Глобальні оголошення!



Робота вдома

Re: Робота вдома

Повідомлення pan_kotskyy » 12 лютого 2014, 22:00

LsP написав:а невже рідні і близькі люди не повинні того цінувати?

якщо я заробляю достатньо вдома "сидінням за компом", то мене мало хвилює цінує то хтось чи ні... хіба для того, щоб цінували необхідно "ходити на роботу"?
а якщо хочу піти в колектив, то не відмазуюсь, що хтось там щось не цінує
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Робота вдома

Повідомлення TanenRom » 13 лютого 2014, 00:12

LsP написав:
pan_kotskyy написав:а хто саме б мав цінувати і усвідомлювати?


а невже рідні і близькі люди не повинні того цінувати?


а що за 3 роки вони не навчились цього цінувати?
може варто про це з ними поговорити.
я також працюю вдома, і в мене рідні нормально ставляться до того, що в квартирі може бути брудно і їсти не зварено, бо у час коли дитина була в садочку я працювала.
а чужі дійсно уявляють, що якщо я працюю вдома, то я нічого не роблю - але мені їх думка не цікава.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Робота вдома

Повідомлення LsP » 14 лютого 2014, 18:27

для мене не є нормою що в будинку може бути не прибрано чи не наварено, хоч я і працюю вдома. Тому все встигнути ну дуже важко, і до вечора вже як витиснутий лимон. Але всі навкруги не можуть зрозуміти чого я змучена, я ж сиджу вдома!!! Вчора півдня провисіла на телефоні з податковою, потім півдня н-ий раз переробляла декларацію щоб вийти на такий показник, щоб їм подобався, а між тим ще й прибрала, їсти наварила, і старалась дітей забавити :crazy: А увечері прийшла в гості дорога родина і не розуміють, від чого це я змучилась...
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Робота вдома

Повідомлення TanenRom » 15 лютого 2014, 11:23

LsP я думаю варто про це поговориті з найріднішими - чоловіком, батьками - і розказати коротко про свою роботу і скильки часу ви вдень на неї тратите, и чому у вас інколі в будинку брудно та їсти не наварено.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Робота вдома

Повідомлення erinaceus » 06 березня 2017, 00:10

Я б мабуть не змогла працювати з дому... Треба бути дуже самоорганізованим, зібраним і вміти абстраговуватися від домашніх справ, дитини, і т.д. Ну і лінь може бути ворогом :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Робота вдома

Повідомлення Ku4eruwa » 06 березня 2017, 15:43

LsP написав:для мене не є нормою що в будинку може бути не прибрано чи не наварено, хоч я і працюю вдома. Тому все встигнути ну дуже важко, і до вечора вже як витиснутий лимон. Але всі навкруги не можуть зрозуміти чого я змучена, я ж сиджу вдома!!! Вчора півдня провисіла на телефоні з податковою, потім півдня н-ий раз переробляла декларацію щоб вийти на такий показник, щоб їм подобався, а між тим ще й прибрала, їсти наварила, і старалась дітей забавити :crazy: А увечері прийшла в гості дорога родина і не розуміють, від чого це я змучилась...

От поки самі на собі це не спробують - не зрозуміють. Перевірено досвідом.
Ku4eruwa Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 03 березня 2017, 13:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Робота вдома

Повідомлення LsP » 06 березня 2017, 18:44

Ku4eruwa написав:От поки самі на собі це не спробують - не зрозуміють. Перевірено досвідом.

100%!!! Коли жінка щось робить, цього не видно. Стає видно, коли жінка перестає робити)))
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Робота вдома

Повідомлення Верба » 13 жовтня 2017, 18:36

Може кому пригодиться і хто розбереться, ще є як варіант як заробіток на криптовалютах (може багато хто вже чув про їх різновид - біткоїни). Мені здається, що з того реальніше "хмарний майнінг", він можливий і без вкладень (правда, і заробіток там відповідний). Але все ж таки.

Ще як додатковий маленький підробіток можна спробувати платні опитування.
Верба Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 13 жовтня 2017, 18:17
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Донечка

Re: Робота вдома

Повідомлення ShySha » 20 січня 2022, 00:41

Просування сайтів - це найкращий спосіб, для збільшення потенційних клієнтів! Раджу вам чудову агенцію “BeeTop”, яка робить свою справу професійно та вчасно. Рекомендую!
ShySha Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 67
З нами з: 10 січня 2022, 22:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: маю синочка, йому 2 рочки

Поперед.

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron