Глобальні оголошення!



Надщерблений зуб і відсутність зуба

Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення mari » 30 липня 2010, 23:11

Розкажіть чи можна щось зробити щоб верхній передній знизу дещо хвилястий зуб поправити. Не так аж дуже заважає, але хочеться ідеальності :clapping:

І щодо відсутності далекого кутнього.Колись мені ще вирвали років 7 назад. Наскільки це небезпечно і важко його імплантувати.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення Apolloniya » 09 серпня 2010, 13:01

Щодо незначно надщербленого зубчика, є 3 варіанти вирішення ситуації: замістити фотополімерною пломбою (але для того, щоб її прикріпити, треба зняти ще здорових тканин зуба, "освіжити краї"), акуратно пришліфувати спеціальною гумочкою (стесати той край, котрий вишче знаходиться), не звертати уваги. Нижні різці при усмішці, як правило, закриваються верхніми, тому якщо дефект навеличкий, дуже ймовірно, що його ніхто, крім вас самої не бачить. ;)

Відсутність зуба дуже недобре. :cry: По-перше, його антагоніст немає опори, значить не виконує функцію жування, по-друге, бічні зуби не мають опори збокy і поступово наxиляються в сторону відсутнього зубчика, по-третє, кісткова тканина в місці вісутності зуба, тоншaє, втрачає властивості опори, при недостатку кальцію в організмі вона може навіт служити місцем забору кальцію і розсмоктуватись дещо.

Імплантат- найлегше рішення проблеми, бо правилно проведена процедура і хороше здоровя забезпечують вас новим зубчиком на роки (знаю жінку, в якою імплантат вже 8 років в роті, а чула про чоловіка, в якого імплантат був поставлений ще у 1987, то вже 23 роки, як не як!). Протипоказання для імплантації: аутоімунні захворювання, системні хвороби сполучної чи кісткової тканини. Є ще відності, які мозжна усунути: замала товшчина кістки тіла щелепи, пародонтит тощо. Є багато форм і видів імплантатів, бувают з кераміки, цирконію, сапфіру, різних металів. Найкраще, мабуть, титан.
Спочатку в кістку щелепи вкручують (вживлюють) "кореневу" частину імплантата, яка несе нагрузку основни, а згодом приєднують надясеневу частину, тобто коронкову. Від пацієнта вимагається дисципліноване стеження за розпорядком дня, повноцінним сном, збалансованим харчуванням, особистою гігієною.
:girl_hospital:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення mari » 26 серпня 2010, 19:02

Ого, і скільки ж часу триває підготовка і сама імплантація і реабілітація? І чи це болить?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення Рижуля » 26 серпня 2010, 20:29

Наскільки я знаю, для того, щоб прикріпити імплантант, потрібно спиляти ще два зуба з обох боків..
В мого чоловіка зламався зуб, то спилювали ще два і нарощували, бо в іншому випадку один зубчик не мав би до чого кріпитися... Ну то я так, на хлопський розум ;)
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення Apolloniya » 08 вересня 2010, 23:06

]Нічого подібного, Рижуля )) Імплантати тим і мають перевагу на іншими ортопедичними конструкціями, що дозволяють відновити естетику і функцію без препарування сусідніх зубів. Звичайно, існують винятки, але про таке, як ви розказуєте, ні я, ні мої колеги ще не чули. Уважно загляньте в коханий ротик, чи ви нічого не плутаєте ;)

Марія, існують навіт одномоментні імпланти - прийшов, отримав, пішов, через 2 тижні на перевірку. Кожна ситуація індивідуальна, тому важко дуже точно сказати, шчо кому білше підходить, не бачачи обєктивно. До речі, через 2 тижні буду в Австрії на курсах з імплантології, приїду - поділюся новими течіями в цьому напрямі.
[
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення Apolloniya » 05 жовтня 2010, 15:19

Повертаючись до наших пирогів (імплантів), можу сказати: чим тривалішии період постановки імплантата, тим краще для організму і триваліший період користування імплантатом. Внутрішнокісткова частина приживається за 6-8 тижнів, на 3-4 тижден можна додати формувач десни, на 6 тиждень ту частину, яка називається абтмантом.
Пацієнтові в деталі вникати не рекомендую- треба тоді всю фізіологію читати, щоб до кінця все зрозуміти. А стоматолог-імплантолог хороший той, який хоче компютерну томографію CT scan - знімок, і володіє компютером, де може знімок подивитись, зорієнтуватись і спланувати. Імплантати вживлені всліпу, також варіант, але я б тоді ризиковані вчинки розпочала зі стрибків з парашутом- дешевше і наслідки більш передбачувані. :D
Чи болить, то дуже субєктивно.. Багато людей скаржаться на відчуття розпирання під час постановки імплантата. Якщо застосовується відкритий метод постановки, то потім в ділянці шва протягом дня можуть виникати неприємні відчуття, їсти на ту сторону треба обережно пару днів, слідкувати ретельно за гігієною... Якогось особливого болю не повинно бути. Пацієнти не розповідають, в основному дуже задоволені імплантатом.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення mari » 05 жовтня 2010, 18:37

ООО, так все вкладно! Хочу без Кт однозначно!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення Apolloniya » 21 жовтня 2010, 14:16

Без КТ - це в сліпу. Так в нас в Тернополі і роблять, в основному. Але нерви і судини ніхто не відміняв і щоб стороннє тіло добре прижилось, треба знати, де вони знаходяться!

А ще кілька порад для майбутніх власників імплантатів:
- покидаємо курити, бо з того імплантата нічого не вийде.
- дотримуємось гігієнічних вказівок лікаря на 100%, не менше.
- якщо виникає сильний страх перед процедурою, то треба за 7 днів почати приймати седативний препарат, по типу Персену чи хоч травяні чаї і ванни.
- в день процедури не вживати кави чи чаю, не приймати гормонів чи обезболюючих препаратів без відома стоматолога.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення Harper » 26 жовтня 2010, 01:56

А в мене ще таке питаннячко - малий плимінник, якому зараз 3 рочки, десь майже рік тому добре бабахнувся, і вибив, тобто надщербив собі 4 верхні передні зуби (якраз рівно з яснами). Стоматолог сказав що просто треба почекати поки ті зубчики, чи що там з них залишилося, самі випадуть і тоді виростуть нові. Чи надщерблені зуби не псуються швидше, і чи є якась особливість догляду за таким?
Harper Офлайн


 

Re: Надщерблений зуб і відсутність зуба

Повідомлення Apolloniya » 26 жовтня 2010, 13:55

Динаміки псування надщерблних зубів я не знаю.. :???: Якщо стоматолог дивився на зубки і сказав, що все добре, то швидше за все так і є. :good:
Особливості догляду- мають бути почищені 2 рази на день. Коли настане маленкому 5 рочків, підіть на консультацію відносно тих зубчиків. :girl_hospital:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Далі

Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість