Глобальні оголошення!



Нарощені вії та волосся?

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення ievaDi » 04 серпня 2016, 11:02

Волосся не пробувала, а от вії нарощуванню вже років зо три з невеликими перервами. Дуже зручно і красиво. Зараз якраз відпочиваю від них. Тижня через 3 знову буду нарощувати)
ievaDi Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 04 серпня 2016, 10:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Нана

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення АннаБузина » 30 серпня 2016, 08:45

А я в який колір нарощували?)
АннаБузина Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 50
З нами з: 30 серпня 2016, 08:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення mari » 04 вересня 2016, 10:33

Я три рази нарощувала вії. Свої дуже коротенькі. Якось ще давніше.
Зараз б не наростила ні за які гроші.
По-преше дужеееееее довго ця процедура триває, по-друге тянуть вони реально свої вії, потім через час кусочками відвалюються, по-третє забагто проблем-як спиш,я к макіяж змивати, а також моєму чоловікові абсолютно не подобається. Та й не думаю що це модно зараз, не люблю коли всі як штампи ходять. Надоїв цей "тернопільський рагулізм-всі на одне лице". чи то виросла....Але ще все залежить від майстра і від бажання жінки по довжині. ОЦІ довжелезні як в страуса вії- однозначно жахливо. Абсолютно не маю на увазі тих, хто в дописах цих писав, це моя власна думка того що бачила на інших.
Для мене вибрала такий вихід: наклеювати коли роблю макіяжі на дуже визначні події.


НАрощені пасма волоося робить моя подруга Таня з Монро, це ДУЖЕ дорого і так як маю кучеряве волосся-навіть не розглядаю, на щастя свого досить маю.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення flower » 04 вересня 2016, 13:17

Повністю згідна. Сетра моя майстер, нарощує людям і вже мене не раз просила, що давай тобі вії зробимо. Тож хоч і маю можливість нарощувати безкоштовно та не хочу. Може колись передумаю і зроблю, але однозначно не 3Д нарощення, як це робить більшість, а 2Д або класику.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення vit.mosom » 13 грудня 2016, 18:32

Я теж над нарощуванням вій дуже часто задумуюся, бо воно дуже зручно що зимою (туш не тече від снігу), що влітку. Але мене лякає те, що після нарощування своїх вій майже не залишається. Подруги, які вже "перестрадали" цим, жалілися, що після цього від своїх залишаються "пеньки". Тому якщо свої вії є, хоч якісь, то краще підмальовувати їх кожен ень, аніж зовсім без нічого залишитися
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення маша12 » 15 грудня 2016, 17:13

Я не розумію нащо нарощувати вії, це так жахливо виглядає. Зараз якась манія пішла
маша12 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 09 грудня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення flower » 15 грудня 2016, 20:02

маша12 ну якщо робив криворукий майстер то так :wink:
А взагалі все залежить від побажання клієнта, деякі хочуть бути бурьонками, бо їм так подобається. А деякі люблять, щоб дивилось натурально і природньо.
vit.mosom вії, як і волосся випадають і виростають нові, в війок є свій цикл життя, вони відновлюються. Нарощування портить лиш трошки свої вії, але якщо їх зняти самостійно, то звичвйно можна лишитись без вій взагалі на деякий час. Тому краще піти до майстра, який нарощував, він зніме спец.засобом.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення Любов » 22 лютого 2017, 20:33

Вже десь 4 місяці нарощую свої війки, гарно, природньо виглядають. Теж не люблю тих 2D ефектів. Вагалася довго, але дуже сподобалося. Особливо тим, що не потрібно щодня змивати ))). Знайшла майстра, що гарно їх робить, яка підібрала довжину і густоту, що практично нічим не відрізняються від природніх, хіба що кольором. Відносно недорого, порівнюючи з цінами в інших салонах. А під час процедури відпочиваю, можу поспати годинку))). За контактами майстра Каті звертайтесь у приват.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення flower » 22 лютого 2017, 22:15

Я доречі теж забула відписатися, сестра мені таки наростила. Заставила перед весіллям нашої сестрички середущої. Зробила природні, не надто густі і довгі. Я походила з ними тиждень, поки мені Матвій серед ночі ногою в око не зарядив. То на тому оці пололовини вій не стало. А мені потрібно було на день народження іти за кілька днів. Попросила я її зняти вже тоді всі, а вона наростила далі. :hi: То вже 2,5 тижні пройшло, поки ще все в нормі. Так дійсно класно, прокидаєшся зранку, дивишся в дзеркало і краса. Але бракує таки мені:
1) зранку набрати повні долоні води і вмити лице так гарненько,
2) спати лицем в подушку,
3) часом потерти око дуже хочеться.
Не знаю ще чи буду робити корекцію, не хочу займати Юлін час, який вона може потратити на клієнтів. Якби я ходила на роботу, то напевно нарощувала б. А так дома постійно з дітьми, то не бачу потреби.
Плюси є звичайно. Завжди гарний погляд :hi: Економиться зранку час. По грошах, то постійно купувати туш і змивку, тратиться не менше напевно. :yes:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Нарощені вії та волосся?

Повідомлення vit.mosom » 24 лютого 2017, 18:13

flower, от тому і роздумую, що ніяк не знайду майстра, роботи якого мені дійсно сподобаються :dash: У всіх такі віяла, мені такі не подобаються. Бачила колись одну дівчину з такими. Наче лялька. Тільки не у гарному сенсі :hi:
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.Далі

Повернутись до Салон краси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron