Глобальні оголошення!



Образ жінки бальзаківського віку

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення Naya » 22 вересня 2010, 11:09

хм, а я певно джинси, і кроси і в 90 носити буду.
як доживу. Не уявляю себе в іншому одязі.
От недавно захотілося змін якихось, вдягнула туніку і лосіни. Чоловік казав - гарно, а мені не те. І зручно, а мені - не те.
Звикла до джинсів і вже психологічно у всьому іншому почуваюся якось не так, не у своїй тарілці.
Мені дуже подобається спортивний стиль. І торчу від бабусь, які не в чорних класичних штанах, блузах і шльопках з внуками гуляють (чи просто гуляють), а в тих самих кросах і костюмах спортивних.
Нє, звісно таку бусю я на роботі не уявляю, але поза роботою - мені так вдягнуті подобаються. І я, взагалі, швидше увагу зверну на жінку, яка в класних джинсах чи спортивному костюмі, ніж на жінку в спідниці і на каблуках...
Отакево...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення happymami » 22 вересня 2010, 11:10

Згадала одну свою викладачку...
В жінки син мав вже близько 30-ти. А вона всеодно вдягала короткі спіднички і кліпала оченятами, як 16-ка. НУ І ШО??? Всі сміялися з неї. Але за спиною. А вона почувалася щасливою... Такшо, думаю, ніхто не зніме. А то шо шептатися будуть - то хай хоч посиніють))))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення Перлинка » 26 вересня 2010, 20:28

Мені так подобаються обручі з великими бантами,і маю їх,а вийти з дому не можу,почуваю себе якось глупо.хоч ніби мені й до лиця :???: .Просто з віком ,якось все меньше хочеться привертати до себе увагу.І червону помаду я дуже люблю,але вона навпаки,не інфантальна а робить соліднішою та дорослішою,проте дюже,дюже зобов`зує.З червоними губами,аби не виглядати смішно,треба у всьому бути ідеальною.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Образ жінки бальзаківського віку

Повідомлення krapk@ » 04 лютого 2012, 21:31

мені здається дамам за 40 багато що личить, що нам молодим ще не йде. Я от як обожнюю шляпи, але мені якось не тойво в них.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Образ жінки бальзаківського віку

Повідомлення Перлинка » 04 лютого 2012, 23:13

Капелюшки дуже рідко кому пасують так аби не мати вигляд пришелепкуватої
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Образ жінки бальзаківського віку

Повідомлення олеся » 04 лютого 2012, 23:20

Перлинка написав:Капелюшки дуже рідко кому пасують так аби не мати вигляд пришелепкуватої

:^D я як їздила на море то кожного разу постійно веееличезного капелюха, але щось стримувало так ні разу і не купила.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Образ жінки бальзаківського віку

Повідомлення mavpusya » 05 лютого 2012, 00:31

Ви знаєте, буквально сьогодні подумала, коли це я подорослішаю :)
Розказую чому. За час роботи у вузі класичний строгий одяг майже повністю витіснив джинси і кеди із мого гардеробу. І я зрозуміла, на скільки я щаслива, що знову можу носити кеди в горошок і шорти та капелюха із великими полями. Капелюхи мені дуже пасують, ношу їх правда рідко в Терні. А коло моря витягую увесь арсенал.
І тобі, Христя, дуже пасують короткі спідниці, римлянки-босоніжки і бандана на волоссі, а, і два хвостики :)
Мені теж пасують два колоски. Заплітаюсь, як в 50-х у німецькому стилі. Трошки випустивши кучері. Теж дозволяю їх собі на морі, чи відпочинку.

Я тут запала на золоті джинси )))) Вони мені не пасують, якщо носити із футболками в обтяг, але із кофтами фрісайз і ботильйонами ризикну одіти :) Хочеться свіжих образів... Замовила від манго, блін, малі... Вся надія на форее21 ))))) Хоч би підійшли...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Образ жінки бальзаківського віку

Повідомлення Nymydora » 05 лютого 2012, 01:32

а мені з віком якихось вар'яцій хочеться
на роботу вдягаю пальто з чорнобуркою, каблуки (правда зараз зимно, то ношу єдині теплі на платформі чоботи), піджак, повний макіяж. Але просто тащуся, що можу до того всього вдягнути штани в обліпку (часом навіть джинси) або спідницю вище коліна. І люблю, коли так по-петеушному блузка з-під піджака виглядає. І якщо зверху ще шарф намотаний, то взагалі... або в'язане слінгонамисто
А не в робочий час так мене і тягне на джинси, кольорові колготки і мініспідницю... якийсь у мене дивний бальзаківський вік... в дитинство впадаю 8-o
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron