Глобальні оголошення!



магазин з сукнями

Організація гуртових замовлень

Модератор: ksana

магазин з сукнями

Повідомлення Yaiti » 17 лютого 2023, 01:16

Доброї ночі всім! Дуже хочу собі красиву сукню, але поки не визначилась з магазином де її купувати, не всі викликають у мене довіру. Порадьте мені перевірений інтернет-магазин з сукнями, де лояльні ціни та хороша якість.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 770
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: магазин з сукнями

Повідомлення Анна123 » 17 лютого 2023, 01:21

Магазинів багато, але не у всіх одяг має гарну якість, часто на фото одна сукня, а по факту вона зовсім інша. Я знайшла для себе надійний магазин з сукнями та іншим жіночим одягом, якому я довіряю.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 358
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: магазин з сукнями

Повідомлення Yaiti » 17 лютого 2023, 01:24

В мене був випадок коли продавець попросила передоплату, а прийшла сукня на два розміри більша, та і якість не дуже. Тепер зареклась купувати тільки в перевірених магазинах. Якщо не важко, дай посилання на магазин де ти зазвичай купуєш сукні. Буду дуже вдячна!
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 770
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: магазин з сукнями

Повідомлення Анна123 » 17 лютого 2023, 01:37

Раджу тобі магазин Кенді Стайл https://candy-style.com.ua/ua оскільки в ньому великий вибір красивих суконь різних фасонів, на всі пори року. Моделів суконь біля 1000, я ще навіть усі не передивилась, тому тобі буде з чого обирати. Шиють одяг тільки з якісних матеріалів, тому він зручний та довго зберігає гарний вигляд.

Від себе по жіночому можу порадити бежеву повсякденну трикотажну сукню, яка гарно сидить по фігурі та має звабливий виріз. Чудово підходить на весну та осінь. В магазині відправка часто в день замовлення якщо сукня є в наявності, деякі сукні треба під замовлення, тоді прийдеться зачекати декілька днів. Оплата при отримані без передоплат.

Зображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 358
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: магазин з сукнями

Повідомлення lexatiw » 30 березня 2023, 20:17

У Тернополі багато магазинів
lexatiw Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 10 січня 2023, 15:22
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: магазин з сукнями

Повідомлення миланочка » 30 березня 2023, 20:47

Раджу тут замовити сукню у Тернополі https://gepur.com/uk/catalog/platya?page=5 Сукні Gepure добре адаптуються до фігури, не сковуючи рухів і не створюючи дискомфорту. Також їх можна легко доглядати, вони не вимагають особливого прасування, що дозволяє заощадити час на підготовці до виходу. Я тут часто купую для себе та дуже задоволена, думаю, що і ви зможете оцінити
миланочка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 85
З нами з: 14 травня 2015, 23:58
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Маленький мальчик


Повернутись до Спільні покупки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron