Глобальні оголошення!



Робота вдома

Re: Робота вдома

Повідомлення ксюша 12 » 12 березня 2013, 11:06

Я вирішила займатися канзаши,виготовляю різні прикраси для волосся і продаю,одна знайома продає в магазині то я їй здала,щоб вона трохи продала і вконтактах зареєстрована,але щось недуже йде там мало хто замовляє
За улыбку ребенка - отдашь все на свете, Пусть в мире, счастливыми будут Все Дети!!!
ксюша 12 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 115
З нами з: 04 березня 2013, 22:55
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 172 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Робота вдома

Повідомлення Nadija » 12 березня 2013, 12:46

Дивилася що це таке "канзаши", дуже гарно виглядає, покажіть і свої роботи. Думаю буде попит на весільні аксесуари - це в салонах треба попитати, а ще напевно дитячі для дівчаток, але треба мати гарні місця для продажу. Наприклад, я свої листівки також дала на продаж, але поки що теж не часто беруть, бо про це місце ніхто не знає (на ринку).
Nadija Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 12 вересня 2011, 13:27
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 168 раз.
Діти: Назарчик 28.11.11

Re: Робота вдома

Повідомлення ксюша 12 » 13 березня 2013, 11:59

Nadija написав:Дивилася що це таке "канзаши", дуже гарно виглядає, покажіть і свої роботи. Думаю буде попит на весільні аксесуари - це в салонах треба попитати, а ще напевно дитячі для дівчаток, але треба мати гарні місця для продажу. Наприклад, я свої листівки також дала на продаж, але поки що теж не часто беруть, бо про це місце ніхто не знає (на ринку).

А ви комусь знайомому дали на продаж чи так шукали і питали?бо я в Тернополі взагалі незнаю де можна здавати на продаж :ha: :dash:
За улыбку ребенка - отдашь все на свете, Пусть в мире, счастливыми будут Все Дети!!!
ксюша 12 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 115
З нами з: 04 березня 2013, 22:55
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 172 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Робота вдома

Повідомлення Nadija » 13 березня 2013, 22:18

Я мамі своїй дала на продаж, вона на ринку торгує, от тільки товар інший, господарський. Я зробила невеличкий стенд з листівками. Перед тим я на ринку питалася в декількох продавців і власників на рахунок продажу своїх листівок, то вони хотіли десь 50% від моєї вартості листівки собі, тобто мені це не вигідно. А вони думали що я їм по 5-10 грн листівки буду давати, вони по такій ціні закупляють, а потім перепродують в 3-4 рази дорожче.
Nadija Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 12 вересня 2011, 13:27
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 168 раз.
Діти: Назарчик 28.11.11

Re: Робота вдома

Повідомлення Lenysa » 13 березня 2013, 22:46

а я шукала, шукала і в неті магазинчик з одягом відкрила але прибутку мало, а часу треба багато, от я і вирішила працювати по спеціальності, беру а репетиторство людей.І вигідно і задоволення море приносить і кваліфікацію підтримую :wink:
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Робота вдома

Повідомлення lenochka » 15 липня 2013, 16:51

А я вот працюю в Lambre(косметична фірма). продукція хороша. клієнти є. і заробіток дуже навіть не поганий.
плюс нарощую нігті і вії( але коли є комусь лишитись із синочком) .
Але так то переважно дохід по косметиці. Тай зара( на кожному кроці нарощування нігтів) і навчала дівчат. Я так бачу шо через 5-10 років кожна дівчина буде мати свої матеріали , і буде нарощувати сама вдома=)
lenochka Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення ксюша 12 » 12 вересня 2013, 17:17

це точно,що майже на кожному кроці є нарощування нігтів
За улыбку ребенка - отдашь все на свете, Пусть в мире, счастливыми будут Все Дети!!!
ксюша 12 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 115
З нами з: 04 березня 2013, 22:55
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 172 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Робота вдома

Повідомлення Edelveys » 14 вересня 2013, 10:42

Обожнюю вишивати. Тому вишиваю на замовлення і пару гривень завжди зароблю. Але ця робота більше для душі.
Edelveys Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення Dribchuk » 14 вересня 2013, 18:23

а я останнім часом теж підзаробляю - маю учнів на англійську і французьку, так що якщо комусь треба - звертайтеся. Ну і заповняю грінкарти для бажаючих онлайн без посередників. :wink:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Робота вдома

Повідомлення lenochka » 18 вересня 2013, 09:41

ксюша 12 написав:це точно,що майже на кожному кроці є нарощування нігтів

ви також нарощуєте?:-) чи стикалися з тим?
lenochka Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей