Глобальні оголошення!



лікування і лактація

лікування і лактація

Повідомлення ЗІрка » 01 серпня 2010, 08:27

треба терміново лікувати кутні зуби, дійшло до нерва, два кришаться
моя лікар каже, що не візьметься бо ті зуби потребують сильної анестезії а я годую грудьми

болить іноді так, шо заснути не можу
чи актуально те, що я читала в темі про лікування під час вагітності? маю на увазі допустимість окремих анестетиків...
і чи візьмуть вони? бо я така "терпляча" що без уколу навіть манюсіньку дірочку не сяду бурувати :scare:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: лікування і лактація

Повідомлення Apolloniya » 09 серпня 2010, 13:09

Коли не можна депульпувати зуб вітально, тобто із знеболенням видалити нерв, його можна видалити девітально, тобто постваити параформальдегідну пасту, яка цей нерв муміфікуиє - він засохне і не зможе передавати імпулсів, один з яких ваш біль. :good: Мінус цієї процедури болючість зуба з параформальдегідом до 2-х днів. У декого за кілька годин проходть, а іншим до 2-х днів ниє. Це вам може зробити в Спектрі на Чорновола, Пластунова Ірина Валеріївна.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: лікування і лактація

Повідомлення ЗІрка » 23 серпня 2010, 22:37

та паста - то якийсь сучасний замінник мишяку? і є одна проблемка - щоб її в зуб запхати той зуб треба розбурувати (наскільки я розумію), а цього я без обезболення не дозволю, бо вмліваю від одного вигляду стоматкабінету :scare: :mrgreen: :dash:

все ж хотілося б знати чи є допустимі препарати? ще один знайомий лікар мені сказав, що можна і він якось коле в самий зуб... :???:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: лікування і лактація

Повідомлення Apolloniya » 08 вересня 2010, 23:26

Куди би лікар не колов, а метаболізм препарату відбувається в крові. Мені складно відповісти на це запитання. Багато стоматологів стверджують, що препарати артикаїнового ряду повністю безпечні. Принаймні їх використовують в багатьох Європейских країнах. Це і убестизін, ультракаїн, артикаїн. Вам для того, щоб поставити парафольмадегідну пасту потрібно зняти зовсім небагато твердих тканин зубчика, тому обезболення знадобится лише 1/2 чи навіть 1/3 стандартної дози. Єдине за чим треба уважно прослідкувати, щоб не було в анестетику адреналіну /епінефрину.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: лікування і лактація

Повідомлення ЗІрка » 13 вересня 2010, 08:22

маю ампулу ультракаїну але там в складі адреналін:(

а що, коли зцідитися (хоч я і не хочу годувати малого з пляшки, але що поробиш...)?
скільки часу виводиться анестетик?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: лікування і лактація

Повідомлення Apolloniya » 14 вересня 2010, 23:03

Період напіврозчеплення анестетиків артикаїнового ряду 20 хвилин. Я б сказала, через годину анестетик повністю покидає організм, в більшості випадків, але люди з порушенням обміну речовин (наприклад, діабет), гормональними порушеннями, хворобами крові, нирок, печінки становлять винятки, час виведення анестетика може відрізнятись.

Більшість лікарів мають анестетики артикаиінового ряду без адреналіну також. Перед візитом подзвоніть, уточніть.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Лікування та лактація

Повідомлення Альона » 07 квітня 2011, 10:38

Доброго дня, в мене болить зуб, я годую груддю, що мені робити? Притім, що один раз мені вже робили цей зуб ставили параформальдегідну пасту, і нічого не допомогло, тільки гірше стало. :cry:
Альона Офлайн


 

Re: лікування та лактація

Повідомлення Apolloniya » 12 квітня 2011, 11:29

Параформальдегідна паста ставиться на зуб на певний період часу (часто на 4- 7 днів) для того, шчоб муміфікувати нерв, який є в зубі. Наступний етап це почистити зуб від муміфікованого нерва і поставити пломбу.

Зуб болить перші 1-2 дні, після застосування пасти. Це типово.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість