Глобальні оголошення!



Порадьте гарний магазин зоотоварів

Організація гуртових замовлень

Модератор: ksana

Порадьте гарний магазин зоотоварів

Повідомлення Yaiti » 13 лютого 2023, 18:54

Вітаю. Моя онука дуже любить домашніх тварин. Вдома у неї є кіт, собака та хом'як. Нещодавно вона попросила мене купити їм ласощі, вітаміни та корми. Підкажіть, куди мені звернутися?
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 777
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порадьте гарний магазин зоотоварів

Повідомлення Анна123 » 13 лютого 2023, 18:56

Добридень. Бвлувати онуків треба. У мене їх нема, але є маленька дочка, яка вдома зробила міні живий куточок. Все, що пов'язане з покупкою зоотоварів, я купую в одному перевіреному зоомагазині. Можу поділитись з вами інформацією.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порадьте гарний магазин зоотоварів

Повідомлення Yaiti » 13 лютого 2023, 18:57

Так, ви праві. Балувати їх треба. Тим більше, що я дуже люблю свою онучку і не можу не виконати її прохання. Підкажіть, де ви купуєте? У якому зоомагазині? Буду вдячна вам за підказку.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 777
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порадьте гарний магазин зоотоварів

Повідомлення Анна123 » 13 лютого 2023, 19:00

Я купую товари для тварин у магазині MasterZoo Це перевірений, надійний зоомагазин. Завжди широкий асортимент та доступні ціни. Тут ви можете знайти все, що потрібно для вихованців вашої онуки. Різні ласощі, вітаміни, корми, клітини для хом'яків. Більше вибору зоотоварів https://masterzoo.ua/ua/ ви можете побачити на сайті магазину. Переходьте та радуйте свою онуку обновами для її домашніх улюбленців. Я впевнена, що їй сподобається, і вона буде задоволена.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Порадьте гарний магазин зоотоварів

Повідомлення millermark » 26 лютого 2024, 14:32

Если вы ищете удобные и комфортные лежаки для собак или кошек, то я бы порекомендовал вам обратить внимание на "Зроби сам" от GF Champion. У него есть все, что нужно для полноценного отдыха вашего питомца: мягкая ортопедическая подушка в комплекте, прочные и мягкие материалы, легкость в сборке и разборке, а также удобство в уходе. Благодаря специальным щеткам и средствам для ухода, легко сохранить его в чистоте. Подушка-матрасик обеспечивает оптимальную поддержку и комфорт для вашего питомца. Этот лежак не только стильно выглядит, но и идеально подходит для собак и кошек любых размеров и возрастов. Рекомендую заказать его на Stok.Top для уютного отдыха вашего любимца!
millermark Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 21 листопада 2021, 22:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Алек


Повернутись до Спільні покупки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 47 гостей

cron