Глобальні оголошення!



Задумуюсь про відлучення

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 травня 2014, 12:13

flash-ka написав:потім різко злізла з нашого ліжка, пішла і іншу кімнату залазла на своє ліжечно, накрилась і заснула .....


Моя мічта :dreams:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення flash-ka » 05 травня 2014, 13:16

TaniaPicaSSo написав:Моя мічта :dreams:

:ha: то було 1 раз ))))))) і ще раз заснула поки я її гладила по голові і співала...а так, то казочку (2-3 шт) і злазиь "йдем туди" тобто до нас на ліжко і ціцю ))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TYulia » 13 травня 2014, 21:27

наші плани на відлучення рухаються в протилежному напрямку. Якщо раніше після сну міг молочко і не гамати, деколи навіть сам відмовлявся, то тепер після сну хниканням вимагає, бо то вже такий обіджений.
А сьогодні сталась "дивовижна" річ :hi: Раніше чоловік на мої слова-думки як то робити з відлученням казав "вічно ж кормити не будеш". А сьодні я щось знову заїкнулась за якісь свої ідеї, а він каже "а чо не кормити, може малий підросте і до нього дойде, що вже грудей не треба і сам відлучиться, нащо його обмежувати... ну хіба тобі важко, то кажи". а мені ніби й неважко. Одним словом, я була вражена таке почути, бо вже думала, що моє отчення трохи на мене боком дивиться чого я ще гв не завершую. А те, що сказав мені мій чоловік мені сподобалось, вдячна йому за його підтримку і розуміння :rose:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 травня 2014, 14:59

Хочу похвалитися! Сьогодні дев"ятий день, як даю груди лиш на денний сон, на нічний і вночі. Так якось раптово, після того як доця півдня тільки те й робила, що їла мене кожні 20 хв, я зібралася духом і перестала давати груди окрім як на сон. Виявилось, не так страшно, як я думала. Плачів та істерик майже нема, може раз на два дні буває, що так трошки сильніше просить і пхенькає, і то потім переходить, а зазвичай то хвилинку-дві коло мене потулиться, я відволічу та й забудеться. Але навіть не дуже часто просить.
Я правда думала, що після цього в неї апетит до дорослої їжі стане кращим, але щось не дуже. До обіду взагалі нічого не їсть, в обід трошки, і вже ввечері стає голодна і їсть нормально. Трохи нездало, але так було і з денними грудними годуваннями, і теж саме без них.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TYulia » 16 травня 2014, 21:10

а ночу скільки разів просинається? після сну не просить?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення Olyana » 16 травня 2014, 21:17

а хто як відлучав? поступово чи відразу? бо є такі, що їдуть на пару днів з дому :impossible:
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення Параїл Юля » 16 травня 2014, 21:21

І нам залишилось ще трішки. Протягом дня не просить взагалі. Засинає сам. Вже майже тиждень ввечері чоловік його вложує. Спочатку кілька днів плакав, а зараз тільки лягають і за 10 хв. вже двоє сплять. Правда інколи чоловік засинає швидше за малого :hi: . Нам залишився ще останій ривок ніч і зранку. Вночі може ставати разів 3 - 4.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення Nin4ik » 16 травня 2014, 21:28

Olyana, то залежить що для вас ближче і який вік дитини, як наповнюються груди... для організму жінки краще коли це поступово, коли не треба ні перев"язуватись, ні гормонів пити... Але кожен вибирає те що йому краще підходить. Ми відлучились поступово, але досить пізно майже в 3 роки, але без істерик, без суттєвого болю в грудях та інших побічних ефектів...
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TYulia » 16 травня 2014, 22:35

Параїл Юля написав:І нам залишилось ще трішки. Протягом дня не просить взагалі. Засинає сам. Вже майже тиждень ввечері чоловік його вложує. Спочатку кілька днів плакав, а зараз тільки лягають і за 10 хв. вже двоє сплять. Правда інколи чоловік засинає швидше за малого :hi: . Нам залишився ще останій ривок ніч і зранку. Вночі може ставати разів 3 - 4.

а в обід як присипляєте?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення Параїл Юля » 16 травня 2014, 22:41

Я задумалась про відлучення ще в березні і тільки потепліло ми стали спати на вулиці. він так привик засинати без циці вдень. А зараз навіть коли йде дощ, чи холодно вже навіть дома засинає сам. Просто лягаю біля нього, він притулиться і засинає. Навіть не просить, не лізе і не дістає. А ось ввечері якщо мене бачить то ще плаче, тому йду в іншу кімнату.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість