найбільший родинний форум Тернопільщини

Рецепти і секрети
Відповісти

Re: Олія

29 жовтня 2013, 17:15

про різні види олій. про деякі вперше чую
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Олія

29 жовтня 2013, 18:05

я зараз маю олію з гарбузового насіння - мені подарували- іспанська. Зовсім не помітила різниці в смаку між нею і соняшниковою, мені сподобалася.

Re: Олія

19 листопада 2014, 19:57

А оливкова олія має термін придатності правда?
Якщо вона закрита ще, але термін придатності вийшов то викидати?

Re: Олія

19 листопада 2014, 20:01

я смажила на такій :=): вижила, по смаку різниці нема

Re: Олія

19 листопада 2014, 23:31

Natalinda По ідеї кожна олія має термін придатності, але коли вона справді спортилася, то вона має різкий неприємний присмак.

Re: Олія

20 листопада 2014, 00:54

Ну для мене оливкова практично завжди має
flower написав:різкий неприємний присмак.

:hi: Три пляшки стоїть :crazy:

Re: Олія

20 листопада 2014, 14:48

У мене Мирослав тоже її не любить, але я всерівно її використовую і він цього не помічає :hi: Даю у тісто для випічки, до тушкування, іноді в супи. Головне салат нею не заправляти, бо тоді точно вичислить, хоча коли я роблю салат з фетою, помідорами, салатою, базиліком, тоді заправляю олією і лим.соком і такий салат проходить :wink:

Re: Олія

20 листопада 2014, 15:04

Я теж не прихильник оливкової олії, але Грецького салату без неї не уявляю, він мені тоді як вінегрет :hi: Також часто додаю у випічку, до супів...

Re: Олія

20 листопада 2014, 16:14

Говорять що тваринні жири дуже шкідливі, вже нен раз натрапляла на таку інформацію. Я доречі також оливкову олію для салатів використовую... хм, доречі, а як її ще можна використовувати?))
Треба буде щась пошукати в інтернеті :yes:

Re: Олія

20 листопада 2014, 16:19

Ми оливкову купляємо салатну,5 літрову,в металевій бутилці на італійських товарах біля Диканьки.То ця не така гірка і на смак приємніша.Всі салати робим з неї,також макарони з пармезаном і такою олією їмо.До випічки теж використовую.
Відповісти