Глобальні оголошення!



Грайтесь в стоматолога!

Грайтесь в стоматолога!

Повідомлення Apolloniya » 25 квітня 2010, 19:28

Працювати на дитячому прийомі для 99% лікарів справжня каторга: крики, плачі, капризи доповнюють погану видимість в маленкому роті. :o Полегшіть лікареві допомогати вашій дитинці, грайтесь в стоматолога! Дивіться довго зубки, мажте їх водичкою із содою, міняйтесь ролями, нехай дитинка дивиться ваші зубки. Також практикуйте позу, як в стоматолога, якщо дитинка замаленька гратися: сідайте в крісло, садіть собі на руки, зажимайте дитячі ножки легенко своїми, тримайте ручки і при цьому розказуйте щось приємне. :)

:arrow: Для дітей влікування зубів- великий стрес, тому не поглиблюйте його словами укольчик, пиляти, боляче і тому подібним. :arrow: Не розказуйте при малих про свої невдалі лікування. :arrow: Ніколи не обманюйте дитину, кажучи, що лікар тільки подивиться, якщо насправді заплановано лікування! Я завжди маленьким пацієнтам обіцяю витягнути із зубчика червячка і покласти в зубчик лікувальну жувачку. :kiss:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Грайтесь в стоматолога!

Повідомлення happymami » 01 травня 2010, 22:38

Купили набір лікаря дитячий. Там були щипчики іграшкові. Тепер імітуємо виривання язика :lol: . Бо "виривати" зуби якось не вдається :lol: . Будем практикуватися надалі :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Грайтесь в стоматолога!

Повідомлення Apolloniya » 02 травня 2010, 23:01

Суперськи ви придумали, з лікуванням язика! :lol: :lol: :lol: Тільки язик ви не виривайте, а видаляйте чи лікуйте, ок? :girl_hospital:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Грайтесь в стоматолога!

Повідомлення happymami » 02 травня 2010, 23:19

Apolloniya написав:Суперськи ви придумали, з лікуванням язика! :lol: :lol: :lol: Тільки язик ви не виривайте, а видаляйте чи лікуйте, ок? :girl_hospital:

ну та я то лікую. А чотирирічній доці пояснити різницю між лікуванням і вириванням троха складно :lol: . Їй жеж навпаки цікавіше якраз мене зловити за мій життєво важливий орган :lol: :lol: :lol: :scare:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Стоматолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron