Глобальні оголошення!



Хтось стикався з процесом позбавлення батьківських прав?

Наші новини і оголошення, повідомлення про старт конкурсів чи зупинку в роботі форуму, актуальна інформація про зустрічі в реалі, чи акції

Хтось стикався з процесом позбавлення батьківських прав?

Повідомлення bonnynamer313 » 24 квітня 2025, 18:23

Склалась важка ситуація з батьком дитини — він повністю ігнорує свої обов’язки, роками не бере участі у вихованні й матеріально не допомагає. Думаю про позбавлення батьківських прав, але не знаю, з чого почати і скільки коштує позбавлення батьківських прав. Може, хтось проходив через це — підкажіть, як діяти?
bonnynamer313 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 26
З нами з: 04 березня 2025, 08:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хтось стикався з процесом позбавлення батьківських прав?

Повідомлення ГалинаПетровна » 24 квітня 2025, 18:30

Так, я проходила через це — дуже непросте рішення, але іноді необхідне. У моєму випадку допоміг юрист із Kaminska.com.ua. На сайті є окрема сторінка, де чітко розписано, як усе відбувається і скільки коштує позбавлення батьківських прав. Юрист одразу пояснив, які потрібні докази, як подається позов, і що реально враховує суд. Мене супроводжували на всіх етапах — я почувалася впевнено, бо знала, що за справу взялась людина з досвідом. Якщо ти в подібній ситуації — дуже раджу звернутись. Все зручно, онлайн, і без зайвого стресу.
ГалинаПетровна Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 22 квітня 2025, 20:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Актуально



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей