Глобальні оголошення!



Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення Ku4eruwa » 06 березня 2017, 16:15

А хто працює в інтернеті, сидячи з дітьми? Дуже цікаво, чи можливо і за дитиною доглядати і працювати?
Ku4eruwa Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 03 березня 2017, 13:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення taranjka » 06 березня 2017, 20:33

Ku4eruwa я працюю вдома, в мене їх троє :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення Оксанютка » 08 березня 2017, 20:39

Я б хотіла спробувати працювати в інтернеті, але крім оріфлейму не знаходила нічого
:dash:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення taranjka » 09 березня 2017, 12:06

Оксанютка та чому, є багато всього. залежить від того, що ви вмієте. я не продаю, а пишу тексти
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення inasya » 14 квітня 2017, 00:08

З Оріфлейм та Ейвон якось в мене не склалося, та іноді пишу курсові, статті і дипломні на замовлення. Підробити можна в інтернеті, та багато на цьому не заробиш.
inasya Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 12 квітня 2017, 23:49
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Донечка Юстинка

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення Верба » 13 жовтня 2017, 18:57

taranjka написав: я не продаю, а пишу тексти


taranjka , якщо не секрет, які тексти і куди Ви пишете? Скільки приблизно то може коштувати? Скільки часу у Вас забирає написання текстів? Який обсяг текстів? Якою мовою? Вибачте, що багато питань, але мене то цікавить. Молодець Ви, що з трьома дітками ще і таке встигаєте! :dreams: Успіхів ще більших і надалі! :rose:
Верба Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 13 жовтня 2017, 18:17
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Донечка

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення taranjka » 13 жовтня 2017, 20:52

тексти пишу дуже різні - українською і російською. Зараз основна тема - материнство. Але в залежності від замовлення могли бути новини, якісь залізячки, кредити, меблі, техніка... Ціна теж різна - залежить від замовника. Якщо добре пишете, без помилок і цікаві тексти - то від 30 грн за тисячу знаків. Але той хто тільки починає рідко потрапляє на хорошого замовника зразу. Якщо на пряму, тоді ціна більша, якщо через якусь "компанію, яка займається сайтами" - відповідно менше. Мені на пошту приходить розсилка з сайту роботи, то там взагалі ціни :crazy: Дехто платить і 8 грн за тисячу знаків. До речі помітила - чим менша ціна - тим більші вимоги - унікальність, тошнота, заспамленість....
Я не багато працюю, бо часу не дуже маю. Тексти теж різні - можу за годинку написати, а можу кілька годин мучити (паралельно займаючись чимось іншим). Обсяги теж вибирає замовник - є короткі - 500-1000 знаків, коли опис товару. В мене частіше великі тексти, бо вони йдуть для читання. Якщо знаєте добре знаєте англійську (чи ще якусь крім української і російської) - то оплата суттєво вища.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення nelly » 16 жовтня 2017, 13:21

а бувало такe, що пишeш що тобі нe подоб? От в Тeбe на цe інший погляд, а замовнику трeба інша точка зору?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення taranjka » 16 жовтня 2017, 13:41

nelly якщо геть суперечить моїм поглядам то не пишу, не беруся за сайти новин, реклама різного типу розводів і більше не працюю на політиків. Але трапляються замовлення, коли в мене інша точка зору на щось - це не велика проблема. Деколи доводиться трохи свою переглянути, деколи в ті додаю краплі сумнівів :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ваше ставлення до роботи в інтернеті

Повідомлення Masterdans » 14 червня 2021, 16:12

Дуже позитивно ставлюся до заробітку в інтернеті і сама таким чином заробляю дуже давно!
Создание сайтов, интернет магазинов, SEO продвижение, настройка рекламы Google Ads, Facebook, Instagram.
Masterdans Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14 червня 2021, 16:06
Звідки: Украина
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Два хлопчики

Поперед.Далі

Повернутись до Кар'єра



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість