Nutr. 2006 May;42(5):568-72.

У дітей на грудному годуванні краще функціонують легені
Ogbuanu, I., Karmaus, W. et al. (2008). The effect of breastfeeding duration on lung function at age 10 years: A prospective birth cohort study. Thorax.

За матеріалами LLL
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення mari » 17 липня 2012, 00:01

Зображення

Згідна з текстом- для малюка до 1 року не корисно, дальші користі- теж відносні
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Inna » 17 липня 2012, 09:17

Для мене грудне годування це як релігія. Існує природою тільки воно, це саме найкраще, що може дати мати своєму малюкові. Дуже гарно про користь грудного молока написано в Сірсів.Я коли читала аж плакала. Я місяць годувала сумішами свою дитину.Це був найстрашніший період для мене. В мене дійсно почалася депресія, я хотіла розвестися з чоловіком, і ніколи не народжувати дітей, тому що я не можу годувати своїм молоком.Даючи пляшку своїй дитині я знала, що нищу її здоровя і все її життя.Отакі у мене були страшні думки. Але тільки завдяки цьому нам з чоловіком вдалося повністю відмовитися від сумішей. Якби мене все влаштовувало, моя дитина була би на штучному вигодовуванні. Найголовніша причина такої ситуації, коли з тебе роблять немолочну маму і переводять на штучне харчування -це незнання правил грудного годування. В цей момент появляються купа порадників-де ж його взяти??? Ну і ,звичайно, особистий невдалий досвід оточуючих. В моєму випадку це стосується свекрухи, яка сама не годувала, і мого лікаря, до якого ми випадково попали. Єдине, чого не можуть усвідомити мами, переводячи своїх дітей на суміші, це те, що грудне молоко буде тільки тоді, коли дитина буде прикладатися. Найголовніше в такій критичній ситуації шукати однодумців, людей які за грудне годування. Зараз я знаю Дашу, познайомилася з чудовими фахівцями зі Школи Материнства, і мені взагалі нічого не страшно. Тому що тут дадуть кваліфіковані відповіді на всі мої питання. Матусі, боріться за своє право годувати грудьми!
Inna Офлайн


 

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення vita_if » 21 листопада 2012, 00:06

Я старшого синочка годувала 2 місяці, а меншого годую ще й досі (йому скоро два роки). Менший у мене набагато менше хворів, ніж старший. І простуди легше переносив, ніколи не було алергії і проблем з животиком. От тепер і боюсь його відлучати, щоб не почав хворіти без циці.
vita_if Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 127
З нами з: 25 червня 2011, 21:35
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Dribchuk » 21 листопада 2012, 02:21

Гра з Вогнем дуже точно описала моє особисте ставлення до ГВ.
Маючи не зовсім позитивний досвід ГВ з першою дитиною я впевнена на 1000000% що якщо народжу другу дитину поводитиму себе зовсім по-іншому. Але покищо в мене є 1000000 запитань щодо ГВ в перші дні після КР (а друга лялька в пене швидше за все буде кесерська так як перша була і були ускладнення). Покищо я не займаюся пошуком відповідей, але як вирішимо вагітніти то звичайно шукатиму спеціаліста який знайде особистісний підхід саме до моєї ситуації і пояснить як правильно себе поводити.
Трохи поясню свою позицію. Дуже переживаю що матиму з 2ю дитиною такі ж проблеми як були з Аньою - її спочатку взагалі 6 днів не прикладали до грудей бо я була в реанімації в важкому стані, за той час годували сумішшю і дитина нормально розвивалася, набирала вагу, потім на 7й день дали дитину до грудей і повністю перевели на ГВ (в цей час мені капали 2 види антибіотиків, препарати крові і ще купу ліків я приймала), дитина смоктала активно, гарно наїдалася, хоч бувало таке що під час самого процесу ГВ мені підключали систему і капали інколи на протязі усього дня з перервою у декілька годин. Вже на 2 день дитина стала неспокійна, постійно плакала, почала зригувати, дьоргалася а на 4 день почались висипання. Коли я питала чи не шкодять ліки які вводять мені дитині мені відповідали що "то нічого". Врешті виписавшись з пологового і добравшись до інтернету я почитала інструкції ліків які мені вводили і в мене просто був панічний страх "що я наробила", абсолютно всі ліки проникали в грудне молоко і мали просто жахливі побічні ефекти. :scare: На щастя самого страшного не сталося, але дитина ще в пологовому почала втрачати вагу, і нормальної ваги вона так і не добирає до тепер, крім того почалися затяжні проноси які тягнулися довгих 2 роки. Врешті коли малій було 5 місяців я пішла "на поводу" в лікарів і бабусів і почала догодовувати малу сумішами. Але бачу що то була помилка - поправлятися вона краще не стала, а ГВ прийшлося і зовсім припинити бо без нічних годувань (після каші Аня спала всю ніч) молоко швидко пропало.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення taranjka » 21 листопада 2012, 11:00

mari написав:Зображення

Згідна з текстом- для малюка до 1 року не корисно, дальші користі- теж відносні

а ще жоден вид ссавців в природі не харчується вареним мясом, овочами і кашами... не робить кисломолочних продуктів... список насправді великий, напевне того, що ми не тварини :crazy:
"про те, що жоден вид не харчується молоком іншого виду..." наразі котенята і цуценятя ше 300 кіло не набирали.та й пють молоко в дорослому віці. а, ну вони ж не в дикій природі...
я за ГВ руками і ногами, і вважаю його найкориснішим продуктом і т.д. але страшно не люблю, коли аргументуючи природність порівнюють з тваринами, "вириваючи" підходящі характеристики
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей