Глобальні оголошення!



А що є у вашій косметичці?

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Nymydora » 01 травня 2011, 06:50

у мене крем від кримської фірми ЦАрство ароматов - купую там, де й еко порошки для прання - єдиний крем, який моя прищава переважно шкіра сприймає більш-менш толерантно.
З декоративної косметики -тоналка від Лореаль. Задоволена дуже. Подарувала мені сестра, вона теж тільки нею мазюкається. На обличчі не видно (хіба коли шкіра полущиться, але то вже не тоналки проблеми, а шкіри), і не важка. Туш, тіні, олівець - від Ейвон. Туші їхні я завжди любила. Решта - подароване, от я і малююся. Помада була від Ейвон, але закінчилася :( Дуже був вдалий колір. Купила в ДЦ якусь, але не те... І все.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Shalimar » 01 травня 2011, 11:22

Nymydora написав:у мене крем від кримської фірми ЦАрство ароматов - купую там, де й еко порошки для прання.

а где? ))
я еще смотрю, чтобы не было всяких содиум-лаурил-сульфатов и парабенов.... в любых косметич. ср-вах. Карцерогенные штуки, проникают в кровь, провоцируют рак.....
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Nymydora » 01 травня 2011, 13:44

він зараз є багато де. Здаю точки: в магазині екомаг тернопіль - столик у приміщенні євроринку. На другому поверсі в Орнаві - теж столик біля біжутерії. Останній раз бачила у фуршеті на бамі - кіоск, де раіше чаї продавали.
Я беру такий
Зображення
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення krapk@ » 16 жовтня 2011, 17:57

не хочу тему окрему створювати, адже теж стосується косметички, та і в цій давно не було дописів. Яка ваша улюблена туш? Якраз маю купувати нову. Хочу щоб максимум об'єму. Досі мала Hugo Boss 4 в1, дуже подобалася. Але знову таку ж купувати не хочеться. Та і ціна зараз не неї....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Shalimar » 16 жовтня 2011, 19:53

а я не скажу, какая у меня тушь ))
чтоб только у меня были бомбезные ресницы :P
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Lusik » 17 жовтня 2011, 20:42

Особисто я користувалася тушам від різних фірм і привозили мені із-за кордону і Oriflame,Avon, Faberlik...непогані серед них були. але вже 2 роки тому користувалася і вже рік як знову повернулася до користування - туш від Loreal Volumissime x4, а тепер постійно коритуюсь x5 (чотирьох або п'ятикратний об'єм).
Мені вона дуже подобається і підходить, після місяця користування нею у мене навіть вії дещо довші стають і набагато доглянутіші.
Доречі цієї туші мені вистачає на 6-8 місяців при постійному користуванні (майже щоденному) і не обсипається, не склеює вії.
Я від цієї туші просто в захваті. :clapping2: і ціна дуже хороша, але на гуртовнях косметики.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення flower » 17 жовтня 2011, 21:20

ой з тушю я ще толком не оприділилась, ше ніодна не дала такого ефекту який я чекала. в мене вії короткі, прямі і до того ще й світлі. і шо тільки не перепробувала. як іду на якесь свято іду до візажиста і мені вії пучками клєять, а ще раз робила нарощення вій, але воно не довго тримається, треба дуже акуратно вммиватись іт.д
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення Руженка » 17 жовтня 2011, 21:39

Ну якщо серйозно, то в в косметичці в мене є:
1 помада гігієн
2 помада тон
3 блєск
4 тєни сірі
5 тєни коричневі
6 туш
7 підводка
8 румяна
9 кісточка для румян
10 тональна основа
11 тональний крем
12 пилочка
13 ножнички
14 пінцет
15 спонж

Туш мене влаштовує від Ейвон і Оріфлейм для підкручення вій)))))))))) Ефект мене дуже влаштовує :tipok: :tipok: :tipok:
Руженка Офлайн


 

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 11:53

А я собі нову туш купила. давольна як слон. Валить - не по дєццкі. Двічі навіть не наношу, бо будуть граблі на три метра вперед :lol:
На правах реклами: дівки, в ДЦ акція - туш мейбелін і в подарок змивачка - фігня коштує, а туш реально матьора.
я пішла тіко по пральний порошок, а винесла цілу торбу покупок)))))) там такі знижки дивні. На порошки Домол (офігенні) 25%. Я була в шокє і накупила чотири пачки всяких різних))))))) Ну і туш заодно. Хоч ішла по люміне туш (до речі на неї теж знижки), але купила цю і аж кліпати мені тєжко від тої довжини))))))))))))
в мене червона. Тіпа сама без наворотів. Але казала дєвочька, шо то сама матьора. І такі да. Я ризикнула і давольна результатом. Ну і змивачка нахаляву))))
Але одна коліжанка казала. що в неї така ж сама, но жовта. То і всі хто пробував перейшов на жовту і вона сама перепобувала всякі привозні - тіко цією малюється. Мейбелін в жовтій упаковці. Кажуть, вона видовжує. Правда. кому тре пухнасті вії, то жовта не підходить. червона теж подовжує, але вона ще й обєм дає, а від тої жовтої такі вії, шо всі думають, що нарощені, бо вони довжелецькі але якісь не пухнасті)
Хоча й про фіолетову з тої серії чула, що кльові :scare: :?
В мене такаво
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А що є у вашій косметичці?

Повідомлення krapk@ » 22 листопада 2011, 14:14

я теж таку в рекламі бачила, але жаль що лиш видовжує. В мене у своїх нормальна довжина, а от хотіла б щоб були пухнасті
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron