Глобальні оголошення!



Образ жінки бальзаківського віку

Образ жінки бальзаківського віку

Повідомлення гра з вогнем » 21 вересня 2010, 20:07

Я зараз в прямому значенні.
Всі читили, всі знають... Кому мало лишилося до цієї межі, а хто вже і перейшов.

От скажіть кіски, короткі спідниці, смугасті підколінки прийнятні? Особисто для вас?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення Nymydora » 21 вересня 2010, 20:50

я в душі хіппі, і мені завжди будуть тішити око всілякі неформальні шмотки (смугасті підколінки). Але от звернула увагу, що з віком хочеться все-таки каблуки взути, лице напуцькати, стиль одягу зовсім змінився. Принаймні зараз я на роботу вже так не вдягнуся, як 5 років тому. А жаль...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення гра з вогнем » 21 вересня 2010, 23:14

ну от я б щось таке ше вдягнула, але мені кажеться, що то якось странно буде дивитися :fool3:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення Nymydora » 21 вересня 2010, 23:44

а мені здаєтся, що основне в тому одязі органічно почуватися. Якщо тобі добре, то і виглядає нормально. Дуже видно. коли людині в одязі некомфортно, навіть в гарному і модному, і стильному. А часом дивишся - ніби щось таке незрозуміле на дівчині - а виглядає супер.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення Marta » 22 вересня 2010, 00:35

ну, я себе ще бальзаківською дамою не вважаю, в одязі в мене переважно такий стиль casual, хоча теж от помітила, що хочеться мені каблуки. І сьогодні я була на шпильках..)І як то я в них навчилася враз ходити? Це для мене завжди було на межі фантастики..))))
Хвостики-спіднички-гетри- дома можна, на природі, серед своїх. Але вийти "в люди" вже якось не то...А особливо, якщо це дійсно дама бальзаківського віку, такий одяг здається на тій людині дивним по меншій мірі. Мені здається, чим ти старша, тим твій статус зростає, і мені подобаються доглянуті, стильні дами, яких вік тільки красить, можна і в кросовках, але не з дурною посмішкою 15-річної і не з хвостиками..))))) А з достоїнством....=)
Marta Офлайн


 

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення гра з вогнем » 22 вересня 2010, 00:44

я певно тут одна впадаю в дитинство і не хочу каблуків :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення Marta » 22 вересня 2010, 02:53

Віриш, я НІКОЛИ не носила каблуків, це для мене щось нереальне, не моє, класичний стиль мені й досі не подобається, такого, як помада в мене в косметичці НІКОЛИ не було, тільки блиск.
Про помаду я думку не змінила-ну не нра мені...((( а от щось поміняти захотілось. І для мене це каблуки. Було б дивно, якби мені захотілось хвостиків чи кросовок- кроси або щось на зразок завжди на мені, а хвостики дома також майже завжди. Так що мені хватає і хочеться чогось іншого. )
А якщо хочеться- треба виконувати свої бажання! Не хоч каблуків-не взувай!)
Я про те, що мене нервує, коли дійсно старші жінки строять з себе 15-річну невинну дівчинку, з тупим юмором і стразиками. Я не за те, щоб кому "за" ходили лише в спідницях за коліно-абсолютно! можна виглядати модно і стильно, але адекватно..)
Marta Офлайн


 

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення гра з вогнем » 22 вересня 2010, 03:41

та я розумію :)
мені от здається, що тре потроху позбавлятися дурнуватих коротких спідниць, але не знаю... може я тойво :fool3:
ясне діло, що я й так їх не ношу, бо якось не уявляю того відочка "в короткій спідниці за дитиною ганяти"

і якісь такі двоякі відчуття, вдягатися хочеться як колись, а шота каже, що воно вже не те...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення happymami » 22 вересня 2010, 09:26

гра з вогнем написав:і якісь такі двоякі відчуття, вдягатися хочеться як колись, а шота каже, що воно вже не те...

Бляха. От слово в слово написала то, шо і я собі думаю... Але прикол в тому. що якшо після першої дитини я плювати хотіла на всякі хто шо скаже, бо я й так на 13-ть виглядаю. То після другої дитини мені вже встидно в короткій спідниці ходити і наштукатуреною під вечірній макіяж... Навіть якшо йду без дітисьок кудись... Я ж то знаю, шо мені не 13-ть))) Хоч люди може так і думають...
А полосаті шкарпети в мене завжди будуть в почьоті))) І я в них хожу по хаті, або в мандрівках. І хвостики дурацькі в мандрівках.
А на роботу/по місту наразі без визначеного стилю. В джинсах і попрощє. Бо і сукенки а-ля вчителька не вдягнеш до дитини і шкарпети полосаті - занадто)))
Хоча мої сусіди звикли шокуватися і як мене сильно припре - то буду я мама в полосочку))))

А наразі я відриваюся по повній на малій. Всі свої мрії втілюю в її стиль одягу)))
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Образ жінки бальзаківського віку.

Повідомлення Рижуля » 22 вересня 2010, 11:00

Діфчонки, мені здається, що нам до бальзаківського выку ще треба років з 7-8 зачекати, а потім поговоримо ;)
Хоча, якщо до теми, то мені чомусь смішно з жінок, які після 35 вдягаються як діти. Якось шкода їх стає. Хоча може то просто не моє.. Люблю елегантність. Хоча кросівки і джинси також нра, але не щодень то точно :beauty:
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron