Глобальні оголошення!



Подолання труднощів під час ГВ

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення Natalinda » 09 квітня 2010, 09:27

От чудова в нас є тема "Без зціджування в пологовому".
Та не вірю я що у всіх все було гладко і обійшлося без зовнішньої допомоги.
Давайте попередимо майбутніх мам які збираються в пологовий
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Natalinda » 09 квітня 2010, 09:54

В мене от невеличкі труднощі були, але я їх успішно подолала. :)

Десь за тижні 2 чи 3 до визначеної дати КР в мене на одній груді зявилося маленьке ущільнення. Я його намацала і забула :(
Як лягла планово в патологію згадала і побігла до участкової питати шо то і до кого. Вона заспокоїла, сказала що все добре і що тепер всі питання до лікуючої лікарки. Остання теж сказала що то нічо страшного, здаш молоко на аналіз. Те молоко мені брали чуть не всім відділенням і так нічого і не взяли :( "Ну в тебе сполучна тканина чоловічого типу, молока в тебе певно і небуде" (це вільний переказ почутого мною вердикту)
Я відразу пригадала що коров без молока не буває, а всі ми як не крути ссавці :D і смиренно чекала дати КР.
Перші два дні як мені приносили синочка то траплялися і приємні і зі спорченим настроєм працівниці дитячого відділення і не дивлячись на їхні різноманітні підходи та методи не змогла я побачити ні краплі молозива і не почула жодного ковтального руху дитятка. :( На третій день я просто прикладала, бо знала що треба і ледь стримувала сльози.
На четвертий в мене було 37 і шось там трошки температури, я втішилася що напевне прибуватиме нарешті як не молоко то хоч молозиво і ще за годину та моя маленька гулька перетворилася на добряче ущільнення.
Медсестра порадила почекати на лікарку, лікарка сказала що прийде пізніше і скаже що робити, а мені вишибло все що я знала, бо я тішилася що буде молоко.
До вечора лікарка більше не приходила, я відповідно чекала і нічо не робила, підсумок - просто страшні застої, до грудей торкнутися не можливо, рукою рухнути теж не можливо :(
Чому ніхто не міг сказати мені лише однієї простої фрази про те що треба легенько помасажувати те ущільнення я не дізнаюся ніколи, але те що я допустила таку ситуацію - то цілком моя вина.
Сама я нічого вже не могла зробити, мама з сльозами переконувала, щоб я просила когось розмасажувати груди, і ближче до ночі я таки пішла в дитяче відділення просити про це. Було враження що я переживаю роди, після цього я проплакала півночі. А ще фраза "О, якби я знала яка у вас ситуація то не прийшла б" :scare:
Груди боліли дико. Мучилася дитина, мучилася я. Я знала що дома має стати легше, бо і рідні стіни лікують, але..

Та все ж в підсумку дякуючи чоловіку, дякуючи чудовому гінекологу і масажисту за три дні все це було подолано без жодних неприємних відчуттів. І до цього дня (синочку 7 міс.) Юрчик гамає молочко безперебійно.

Мораль: ДОРОГІ МАЙБУТНІ МАМИ, ЗНАЙТЕ ЩО МОЛОЧКО 100% У ВАС БУДЕ І ПРОСТО СЛІДКУЙТЕ ЗА ПРОЦЕСОМ ЙОГО ПРИБУВАННЯ, ЩОБ НЕ ПРИЙШЛОСЯ ВДАВАТИСЯ ДО ЗЦІДЖУВАНЬ!!!
ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!!! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Vika » 09 квітня 2010, 10:05

Я зціджувалася 3 рази , а потім все налагодилося . Думаю , можна не цідитися в тому випадку , коли молока не багато . НАпрклад мені на зцідження одної груді йшла майже година , і це при тому , що цідила жінка , яка тим більше 20 років займається . А моїй сусідці 2 груді за 15 хв здоїла . ТО думаю , їй можна було і не цідитися .
а як то слідкувати за прибуванням . я от за 2 дні випила всього 2 чашки чаю і стакан води і всеодно груди роздуло а сусідка то дудлила літрами і нічого .
Vika Офлайн


 

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення LeeLoo » 09 квітня 2010, 10:35

А я не ст1джувалась...так якось вийшло...Знала що не можна багато пити-тай нав1ть боялася того ст1джування-бо в Школ1 Даша нас вчила-що крашче не треба :) Звичайно так як вс1м було важко спочатку з грудним годуванням,навчити лялю брати цицю-було саме важче,але вс1 медсестри в роддом1 були дуже добр1 1 прив1тн1-помагали дуже-дякую 1м!!!
LeeLoo Офлайн


 

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Naya » 09 квітня 2010, 11:09

І я не сціджувала.
Хоча було так, що радили подруги активно те сціджування і навіть масажисток рекомендували, щоб розмасажували та розцідили, бо грудь була як один суцільний камінець.
Але я чогось того масажу так боялася.
Тому лазила в теплий душ часто, сама легенько масажувала і все решту робив Ждан. Так за день все пройшло.
Правда, я вже вдома була.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення krapk@ » 09 квітня 2010, 16:32

в мене молочко в роддома появилося на 2 день під вечір, його було не багато, але малюку по ідеї хватало. Скільки тим манюнісіньким треба. На 3 день в 12 годин ми вже поїхали додому. А далі вдома я боролося навпаки -не з набуханням грудей і лишком молока, а з тим щоб кожну краплину зберегти. Ще перші 3 місяці малому хватало-з нятяжкою, але пісяв багато і вагу набирав нормально, того я довго не заморачувалася тим щоб щось купувати і догодовувати. А ось тепер на ніч явно дитині не хватає. Я спеціально купила молоковідсмоктувач-один за 45 грн механічний думала просто дешевий і того поганий. Другий за 800 електричний. Сціджую скільки можу, но голяк молока більше не прибуває. Так що або то не 100% правда про сцідиш-прибуде або я якась не правильна. Зразу кажу що дитя прикладала кожні півгодини, пила лактаційні чаї, приймала теплий душ ....короче що лиш не виробляю. Молоко є, але щоби я відчула оту благодатну повноту, чи щоб воно залишилося після годування (дитина вже 2 місяці їсть 2 циці за 1 раз і після годівлі мааксиму що можу зцідити це чайну ложку). Чому воно так я не знаю. Я б воліла сціджувати і виливаи чи морозити лишнє, але щоб його дійсно було багато, а не так, що боюся вечора, бо дитина не засне голодна.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Dashko » 09 квітня 2010, 20:32

krapk@, те, чи може жінка зцідити молоко після годування та наповненість грудей, ніяким чином не свідчить про рівень лактації. Про те, чи вистачає молока, свідчить тест на мокрі пеленки. Якщо Вас щось турбує, а тест дає нормальний результат, то треба шукати причину в іншому.
У Вашому випадку, думаю, проблема в тому, що дитина не висмоктує заднє молочко. Але, щоб робити конкретні висновки, потрібно знати детальніше ситуацію.
Головне, що у вас є бажання годувати свого малюка грудьми, а все решта можна налагодити.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення krapk@ » 10 квітня 2010, 10:32

думаю висмоктує, адже какає нормально і поправляється. від одного переднього навряд би набирав гарно вагу. Але я мала на увазі сам процес сціджування. Чому коли в інших від сціджування і частого прикладання ще більше появляється молока, то в мене ніяк на цей процес нічого не впливає??? Адже ж спеціально купила молоковідсмоктувач за таку "космічну " ціну, щоб молоко приувало більше....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Dashko » 10 квітня 2010, 12:13

В кожного це відбувається індивідуально: є жінки більше схильні до гіперлактації, є навпаки. Але ще раз наголошу: відчуття наповненості грудей не свідчить про кількість молока. Навпаки, коли дитинка стає старше, організм мами підлаштовується під потреби малюка, і прихід молока взагалі для багатьох стає не відчутний.

Якщо вас нічого не хвилює, тоді я взагалі не бачу проблеми.
Але я б рекомендувала давати тільки одну грудь в одне годування.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення LeeLoo » 10 квітня 2010, 12:16

Даша!!!А може таке бути-що в одн1й груд1 б1льше молочка,а в друг1й менше-1 так весь час?
LeeLoo Офлайн


 

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron