Глобальні оголошення!



Подяка за роботу Школи материнства

Діяльність Школи у м.Тернополі, графік лекційно-практичних занять, розклад, адреса, запитання про роботу Школи, відгуки випускників Школи

Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення Гість » 27 листопада 2009, 23:22

ДОРОГІ мої. я хочу висловити своє щире захоплення роботою Школи щасливого материнства св.Анни. :o :o :o Ви-такі молодці.Я дякую Вам за кожне слово,підтримку,інформацію,за вашу любов і дуже суперлекції.Я захоплююсь вами!!! Горжусь що є така школа,де охочі знайдуть все.
Гість Офлайн


 

Re: подяка

Повідомлення Natalinda » 28 листопада 2009, 12:50

ДУЖЕ ЧУДОВА ТЕМКА!!! ОТЖЕ:
Дякую школі материнства, особливо Іванні Євгенівній, бо завдяки тому що вона майже на кожному своєму занятті згадувала про грудне вигодовування (що на той момент мені вже трішки піднадоїло) я успішно годую синочка лише грудьми, і він в мене вже такий пампушок зробився! Я жодного разу не мучила без потреби свої груди зціджуваннями (сусідка розповідала, що цілий рік по півлітри в день мінімум зціджувала), в мене не було післяродової депресії, мій чоловік був присутнім на родах і першим побачив та приложив до грудей нашого синочка! Я САМА ЩАСЛИВА МАМА НА СВІТІ!!!
ДЯКУЮ ВАМ ЗА ТЕ, ЩО ВИ Є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Востаннє редагувалось Natalinda в 30 листопада 2009, 13:28, всього редагувалось 1 раз.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: подяка

Повідомлення Melisa » 28 листопада 2009, 13:25

І я, і я, і я також хочу подякувати.
Спасибі вам, шановні Маріє Степанівно та Іванно Євгенівно! Спасибі за час, який виділяли для нас, спасибі за турботу і тепло, спасибі за поради і настанови (тут мав би бути смайлик з цвяточком). Низький вам уклін.
Усім своїм подругам я раджу звертатись тільки в Школу Св. Анни. Так що, чекайте поповнення. Хоча у вас і так вже мабуть багатенько вагітних. ;)
Успіхів вам, натхнення і лише вдячних КЛІЄНТОК. :D
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: подяка

Повідомлення mari » 28 листопада 2009, 21:05

:o :o :o :o :oops: :oops: :oops: :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :) :) :) ;) ;) ;) :? :? :? :| :| :|

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ,ЩО ВИ В НАС Є!!!
.ТАКІ ЧУДОВІ,ВСІ РІЗНІ,ЦІКАВІ,ЗАХОПЛЮЮЧІ,КРАСИВІ,РОЗУМНІ,ДОБРІ І ЩАСЛИВІ.
МИ ЛЮБИМО КОЖНУ З ВАС. В НАС ВЖЕ СОТНІ ДІТЕЙ..
МИ -БАГАТОДІТНІ І ДОВГОГОДУЮЧІ І БЕЗДЕПРЕСИВНІ...бО ВИ З НАМИ.

ХОМІВ М.С.
Приєднані файли
1111111111144444444444444.JPG
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: подяка

Повідомлення Руся » 30 листопада 2009, 13:28

І Я теж хочу сказати ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!!!! :o
нажаль, я не мала можливості відвідати багато уроків, проте все ж мені на все життя запам"яталося. Особливо, від щирого серця, дякую Іванні Євгенівні, в якої неодноразово консультувалась і яка допомагала мені під час другої вагітності. ДУЖЕ ДЯКУЮ за вашу таку клопітку працю. Хай Бог вас благословляє!!!
Руся Офлайн


 

Re: подяка

Повідомлення Oksana » 30 листопада 2009, 18:19

Дуже хочеться приєднатись до всіх скаханих тут хороших слів, і також подякувати всім працівникам школи щасливого материнства за те, що ви є. За те, що допомагаєте нам! Іванно Євгенівна, Маріє Степанівна Вам особлива подяка!!!
Маріє Степанівно, Ваші лекції в відділенні патології були для мене як подув свіжого вітру. Так склалось, що мені там довго довелось пролежати, перед пологами, і я завжди дуже раділа коли Ви приходили до нас туди :)
А завдяки Вам, Іванно Євгенівно, обом моїм лялям і досі в повній мірі вистачає молочка! Ми практично не знали, що таке лактаційний криз, і вже трошки більше рочку, грудне молочко - це просто ням-ням для нас :) Без нього ми нікуди :) І думаю, що так ще буде тривати довго!
Шкода лише, що не змогла відвідати багато лекцій, як мені цього хотілось, тому, що практично всю декретну відпустку провела в патології :(
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: подяка

Повідомлення Гість » 12 грудня 2009, 09:52

І я хочу подякувати ЗА ЧУДОВУ КНИЖЕЧКУ,особливо Марії Степанівній :)
Гість Офлайн


 

Re: подяка

Повідомлення mari » 21 грудня 2009, 13:49

:o :o :o Сьогодні позвонила якась дівчина і сказала,що хоче зробити нам подарунок у школу,купити якісь книги в бібліотеку школи. А в нас якраз є обмінна бібліотека. :o :o :o Дуже було приємно. Тим більше,що телефон вона тут на форумі чи то на сайті знайшла.
Дякую,дякую,дякую. :kissed: Як добре робити приємні речі просто так! :rose:.
ЦЯ ПОЗИТИВНА АРТ)ТЕРАПІЯ від вагітних- пОДАРУНОК ДЛЯ УСІХ ВАС!!!!!!!!!
Приєднані файли
2222222222222222.jpg
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: подяка

Повідомлення Ira » 08 січня 2010, 17:16

Я теж хочу вам подякувати, Іванно Євгенівно і Маріє Степанівно, за вашу чудову Школу материнства!!! І за цінну книжечку, в якій безліч потрібного для годуючої мами!!! Завдяки вам годую грудьми свою донечку вже 10 місяців і не мала жодних пролем. Був один лактаційний криз, але і тоді не розгубилась! Велике вам спасибі за вашу працю!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: подяка

Повідомлення mari » 16 лютого 2010, 00:34

Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Школа щасливого материнства св. Анни



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість