Глобальні оголошення!



Гроші, багатство, збереження

Гроші, багатство, збереження

Повідомлення mari » 29 квітня 2010, 11:37

Як ви відноситесь до грошей? Хочете бути багатими? Мати солідний рахунок і гаманець весь наповнений купюрами?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення Naya » 29 квітня 2010, 11:58

Був час, коли ми з чоловіком читали багато літератури, їздили на семінари і вивчали різні шляхи збагачення.
Але дійшли до того, що є набагато важливіші цінності, ніж матеріальні.
Гроші з неба не падають. Треба багато працювати і сюди входять певні жертви.
Одна з них - це зовсім немає часу на себе, на сім"ю.
А ще справа має подобатися.
А ще ми дійшли до того, що нам багато не треба - лиш необхідне: дах над головою, не делікатеси, а просто здорова їжа, не норкові шуби та діаманти, а просто зручний одяг. І щоб усі здорові були, а на необхідне обов"язково заробимо.
Хоча зараз грошове питаня для нас дуже актуальне - збираємо на той омріяний свій дах над головою. Обмежуємо себе багато в чому, але то з такою радістю, бо ми все ближче і ближче до омріяної цілі.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення мешканка » 29 квітня 2010, 13:32

Хочу, щоб вистачило на власний будиночок.... Це так, якщо брати великі масштаби.... А якщо по-простіше - хочу щоб вистачало на побутові дрібниці "без напряга", щоб не думати: де ті гроші діваються і як то всі дірки позатикати? Так, поки що, ніби вистачає... але як. не дай Боже, якась хвороба чи якась серйозна проблема-то завал. Хіба мама допоможе, бо самі-ніяк. :scare:
Звісно, є речі важливіші за гроші та за матеріальні блага, але в нас така країна, що без грошей ти ніхто, ти нічого не доб"єшся і будеш все життя копійки рахувати. Тому й спиваються багато, бо просвітку не бачать, надії на краще немає, а з усіх боків тільки "маячать" матеріальні блага, до яких-як до неба.... В нас все поставлено так: багатий = успішний от і все.
Але, як усім відомо, грошей завжди не вистачає: комусь-на хліб, а комусь-на яхту....
Дуже важливо в житті берегти себе від грошолюбства, бо через гроші робляться страшні речі, але з грошима теж можна багато добра зробити... Так от, а то мене вже понесло на філософію.... Хочу, щоб вистачало, але не в ущерб власниій сім"ї і подружнім стосункам.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення alenka » 29 квітня 2010, 15:23

я вважаю що грошей повинно бути стільки, щоб вистачило на комфортне ЖИТТЯ, тобто на власний будинок і його утримання, на машину і її утримання, на їжу, одяг, ну і на відпочинок. Тобто щоб сім'я мала куди повертатися з роботи і навіть удома відпочивати. Але це ідеал. Думаю достатньо грошей тоді, коли не виникає думок про те чим завтра сім'ю прогодувати, в що діток одягнути, за що купити книжки до школи і чи вистачить грошей до зарплати.

Все зло в нашому житті від грошей. Всі злочини прямо чи непрямо пов'язані із грошима чи їх відсутністю.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення Перлинка » 26 вересня 2010, 19:37

Я згідна зі всм вище написаним,окрім цього:
Код: Виділити все
Гроші з неба не падають. Треба багато працювати і сюди входять певні жертви.
Одна з них - це зовсім немає часу на себе, на сім"ю.

Тільки не подумайте ,що я агітатор з якоїсь сітьової компаніїї :mrgreen: ,просто з власного досвіду знаю ,що можна так налагодити бізнес,щоб майже нічого не робити,та мати купу вільного часу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення Zaya » 27 вересня 2010, 01:13

Хочу бути багатою, мати купу грошей Хочу - Хочу - Хочу :P
Zaya Офлайн


 

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення Nymydora » 27 вересня 2010, 01:21

А я не згідна, що зло від грошей. Гроші - це не якась сила, це посередник. Гроші по-різному працюють у різних людей. Гроші не псують людей, а виявляють їхню суть. Я тішуся, коли в мене є гроші, щоб купити собі щось, щоб купити щось своїй дитині, щоб купити щось в хату. А ще я отримала величезне моральне задоволення, коли я мала гроші і пішла і накупила на 400 грн книжок для дітей у сиротинці. Я не хвалюся - просто мені досі приємно згадувати той процес - не дарування - книжки ми передали, я тих діток, на жаль, навіть не бачила, бо вже з пузом була, але - купування, вибирання, думання: а ще ось цю, і цю, і ось цю.
ТАк, я хочу мати гроші, але не як самоціль. А ще намагаюся їх просто любити, а не жадати. Радіти, коли є, не перейматися, коли нема.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення Naya » 27 вересня 2010, 11:36

Перлинка написав:Тільки не подумайте ,що я агітатор з якоїсь сітьової компаніїї :mrgreen: ,просто з власного досвіду знаю ,що можна так налагодити бізнес,щоб майже нічого не робити,та мати купу вільного часу.

:D не подумала.
але, повірте, щоб налагодити ЛЮБИЙ бізнес, треба багато-багато сил, терпіння, вміння і жертв. Ну хіба шо добрий дядько передав все готовеньке, і то...треба тримати руку на пульсі.
хоча я так пишу, що можна подумати, що мені геть нічого не хочеться робити і я чекаю манни з неба. Я лиш хочу сказати те, що гроші даром не даються. якшо справа приносить задоволеня та ше й плюс гроші - то це взагалі ідеально. Я намагаюся розрізнити ті випадки, коли кидаєш всі сили на власний бізнес в погоні за прибутком, віддаючись повністю йому і забуваючи про сім"ю і коли заробляєш якийсь стабільний дохід, зате весь вільний час з сім"єю та друзями, і є час кудись поїхати. Кожен ставить свої пріоритети. Хоча в нашій країні такий парадокс: є час кудись поїхати - нема на це коштів, а є кошти - нема часу.
Щодо налагодження мережевого бізнесу, то..я там була, знаю.
То на маркетинг-плані все так гарно-рожево і легко. Все налагоджено, лиш гроші лопатою загрібай.
Ну не знаю, може є такі люди в яких дар, хист, талант нічого не робити, загрібати гроші і мати купу вільного часу. В мене так не виходило. Вічно якісь зустрічі, маркетинг-плани, семінари і інвестування в майбутнє (то дурниця, що зима на носі, в мене подрані капці і на зиму нема ніц взути. Зато я інвестую в себе відвідуючи купу семінарів і балдіючи там разом з усіма фанатиками). Не моє. Ну не могла я людей напрягати і переконувати. Хоча дуже старалася. А потім відчула, що сама себе заганяю в клітку. Що я вже не пам"ятаю, коли вибироалася десь на природу чи в кафе з коханим. Що мене то реально напрягає і нема гармонії. А як нема гармонії та задоволення, то нашо себе гвалтувати?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення Перлинка » 27 вересня 2010, 12:56

але, повірте, щоб налагодити ЛЮБИЙ бізнес, треба багато-багато сил, терпіння, вміння і жертв. Ну хіба шо добрий дядько передав все готовеньке, і то...треба тримати руку на пульсі.

У мене не супер- пупер бізнес, так вистачає на життя ,я на цьому не зупиняюсь і постійно розвиваюсь у цьому напрямку,але якщо перші ідеї було реалізувати таки не просто,то кожен новий проект уже іде по накатанній.І що найважливіше для мене-це щоб мої руки були завжди розв`язані.Я все організовую ,налагоджую,а потім ставлю людей яким довіряю,звичайно зайві витрати,проте у мене є час і сили ,щоб рухатись далі вперед
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гроші, багатство, збереження

Повідомлення Перлинка » 27 вересня 2010, 13:02

Про сітьовий маркетинг взагалі мовчу.
Мені шкода тих зазомбованих людей.Вони відразу звідкілясь тебе знаходять,домовляються про зустріч,а в їх очах лише величезне бажання підписати тебе в свою кантору,та розкрутити на замовлення.Всі відразу такі милі,посмішка з дверей до вух ,так як їх там вчать,а нещирість то не сховати.Хоча насправді багато зних сято вірить у чудодійні властивості продукції ,яку втюхують.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей