Глобальні оголошення!



Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 02:51

Життя крізь призму скелець...
Ану розкажіть, в кого який зір, коли почав псуватися, чому, чи носите окуляри? Чи може лінзи? Недоліки/переваги. Де купуєте оправу? Як часто міняєте? З якими труднощами стикалися?

Я хотіла нещодавно лінзи собі замовити. Так зручніше бо вже дістали ті вічні запотівання шкла при зміні температури і дощ на склі. Але лікар мене переконав цього не робити. Каже шо з моїм зором можна троха в окулярах і троха і без них. А лінзи спровокують відшарування сітківки. То я подумала може б то нові окуляри купити... Ой, скільки ж їх в мене вже було... Вперше купила на першому курсі. Бо в школі спеціально сідала на першу парту, то дошку бачила, не треба було окулярів. А пішла вчитися на художника - ну і як? Навпомацки малювати? З того часу мала вже купу всяких. Але мені дуууже важко підбирати оправу. Майже дитячі розміри беру :oops: :tipok: Як тільки вперше вдягнула окуляри - одразу всі почали казати - вау, ти такою мудрою виглядати стала. А я відповідала - ну так. А без окулярів тіпа дура дурою :lol:
Бачу верхній рядок - Ш і Б. МНК знаю просто напам'ять. Очі по різному бачать. Якесь більше, якесь менше. А зір паганий, бо по спадковості.А крім того нічні читання взахльоб під лампою :crazy: :istereka:

В мене колись була мрія (ну може й зараз десь жевріє) мати стільки окулярів, скільки в героїні серіалу "НікітА". Хто бачив,той ніколи не забуде, як вона щодня інші одягала, під настрій :tipok: :-|

Окуляри Пети Вілсон | +
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Vika » 15 квітня 2011, 09:41

аналогічно з хепімамою бачу тільки 2 верхніх рядки :) теж свого часу носила лінзи . було зручно тим , що завжди очі були при мені , а не так як з окулярами , вічно в розшуку , непамятаю де залишила :) незручно - кожен ранок то чудо впихати (особливо на початках) , деколи сушило очі , після довгого дня дисомфорт відчувався ітд ітп . все таки інородне тіло . тому відмовилася і повернулася до окулярів . перші були шанелівські . коли трісло скло , заміняла в тернополі , то поставили набагато товстіше скло ніж було . і воно трісло після того , як один раз сіла на нього .так і лежить оправа дома .потім ще 2 рази міняла .форма завжди була практично однакова . багато окулярів мати б не хотіла , бо дуже привикаю до чогось одного і мені з ним комфортно :tipok:
Vika Офлайн


 

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення krapk@ » 15 квітня 2011, 09:45

а я від 16 годинного сидіння біля компа вже протягом 6 років, почала втрачати свій 100% зір, особливо чогось ліве око. Виписали окуляри, щоб хоч за компом сидіти в них. Дала біля 700 грн, і лежать в шухляді-ну не годна, ніяк. Голова стає як макітра. Може зле підібрали? Але я зрозуміла, що не скоро одягну окуляри.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 10:04

krapk@ написав:Може зле підібрали?

якшо в тебе виникає таке запитання, знач стопудово може бути. Я знаю, шо мені завжди підбирають на чуточку чуточку слабші, шоб очі сильно не напрягати тими діоптріями
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Melisa » 15 квітня 2011, 14:10

Почав портитись ще в школі, десь в років 13. Тоді мама мені купила найдешевші, але з потрібним склом. Ну,в смислі оправа найдешевша. То я так соромилась в них ходити! як старушка виглядала. Самі розумієте, перехідний вік, купа комплексів,а тут ше й окуляри... Вобшем мала я їх носити і не знімати 5 років, але відмовлялась, тому носила лиш вдома. Зір від того ще більше падав, "плюс" вечірні читання і всяке таке. Вобшем, мала я десь 5 шт. окулярів (то побила, то загубила). Сьогоднішні мені найбільш до вподоби, бо вони-червоні. І хто б міг подумати, що я візьму червоні (дуже не люблю цього кольору), проте як оділа, поняла, що ця оправа-моя. Отак ше мала-карта підказала, шо нада брать. І тепер я ходжу красуюсь в них.
Щодо зору, то по-моєму верхні три рядка бачу, далі-капєц.
Давно перевірялась, тому так зразу і не скажу, який зір на даний момент.
Лінзи не наважилась би купувати. Заважатимуть. Та й до окулярів я так звикла, що не можу вже без них. Так, дискомфорт при негоді,але я тоді салфетку дістаю, витираю, і все нормально. ;-)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 14:26

Nelya написав:Лінзи не наважилась би купувати. Заважатимуть

а чо? Чим заважатимуть? Вони ж не відчутні ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Nymydora » 15 квітня 2011, 15:41

я окуляри маю з шостого класу. В школі вдягала тільки на дошку. А коли пішла в універ, то сама вирішила носити постійно, бо на зупинках не бачила номера маршруток.
Оправи мала дуже,дуже різні: великі, малі, прямкутні, круглі. Носила лінзи також - всі рази була задоволена, але закінчувався термін дії і я лінувалася якось йти підбирати нові (хоча сестра мене постійно переконує зняти окуляри).
На сьогодні я зрозуміла, що окуляри - то частина мого іміджу і знімати їх не хочу. Оправа в мене прозора, а для домашніх - міцна пластмасова.
Страшенно не люблю хамелеони - в них світ якийсь блідий і некольоровий. Хоча певний період їх носила - але вони відчували, що я їх не любила - і побилися самі. ;-)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення taranjka » 15 квітня 2011, 16:27

згадалася історія з окулярами мужа - були ми в кракові і він випадково роздавиви єдне шкелко :dash: запасних нема, ходили по оптиках шоб заміняли, з горем найшли якусь, впросили зробити якнайшвидше, то забрали десьчерез день :crazy:
єдне шкелко вийшло як в нас дві пари окулярів. такшо в нас тепер пункт - в мандрівку дві туки брати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення Melisa » 06 червня 2011, 23:36

Щойно дивилась "Новий поглад" по Новому каналі. Якраз розказували про лінзи та окуляри.
Лінзи краще купувати одноденки, бо є вірогідність того, що ніяка зараза до них не причепиться: вдягнув, поносив, викинув.
Окуляри для захисту від компа - вигадка, мало шо дають. Людині потрібно відпочивати. Сидіти за комп"ютером можна максимум 4 год в день і треба робити вправи для очей. Бо навіть в окулярах ми моргаємо менше, а від цього страждають наші оченята.
Сонцезахисні окуляри треба купувати в оптиці або в спеціалізованому магазині, де їх можна зразу провірити: вимірюється стійкість та захист окулярів від впливу УФ променів. Та величина має бути не менш як 360. От не помню, як вона точно називається. А ті, що продають на ринках навіть до 300 не дотягують.
НароднаартисткаУкраїни (тобто Сумська молодша) розказувала про те, що її друг відмовив від лазерної корекції, оскільки та може мати негативні наслідки, від яких ніхто не застрахує. Щоправда такі випадки поодинокі, проте пані Народнаартистка прислухались.
Лікар-офтальмолог радила купувати лінзи, оскільки вони більш зручніші. А далі все вище написане.
Як знайдете хтось в неті, то киньте лінк. Вроді мало там інфо, проте вона виявилась для мене корисною. Може комусь знадобиться. :roses:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Очкарики є? ;) Любителі лінз і оправ - вам сюди

Повідомлення бережаночка » 06 червня 2011, 23:54

ого як нас очкариків багато)
в мен зір зіпсувався напевно після 1,5 року коли з запаленням легень лягла в лікарню,вийшла звідти з защемленням очного нерва на правому оці,косоокістю і слабким зором,хоча до цього часу все по словах мами було ОК
окуляри носила скільки себе пам"ятаю
красивих не було,в сім"ї був режим економія важніща за красу
результат-купа комплексів перехідного віку і муж-очкарик :tipok:
потім інститут і лінзи за перші зароблені гроші-шалена радість-нарешті я як і всі,потім щасливе закінчення вузу,вагітність і опля-не можу носити лінзи,очі якісь надчутливі до них стали
тепер маю окуляри і абсолютно не перюсть як я вних комусь подобаюсь,головне мені,коханій в них добре)
________________________________
писи
зір на ліве око 100% на праве-20%
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей