Глобальні оголошення!



Догодовування або перехід на суміш

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Marichka » 08 жовтня 2014, 22:21

Нам 1рік3міс-то в мене враження за весь період,що дитина щогодини стає,але догудовувати не пробувала.
Зі сташенькою молока було дуже багато,але дитина в пологовому дуже плакала-то було зовсім не від голоду.І потім набирала мало.Але така вона і є мініатюрна.Гени. Молодший їв часом і менше,ае щоки як в хом"яка,кругленький,великий.В татка пішов:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення erinaceus » 09 жовтня 2014, 21:50

А мені педіатр сказала догодувати, як малюку було півтори місяці. Бо за 2 тижні набрав лише 200г. Але я з самого початку була налаштована виключно на гв, тому вирішила робити по-своєму. Перечитала масу інформацію і зрозуміла, що все у нас ок. Коли прийшли на зважування через 2 тижні, то свій мінімум він набрав, а вона мабуть вже і забула, що казала про докорм :ha: Теж дивує, що лікарі, які мають найпряміше відношення до гв, самі до нього не спонукають і не виявляють бажання допомогти його налагодити. Лиш плакати всюди висять :dash:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Vikibee » 09 жовтня 2014, 21:55

Недавно народила моя подруга другу дитинку, першого сина годувала більше 2-х років, а тут у донечки проблеми були з животиком досить серйозні, у перші місяці ну дуже мало набирала, молочко не засвоювалось, не пам’ятаю точно ск. за перший місяць, а от за 2-й та 3-ій по 200 гр((((, але приватна педіатр, сказала, що це ще не критично, вилікується животик і все налагодиться....так і сталося, вирішили свої проблемки, трохи підлікували і маму, і дитятко і все в них ок, зараз набирає по 800 гр + збережене грудне вигодовування :wink:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення TYulia » 09 жовтня 2014, 23:14

ми вагу на грудному набирали більше ніж треба, може якби був недобір, то сама б переживала і думала б за докормлювання.
А лікарі (не всі але багато) таки дійсно ніяк не підтримують ГВ, маю на увазі не помагають його налагодити. До нас медсестра прийшла, ото як було малому кілька тижнів, то мене аж рознервувала. Я сказала їй що їмо десь щогодини, а вона мене почала вчити що то так не має бути, давати не частіше ніж через 3!!! години, а за ті 3!!! години то давати водичку :dash:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Milana » 12 жовтня 2014, 10:43

За старшим я почала догодовувати, коли було мало молока, а за меншою з самого народження ми на суміші, беру калорійну суміш малютку преміум та малиш нашого виробника, чередую ці суміші, дитина гарно набирає вага, нема ніяких проблем з травленням, та й хворіємо менше, в цих сумішах є пребіотики та нуклеотиди, що захищать дитячий організм від інфекцій
Milana Офлайн


 

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Dashko » 12 жовтня 2014, 23:21

На щастя, більшість форумчан адекватно :yes: сприймуть це повідомлення. Але форум багато читає вагітних жінок, молодих мамусь. Тому без уваги таке не можна лишати :impossible:

Єдина прийнятна їжа для немовлятка - це грудне молоко. Будь-яка суміш, будь-яка, щоб там гарного не було написано - дуже шкодить дитячому організму.

Тільки в дуже рідкісних випадках - виникає необхідність в суміші. Тому, кожна жінка може годувати своє малятко грудним молоком. Безліч прийомних матерів годують своїх діток молоком - прикладаючи їх до грудей, жінки стимулюють вироблення молока. :yes:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення smailik_m » 14 жовтня 2014, 19:27

erinaceus написав: Теж дивує, що лікарі, які мають найпряміше відношення до гв, самі до нього не спонукають і не виявляють бажання допомогти його налагодити. Лиш плакати всюди висять :dash:

Бо ще пряміше відношення вони мають до представників компаній котрі виготовляють суміші :sad:
От моя педіатр мене за ост. тиждень уже три рази перепитала чи вистачає молока(як може в перший тиждень його не вистачати? я уже мовчу про те що годую двох ::Р: )
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Галина » 14 жовтня 2014, 20:26

smailik_m, а ти Матвія всю вагітність годувала???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення smailik_m » 14 жовтня 2014, 20:43

Галина написав:smailik_m, а ти Матвія всю вагітність годувала???

так, і навіть мала наглість про це розказати в жк :hi:
(а в нас є десь тема про тандемщиків?)
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Галина » 14 жовтня 2014, 20:55

smailik_m і що тобі в жк на те сказали???? Я собі уявляю реакцію :scare: :ha:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість