Глобальні оголошення!



Кольорові пломби

Кольорові пломби

Повідомлення happymami » 16 грудня 2010, 15:43

Дитині 5 повних років. Зуби погані але сріблити вона вперто відмовляється. Бо будуть ЧОРНІ, а вона модниця. Короче, силою можу затягнути, але потім буде всім в хаті КРИШКА. Ну це специфіка моєї дитини. Так от, вона колись побачила кольорові пломби в знайомої сина. Хоче такі ж. Але зуби ще молочні, куда там пломби? То питаю, чи нема якогось аналога сріблінню, шоб був писок кольоровий, а не чорний?))))) Або тимчасові кольорові пломби на молочні зуби? Бо не годна на ті дзюри вже дивитися :gore:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кольорові пломби

Повідомлення Apolloniya » 20 грудня 2010, 13:43

У вашої донечки вже з дня на день почнуть випадати молочні зубки. :thumbsup:

Якщо, так, як ви кажете, страшні дірки, то треба ці каріозні ураження чистити і тільки тоді пломбувати, бо інакше зуб поведе себе, як нестерилізований компот, закатаний кришкою. :mrgreen: Сріблення- тут вже не лікування, почитайте, будь ласка, в нас вже є в розділі тема про сріблення.
Пораджу вам так: зубки чутливі, болять- обовязково лікувати. Не болять зовсім, ні крапельки- вижидати нових зубів і, як в армії, вчити їх доглядати ще на молочних. :o

Кольорові пломби - це дуже хороші склоіномерні пломби. Вони мають унікальну властивість збагачувати зуб кальцієм. Їх використовують для пломбування дитячих (в основному) зубів, як молочних, так і постійних. Недостаток - вони дорогі і... колорові. :zybu: Для зуба, який випаде через 6 місяців така пломба не є необхідністю. На пломбах в молочні зубки в пізньому періоді можна економити з чистим сумлінням.

Для зміцнення молочних зубчиків можна проводити ремінералізуючу терапію - мастити розчинами з кальцієм і фтором, але візуально результатів не буде, просто це підвищить шанс зберегти цілісність до появи нових зубів. :girl_hospital:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Кольорові пломби

Повідомлення happymami » 20 грудня 2010, 13:51

Тобто, я так розумію, якшо в нас зараз зовсім не болять зуби, то наразі тільки вчити правильній гігієні? І чекати, поки нові з*являться? Пломби не ставити на молочні, правда?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кольорові пломби

Повідомлення Apolloniya » 20 грудня 2010, 14:30

Так, якщо нічого не болить, не обовязково в 5-6 років пломбувати молочні зуби. Хоча, книжка вчить, що обовязково.
Лікування зубів- стрес для дитини, можна посилити догляд і дочекатись, поки зубки повипадають. Але! :!: При найменшому дискомфорті - не затягуйте, одразу до лікаря, бо стінки в молочних зубах дууууже тоненкі і близько до пульпової камери і нерва, а там лікування болючіше і складніше.

Якщо ризикувати не хочете, дитина вже знає стоматолога і як процедури проходят, не істеричить, то можна всі діряві зуби полікувати, з дешевими пломбами (всеодно, склоіномерними).

Вибір за вами, я ж зубчиків вашої малютки не бачу. :hz: Єдине, в чому впевнена 100% - найстрогіший контроль за гігієною з вашого боку- це обовязково! :idea: Зранку і ввечері почистити зуби, це, як помолитися має бути, вже на рівні підсвідомості.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Кольорові пломби

Повідомлення happymami » 20 грудня 2010, 15:02

Дякую. Все ясно і зрозуміло. От тільки би ще пасту зубну знайти не пекучу, але й не ширпотребну. Бо дитина відмовляється від всіх паст, крім якоїсь Дракоша, російської. Бо вона сунична. Але я до тої пасти довіри не маю :gore:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Кольорові пломби

Повідомлення Apolloniya » 20 грудня 2010, 15:09

Головне, щоб не болгарська! :lol:
Російські пасти хороші, вони успадкували радянські технології, а в давні часи пасти робили з розумом; якщо є всі маркування, термін придатності, не схожа на підробку - то хай мала чистить, скільки захоче, аби багато її не їла! Паста - не головне, головне- як довго і ретельно зубки чистяться.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість