Глобальні оголошення!



Яка норма ваги при ГВ?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Marichka » 07 травня 2015, 10:27

Комаровський має щось про норми,наводить якусь табличку,то там норми з великими межами.Треба пошукати.
А ще здивувало-розсмішило,що старшенькі пили твоє молочко тепер.Я правильно зрозуміла?Так цікаво.Вперше чую серйозно,бо завжди в жартах,що поросятко ще можна вигодувати чи кашку домашнім:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення TYulia » 09 жовтня 2015, 14:19

знову до вас за порадою для мого похресника. Народився вагою 3650, а зараз йому от вже 3 тижні вага та ж :impossible: Зараз повністю на грудному. Догодовували леше перші дні трошки. Мама молоко ніби має, малий деколи і годину на грудях висить, останні дні трохи неспокійний, то кажуть дають йому гамати щопівгодини. Може то молоко якесь зарідке, бо малий какає по 8-10 разів вдень. Що то з тим робити? Які поради для мами? Які рекомендації для дитинки? Думаю може якісь біфідобактерії подавати чи що?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 жовтня 2015, 14:36

Моя мала какала по 8-10 разів на день рівно перший місяць. По-моєму, це нормально для новонароджених. А про вагу, то я перепитаю, як Улька в іншій темі: А вони що його кожен день важать?!
А вони врахували ту вагу, яку він втратив при виписці? Там же як-не-як ще якісь 100-200 г втрачається, які потім дитині треба добрати, щоб тільки вийти на 0. І ще, дітки, які народились з більшою вагою, як правило, набирають менше, і навпаки.
А про рідке молоко, то ніби міфи, що воно буває жирне чи рідке. Але от те, що вони годують його щопівгодини, мене трохи насторожує. Я не консультант з ГВ, може хтось мене поправить або щось додасть, але наскільки мені відомо, молоко відразу ріденьке, і щоб дістатись до гутсішого і ситнішого, треба трошки довше посмоктати. Відповідно, якщо він прикладається часто, але ненадовго, то получається, що того ситнішого йому не дістається. Може на це варто звернути увагу? Може би та мама все ж проконсультувалась з консультантом з ГВ, хоча б по телефону? Бо я думаю, що там все гаразд, а так, щоб просто заспокоїтись, було би добре проконсультуватись.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення TYulia » 09 жовтня 2015, 14:58

Та то не завжди щопівгодини. І часто годину щось може цмокати, то точно до заднього добирається. А за вагу я особисто ставлю під сумнів то перше зважування, бо щось на вигляд був дуже маленьким, а при виписці не важили.
Таня, а ваша мала скільки набрала за той перший місяць?
Бо в мене хлопчик і вродився великий і набирав по півтора кілограма, то за недобір нічого не знаю
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 жовтня 2015, 15:05

TYulia написав:А за вагу я особисто ставлю під сумнів то перше зважування, бо щось на вигляд був дуже маленьким, а при виписці не важили.


О, а це може бути. Зі мною в палаті була жінка з хлопчиком, який родився щось 3800, а при виписці був щось 3300 чи 3200, то кіпіш такий підняли, що такого бути не можу, що дитина стільки втратити не могла, то швидше за все, неправильно зважили спочатку.
TYulia написав:Таня, а ваша мала скільки набрала за той перший місяць?


Моя з дрібненьких. Народилась 3300, а за перший набрала багато, цілих 1100, але потім було в середньому десь 200-400, а десь з місяців 5 то було час від часу, що взагалі не набрала, і так далі вже набирала помаленько. Але нормальна, здорова, ніколи ми з того проблем не робили, і дільнича наша також.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення erinaceus » 09 жовтня 2015, 17:58

TYulia Все, що Таня пише, правильно. Лиш би вони знову не підсіли на штучне, мотивуючи недобором. Таке враження, що вони лиш шукають причину, щоб спригнути з гв :pardon: В школі материнства колись казали, що навіть якщо нічого не набере, це нормально. Але ж приріст в см є. А бактерії нічого не змінять. Закордоном взагалі нема такого поняття як дисбактеріоз. А в такої маленької дитинки мікрофлора в кишечнику змінюється декілька разів на день. Краще порахувати кількість попісів.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення TYulia » 09 жовтня 2015, 19:28

На диво на суміш зараз не спішать спригувати. До того і малий не хоче іі, випльовує. Мама сама каже, що їй зорово хлопчик підріс, трохи щочки появились, то значить трохи плюс є.
Мені повезло, що з темою сумішей я не знайома, але що не кажіть, якби мені дитина за перший місяць нічо не набрала чи показала мінус, то я б таки запереживала.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Любов » 09 жовтня 2015, 23:31

Вага дитини до пів року, яка виключно на ГВ не вимірюється ніякими нормами. За умови правильного прикладання. Тут все індивідуально.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення flower » 10 жовтня 2015, 10:13

Якщ дитина багато пісяє і какає, це означає, що вона їсть достатньо. Мій Матвій какє дуже часто, мені здається що більше 10 разів навіть буває, я не рахую і попісів багато бо кожен памперс за пару годин як бомба, вночі мушу по 2-3 рази міняти, бо аж протікають настільки запісяні. Синок за перший місяць набрав 1,400 кг.
Доречі якою вагою вони важать? Спеціальною електронною для діток? Бо якщо звичайною електронною для дорослих, то там погрішність висока.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення erinaceus » 10 жовтня 2015, 10:34

flower О, то ви Матвієм назвали? Класно! І в нас Матвій :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість