Глобальні оголошення!



Одяг вдома

Одяг вдома

Повідомлення mari » 07 листопада 2011, 23:26

А в чому ви ходите одягнуті вдома: коли самі і коли приходить чоловік, чи є різниця? А може встаєте о 6 ранку і бігом після роботи нановов малюєтесь?
Тема не для осудження а для роздумів а як треба?Ну ж неможливо весь час бути в гламурі. Особливо коли на кухні вариш, париш, маєш малих дітей.
Як ви вирішуєте це питання?
А в яких тапочках ходите? Щотижня в нових,на каблуках чи в носках вязаниХ?

От що прочитала:«Дивні у вас жінки, - сказала одна мусульманка, - ви можете цілу годину одягатися і фарбуватися, щоб вийти на вулицю і підкорювати своєю красою чужих чоловіків, а потім прийти додому, зняти з себе все гарне, змити косметику і як лахундра ходити перед чоловіком у засмальцьованому халаті і бігудях. У нас все навпаки - ми перед чоловіками красиво одягаємось і фарбуваємось, а на вулицю виходимо одягаючись скромно, навіщо нам чужих чоловіків своїм красивим видом спокушати? »

Хороший погляд, розумію що він сформований традиційно і конкурентно щоб їх чоловіки мали менше жінок, але є чому в них повчитись. Реально більшість українок гарні лише для вулиці і спокусливих поглядів.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Одяг вдома

Повідомлення Перлинка » 08 листопада 2011, 00:11

я як лахудра

мій чоловік каже що не помічає ніякої різниці
______________________________________

це тебе стаття про то як не пахнути дома катлєтами спонукала до роздумів?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Одяг вдома

Повідомлення Ira » 08 листопада 2011, 00:44

mari написав:А в чому ви ходите одягнуті вдома: коли самі і коли приходить чоловік, чи є різниця?

Ні, нема. Одягаю штани чи шорти, кофту чи футболку. Дома люблю зручний одяг.
mari написав:А може встаєте о 6 ранку і бігом після роботи нановов малюєтесь?

Макіяж наношу лише зранку (люблю природній, тому сильно не розмальовуюсь). Інтенсивніше малююсь, коли вечірній макіяж. До речі, мій чоловік не завжди навіть помічає, чи я нафарбована, чи ні. Збираємось, я кажу, що треба ще нафарбуватись, а він: "А ти хіба не нафарбована?" :?
mari написав:Тема не для осудження а для роздумів а як треба?Ну ж неможливо весь час бути в гламурі. Особливо коли на кухні вариш, париш, маєш малих дітей.Як ви вирішуєте це питання?

Та ніяк. Не уявляю, як увесь час можна бути в гламурі, якщо доглядаєш дитину, прибираєш, готуєш їсти. Хіба, якщо це все робить хатня робітниця.
mari написав:А в яких тапочках ходите? Щотижня в нових,на каблуках чи в носках вязаниХ?

Зазвичай боса.
А от цікаво, а хтось наносить макіяж при чоловікові?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Одяг вдома

Повідомлення Nymydora » 08 листопада 2011, 01:38

))) я наношу. а він вже 6 рік питає, нашо то мені. Кажу, щоб бути гарною. Він каже: для кого? Кажу: для себе. Він: а ти і так гарна, не малюйся. :grin: :grin: :grin:

Марі права 100% Але я себе вдома не уявляю при повному параді. Але намагаюся виглядати нормально: джинси/шорти і светрик/футболка
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Одяг вдома

Повідомлення Natalinda » 08 листопада 2011, 01:45

в мене був період що я ходила в халаті
ну то було давно в шкільні роки
просто мама ходила в халаті, та й мені хотілося ходити в халаті
халати були відповідні, не те що зараз, і до магазину сходити можна)))

я собі раніше думала от як житиму в місті то полюбе нічого не буду робити, лиш себе доглядати))) і шо ви думаєте, ну жила я два роки в місті і шо ..... ходила не в халаті, а в стортивних штанах)))

я підтримую руками і ногами те шо каже та ціла мусульманка, але це вже десь на ментальному рівні в нас - те що на людях треба виглядати гарно, те що на людях не можна зриватися, треба бути вихованими, а вдома, в сімї, з найближчими.....таке враження шо то не люди

дома маю купу різних тапочок, зараз сиджу в теплесеньких-теплесеньких :-|

ну і муй коханий теж рідко бачить різницю коли я намальована, а коли ні, щоправда я користуюся лише тушшю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Одяг вдома

Повідомлення мешканка » 08 листопада 2011, 09:35

В мене чоловік не любить макіяжу та якось такого нестандартного одягу. Він любить простоту і завжди звертає увагу на природньої краси жінок, а не на наштукатурену фізіономію. :P Тому мені в тому питанні пощастило.
Вдома ходжу в зручному одязі. (Часом, як лахундра...але то за відсутністю часу на себе :cry: ) Не ходжу в халаті та в бігудях. Ну і непереварюю халати та тапки " з пушком" і стразах :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Дуже люблю стиль одягу Вєри з серіалу "Вороніни"
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Одяг вдома

Повідомлення pan_kotskyy » 08 листопада 2011, 10:26

в основному в спортивному - футболка штани або футболка бріджі (літом)
Раніше ходила в тому, що надвір не годилося вже, але почала відчувати що зачухуюсь... одяг ствоює настрій, тепер намагаюсь непригодне на вихід викидати (йой, скільки його ще в мене, дбайливо зібраного роками), хоч не завжди рука піднімається :) то роблю це коли зла, тоді легше півторби назбирати такого і викинути (чи на тряпки пустити, головне зразу порізати, щоб потім не витягати з торби :grin: )

Загалом, не завжди задоволена виглядом вдома, бо от наприклад затасканий старий спортивний костюм рука викинути не піднімаєтсья, а пора-пора...

Якось прикупила собі два комплекти саме для дому, бріджі і фтболки-платтячка, відчуття ну зовсім інші... хочеться і причесатись і усміхнутись, бо сама собі нра.
А деколи забиваю, вот зараз в халаті і спортивних штанах сиджу, комплектик ще той....

вдома не малююсь, намагаюсь чимось корисним пробігаючи мимо намазатись, кремчиком чи оливковою олією.

Якщо дуже хочеться настрою, пахнюсь парфумами і малюю губи, от
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Одяг вдома

Повідомлення Lesya » 08 листопада 2011, 11:01

Для мене халат, то виключно після ванни на піжаму (чи без піжами, якщо якісь ідеї появляться :oops: ) якщо ще спати не хочеться, а посидіти за кіном з келихом вина...

Тапочки тільки зимою, бо в ножки холодно.

А домашній одяг різноформатний - сарафанчик, платтячко, штани, шорти, футболки, кофти... Коротше все те що надоїло носити "на люди" і треба зносити.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Одяг вдома

Повідомлення Shalimar » 08 листопада 2011, 15:31

mari написав:А в чому ви ходите одягнуті вдома: коли самі і коли приходить чоловік, чи є різниця? А може встаєте о 6 ранку і бігом після роботи нановов малюєтесь?
Тема не для осудження а для роздумів а як треба?Ну ж неможливо весь час бути в гламурі. Особливо коли на кухні вариш, париш, маєш малих дітей.
Як ви вирішуєте це питання?
А в яких тапочках ходите? Щотижня в нових,на каблуках чи в носках вязаниХ?

Хороший вопрос.
И мусульманка права, тоже недавно эту мысль прочитала.

Сама - не сама, чоловик не чоловик - я всегда выгляжу одинаково - одинаково плохо или одинаково хорошо))
Раньше был период, красилась с самого утра, смывала уже перед сном, и на голове всегда был порядок, потому что раньше или учеба, или работа, или свободный человек - поэтому всегда в молодежном движении - встречи город магазины центр кафешки кино диско. И исключительно шпилька.
С появлением ребенка перешла на спортивно-нарядный стиль. Не крашусь. Главное - здоровая кожа. Макияж - только по какому-то особому случаю.
Дома хожу в чем-то прикольно-спортивном. Бриджи-шорты-штаны-майки-футболки-олимпийки. На ногах - только теплые секси-носочки)
Дааа, иногда бывает халат (кроме с утра и перед сном) по настроению))) теплый.
Как-то сказала мужу ,что хочу какой-то прикольный-прикольный домашний наряд! а он ответил, как бы я не оделась, дома я для него - одинаково домашняя. А вот когда куда-то выходим - неважно куда - то ему важно, чтобы я выглядела оч эффектно - нарядно и обязательно на каблуках
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Одяг вдома

Повідомлення krapk@ » 08 листопада 2011, 19:49

найчастіше спорткостюм, або джинси. Деколи лосінки.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість