Глобальні оголошення!



Робота вдома

Re: Робота вдома

Повідомлення happymami » 29 жовтня 2011, 02:00

Общім, зрозуміла я великий недолік роботи вдома - не всі домашні розуміють, що коли ти вдома, то не просто собі сидиш вдома, а працюєш. Дуже не люблю, коли я якраз сижу в якійсь монотонній, або навпаки творчій роботі, а хтось приходить з роботи і починає розказувати, розпитувати, про шось просити... Або, ще чого краще - лізти в твою роботу :crazy: . Або просто, коли ти працюєш, а хтось кожні 15 хв шарпає, чи намагається достукатися до твоєї свідомості, а потім ще й дується, чому я не виконала те, що обіцяла (а обіцяла я автоматичним "Угу" на будь яке речення) :dash:
Намагаюся поєднувати три типи робіт за компом. Правда, прибутку великого на тому не маю, бо не присвячую цьому весь день. Приблизно чотири години в добу. Але зато мені подобається різноплановість, вільний графік, можливість в певний час робити те, що на даний момент ближче до душі :heart:
На роботу в офіс якось навіть не планую виходити.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Робота вдома чи в офісі

Повідомлення krapk@ » 05 лютого 2012, 14:55

Все ж робота вдома, якою б вона не була - великий винахід людства! Не витрачаються час і гроші на дорогу (в дорозі, як правило, вже встигають припортити настрій), не втрачається час на щоденну офісну балаканину і перемивання кісточок, на гонитву чаїв і не потрібно в разі чого відпрошуватися до лікаря чи в дитсадок. Якщо вдуматися - вдома спокійно може працювати половина нороду! Бухгалтери, журналісти, програмісти, інженери ... Це ж скільки вільних місць у транспорті та офісах! А ви б змогли самоорганізуватися і налаштуватися на роботу вдома? Чи все таки більше дисципліни в офісі?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Робота вдома

Повідомлення ЗІрка » 05 лютого 2012, 15:08

якби дитину відправити в садочок чи школу - змогла б.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Робота вдома

Повідомлення irinka » 05 лютого 2012, 15:14

krapk@ написав: А ви б змогли самоорганізуватися і налаштуватися на роботу вдома? Чи все таки більше дисципліни в офісі?

Я б напевно не змогла робити офісну роботу вдома. Самому дуже важко себе заставити щось робити :блін: а коли в колективі то веселіше і робота йде швидше :vo:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Робота вдома

Повідомлення Ira » 05 лютого 2012, 17:05

Я зараз якраз вдома працюю,поєдную з написанням дисертації. Звісно легше,коли дитина в садочку,але я знайшла для себе ідеальний варіант - можу працювати навіть тоді,коли дитина вдома. Якщо когось цікавить,то можу детальніше в пп
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Робота вдома

Повідомлення krapk@ » 05 лютого 2012, 17:08

Іра, дуже дуже цікавить, мені теж треба дисертацію писати. Розкажи свій спосіб
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Робота вдома

Повідомлення Ira » 05 лютого 2012, 17:31

Мій спосіб заробіку не пов'язаний з написанням дисертації. Просто паралельно пишу і працюю в інтернеті. Якщо цікавлять подробиці,то пиши мені на пошту renya09@rambler.ru
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Робота вдома

Повідомлення njysja » 07 березня 2013, 13:46

Я от згадала, що вже купу років зареєстрована в Оріфлейм (не сприйміть за рекламу, просто ділюся враженнями). Створила у ВК сторінку тематичну. Впринципі додатковий заробіток навіть досить непоганий! :yes: Усе роблю через інтернет. З*явилося багато знайомих. Дуже зручно, коли ти в декреті. Скоро виходжу на роботу, навіть не збираюся припиняти це діло! Мені сподобалось, і до людей на вулиці не чіпляєшся, і якісь грошики в хату заробляєш). Може кому цікаво, можу поділитись досвідом.
njysja Офлайн


 

Re: Робота вдома

Повідомлення inna6787 » 10 березня 2013, 00:57

працюю репетитором англ.мови-зручно,бо завжди вдома з дітьми. Минулого року мала багато уроків,бо ще не було другої дитинки, а так цього року відмовила багатьом людям, бо все ж таки двоє дітей не завжди є з ким лишити, навіть хай на годину чи дві. Та ще й до того на ГВ. А взагалі мені подобається що з моєю професією можна і вдома займатися улюбленою справою та ще й підзаробити :yes:
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Робота вдома

Повідомлення Nadija » 10 березня 2013, 01:11

krapk@ написав:Іра, дуже дуже цікавить, мені теж треба дисертацію писати. Розкажи свій спосіб

Мене от тоже таке питання цікавить, бо і писати треба дисертацію і дитина дуже непосидюча. Я ввечері вже така втомлена, що немає сил, і живемо окремо від батьків.
Nadija Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 12 вересня 2011, 13:27
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 168 раз.
Діти: Назарчик 28.11.11

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей