Глобальні оголошення!



допоможіть вивчити польську

Наші новини і оголошення, повідомлення про старт конкурсів чи зупинку в роботі форуму, актуальна інформація про зустрічі в реалі, чи акції

допоможіть вивчити польську

Повідомлення Скромница » 12 вересня 2022, 19:46

Знаходжусь у Польщі, мову розумію, говорю на елементарному рівні. Незабаром повертаюсь до України, хочу продовжити вивчення мови. Порадьте хорошу навчальну літературу. Часу на ігрові програми немає, хочу максимально швидко вивчити мову. Можливо ресурси/книги у форматі англ/польська
Дякую
Скромница Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 02 грудня 2020, 00:11
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: допоможіть вивчити польську

Повідомлення Vailala » 12 вересня 2022, 21:30

Предложенные книги советую отставить на второй, третий ряд.
Прежде всего студенту нужен прозрачный план где ’шаг за шагом’ представлена структура языка от легких к более сложных формам заданиям.
А о ци книжки разбавлены множеством картинок и несусветными разговорами, (издатель платит за кол.страниц), хотя по этим учебникам занимаются большинство яз.курсов.
Выбирайте свою книгу и занимайтесь по ней, в моменте замешательства подсмотрите что по теме пишут другие авторы. Я бы советовал ’Мочалова Т. С. - Польский с нуля (комплект из 2 книг + CD, 2012)’.
И конечно же ютуб, там действительно есть хорошие уроки по грамматике и произношению, но самое главное читайте и разговаривайте ежедневно на польском, разговорные клубы и тд. Если чё, с языком помогу.
Vailala Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 02 грудня 2020, 00:19
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: допоможіть вивчити польську

Повідомлення Надя Дорофеева » 13 вересня 2022, 09:29

О ні, не слухати, а саме погано бідно самій говорити, слухати звичайно можна, але пасивне слухання дає пасивний результат.
Я б почала з азів фонетики, розібралася і закріпила на прикладах jest, są, będę, się, але щоб не трапилася каша в голові робила б це з репетитором - https://easyschool.com.ua/tutors/polska-mova
Надя Дорофеева Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02 грудня 2020, 00:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: допоможіть вивчити польську

Повідомлення aaprile » 30 жовтня 2022, 12:39

спасибо, буду иметь ввиду!
aaprile Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 30 жовтня 2022, 12:38
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Актуально



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей