Глобальні оголошення!



Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Як вважаєте, грудне годування сприяє кращому здоров'ю малюка?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення Dashko » 07 вересня 2013, 18:40

Dashkoа часто тобі кажуть мами дітей на ШВ, що їх дітям щось бракує? ти часто з такими мамами спілкуєшся?
не зрозуміла твого порівняння


Якщо заходить мова про користь ГВ, то дуже часто мами діток на штучному кажуть, що їх дітям нічого не бракує.

І по великому рахунку я з ними згідна, не можна казати, що груднічкі краще штучників. Але з цього ніяк не випливає, що суміш не гірша за грудне.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення taranjka » 16 вересня 2013, 09:28

олята написав:я по друге молоко не має вже того захисту ще з року. діти які жують цицьку до 4 років хворяють рівно стільки ж я або ж і більше ніж інші.


ви впевнені в своїх словах? ви читали дослідження про користь ГВ після року, чи те що сказав ваш педіатр для вас основа знань?
співчуваю мамам чиї діти жують цицьку :crazy:
особисто ви знаєте багато мамів, що до 4 років годують?
ваш пост - набір цитат радянського педіатра. без жодної аргументації, тільки "то всі знають"
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 09:40

ну поперше я педіатрів рідко слухаю і не т реба вважи що усе в рядянські часи було погано за все що зараз пропонує західні вчені офігет класно. а по друге, якщо від року до двох можі і є, то далі ще психологічна залежність дитині і скованість мами і не треба своє не бажання відлучити, прикривати користю. то якщо воно таке капець коричне годуте до університету і до сворення дитиною своєї сімї. це моя думка. якщо мама не хоче відлучати дитину від цицики то не реба писати і питати як це зробити.
мояї коліжанки також годують до років і навіть коли вагітні годують, а потім питання чому випадають зуби і волосся........ваша особиста справа годувати доки хочете, але не треба казати що коли забираєш в років травма менша. моїх двоє дітей відсутніть цицьки в рік не відчули. я вас не звинувачую і попрошу не розказувати мені, що я заангажована радянським рюдина.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення taranjka » 16 вересня 2013, 09:55

олята написав:і не т реба вважи що усе в рядянські часи було погано за все що зараз пропонує західні вчені офігет класно


я про все не писала. я пишу ГВ. і так, з того, що я прочитала більше вірю в користь ГВ в 1, 2 чи 3 роки.
олята написав:якщо від року до двох можі і є, то далі ще психологічна залежність дитині і скованість мами
:crazy: ви психолог, психіатр? ну лан, про психологічну залежність вже не раз на форумі писали. але от про скованість мами - новинка :aplo: це ви про що?
олята написав: якщо воно таке капець коричне годуте до університету і до сворення дитиною своєї сімї

повірте, так довго ГВ тривати не може
олята написав: то не реба писати і питати як це зробити

тут кожен сам вирішує що йому писати, і що питати
олята написав:мояї коліжанки також годують до років
до скількох, а то я шось не поняла :confused:
олята написав:потім питання чому випадають зуби і волосся.


правильно харчуватися, вітамінки, вчасно відвідувати стоматолога. це не лише для ГВ
олята написав:і навіть коли вагітні годують
я годувала під час вагітності (і друго, і третьої) - волосся почало швидше рости, зуби на місці :hi:

олята написав:я вас не звинувачую
а в чому мене можете звинуватити? :crazy:

олята написав:попрошу не розказувати мені


я відповіла на ваш коментар

ви в ствердній і беззаперечній формі пишете про те, що ГВ після року не корисне уже (потім уже вагаєтесь, може до двох ще корисне) опираючись лише на ваш особистий досвід (годування до року). ніхто не каже, що дітки на довгому ГВ кращі, чи гірші. але ваші ствердження :dash:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 11:05

я вважаю що до року, того що давало молоко вже немає ваша особиста справа далі. я щаслива що моя дитина в рік відлучена. нажаль чомусь так склалося, що якщо мама так зробила, що дитина до року відлучена , то вона мачуха. більшк того до півроку мої діти нічого крім грудей не знали. навіть води пляшечки. тому я досримуюся золої серединки. :scare:
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення taranjka » 16 вересня 2013, 11:15

олята написав:я вважаю що до року, того що давало молоко вже немає

це ВАША думка. в цій темі є безліч аргументів, які доводять протилежне. але ніхто нікого не заставляє годувати довше.

олята написав:якщо мама так зробила, що дитина до року відлучена , то вона мачуха

годувати чи ні, взагалі особиста справа кожної мами.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Ksenija » 16 вересня 2013, 12:56

олята написав:я вважаю що до року, того що давало молоко вже немає

Олята, а де воно дівається, на Вашу думку?
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 вересня 2013, 13:14

олята Поправте, якщо помиляюся, але підсумовуючи усе вами написане, мені здалося, що на вашу думку всі мами дуже втомлюються від ГВ, як фізично так і психічно, і тільки й мріють, щоб пошвидше відлучити. І до року то ще варто помучитись, бо тоді ГВ ще корисне й потрібне дитині, а потім воно непотрібне ні дитині, ні тим більше мамі. І хто до року часу не відлучив, той насправді дуже хоче це зробити, але просто боїться або не знає як.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення олята » 16 вересня 2013, 13:18

TaniaPicaSSo написав:Поправте, якщо помиляюся, але підсумовуючи усе вами написане, мені здалося, що на вашу думку всі мами дуже втомлюються від ГВ, як фізично так і психічно, і тільки й мріють, щоб пошвидше відлучити. І до року то ще варто помучитись, бо тоді ГВ ще корисне й потрібне дитині, а потім воно непотрібне ні дитині, ні тим більше мамі. І хто до року часу не відлучив, той насправді дуже хоче це зробити, але просто боїться або не знає як.

ні не так я думаю. я думаю, що вона має бути приємнив мамі і малюку.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення гра з вогнем » 16 вересня 2013, 16:41

олятанє, ну може якшо які діти жують цицьку, то дійсне не варто себе і дитя мучити
я свого годувала грудним молоком майже до 4 років. але не вважаю себе чи свою дитину психічно нездоровою, як тут люблять натякати :hi: , навпаки вважаю, що для нас з годуванням все склалося якнайкраще

так само я не вважаю мачухою тих, хто годував менше року, чи взагалі не годував
проте вважаю аргументи "пропало молоко" і т.п. недостатніми для того, щоб припиняти грудне годування
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron