Глобальні оголошення!



Подяка за роботу Школи материнства

Діяльність Школи у м.Тернополі, графік лекційно-практичних занять, розклад, адреса, запитання про роботу Школи, відгуки випускників Школи

Re: подяка

Повідомлення Liza » 16 лютого 2010, 17:36

о, ця стаття в мене є у паперовому варіанті. я все ніяк не могла зібратися десь зісканувати її або сфоткати і тут викласти. ми з чоловіком тоді були на занятті, коли журналістка приходила.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: подяка

Повідомлення Тетяна » 03 березня 2010, 18:15

Я теж надзвичайно вдячна Іванні та Марії, за їхній щоденний труд!!! Для мене були надвичайно корисними лекції, особливо по грудному вигодовуванні (годую ще й досі, нам 1,5), а також психологічний настрій на успішні пологи та післяпологовий період від Марії (все що я написала, так і відбулося). Окреме спасибі Лілі за гімнастику для вагітних!!! А ще в мене з'явилося багато друзів,мамусь, які радо діляться своїми ідеями щодо виховання та здоров'я діток.
Тому ще раз ВЕЛИКЕ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВАМ!!! НЕХАЙ ГОСПОДЬ ВАС БЛАГОСЛОВЛЯЄ і ОБЕРІГАЄ!
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Тетяна Офлайн


 

Re: подяка

Повідомлення galana » 05 квітня 2010, 00:22

Приєднуюсь до всіх попередніх теплих слів,я в школі при першій вагітності взнала багато нового і корисного для себе ,також з"явилося багато нових полруг з якими досі підтримую теплі стосунки, нажаль незнаю чи зможу ходити вдруге оскільки перебралися до села тай вже маю чим займатися маю чудову донечку ,але всім раджу непропускати такої можливості ходити саме в цю школу. Окреме дякую Іванні Євгенівні ,та Марії Степанівні за їхній труд та турботу,а також Лілі яка веде фітнес. :kiss: :rose: :angel:
galana Офлайн


 

Re: подяка

Повідомлення mari » 20 жовтня 2010, 22:47

Хочу подякувати Лері за її внесок на розвиток Школи. Ми дуже цінуємо увагу і цінність кожної гривні яку ви даруєте нам. Плануємо використати ці гроші на нові рекламні календарики і можливо якщо ще щось залишиться- на ремонт!

:heart: :heart: :heart:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: подяка

Повідомлення mari » 22 грудня 2010, 02:06

А НАМ СЬОГОДНІ АЖ 7 РОКІВ.
МИ ВЖЕ ТАКІ ДОРОСЛІ І РОЗУМНІ ЗАВДЯКИ ВАМ, ВАШІЙ ПІДТРИМЦІ, ВАШИМ ДРУЗЯМ ЯКІ ПРИХОДЯТЬ ЗА ВАШИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ І ВАШИХ ДІТКАМ.

ДЯКУЄМО УСІМ ХТО З НАМИ!
КОЖНОМУ ХТО ПРАЦЮЄ З НАМИ, ХТО ДОПОМАГАЄ І ОПІКУЄТЬСЯ.

Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: подяка

Повідомлення Тетяна » 13 січня 2011, 01:13

Особливу подяку хочу скласти Марії Хомів і о.Мартину! А також Даші Горон і її сім"Ї !
Я захоплююсь ними, їхнім життям і їх успіхами. То є- дивовижні люди! :kiss girl: :kiss girl: :kiss girl:
Тетяна Офлайн


 

Re: подяка

Повідомлення mari » 13 січня 2011, 10:24

Дякую Таня! :oops: Дуже приємні слова! :kiss girl: Вірю що у всіх мам нашого форуму чудові сім"ї, якими можна захоплюватись :aaaaa:






Хочу подякувати за вівторок тій мамі, яка нам у школу принесла журнали і 2 величезні папки з зібраною підшивкою- Здоров"я матері і дитини". Дуже потрібна нам інформація.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення mari » 22 грудня 2011, 10:27

А нам сьогодні- 8 років!!! :heart: :heart: :heart:

Ми Вас усіх любимо. Дякуємо кожній жінці -5567, які вчилась разом з нами,(хто 1 раз а хто 20 разів приходив),
дякуємо кожній парі яка приходила до нас на навчання по партнерських пологах- 354, 490 парам які готувались до шлюбу і слухали нашу науку,
дякуємо усім мамам, які залишились на форумі(згідно підрахунків по темі-58 жінок, але я впевнена що там ще не всі написали http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... =73&t=2732),
дякуємо тим хто не ходив до нас, але гарно про нас відгукується і радить іншим. :phone:

Дякую нашим волонтерам- Іванні(акушер-гінекологу),Даші(консультанту з грудного годування і слінгоносіння та природнього батьківства), Наталі (психологу), Люді(соц.педагогу), Оксані(педіатру) :girl_hospital: , Люді(дитячому неврологу), Лесі(творчому майстру), Ірі(консультанту з природнього планування сім"ї), о.Мартину. ;-)

Любимо ВАС, цінуємо ВАС, ділимось з ВАМИ. :-|
Чекаємо Вас знову :beer:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення irinka » 22 грудня 2011, 15:15

mari написав:Дякую нашим волонтерам- Іванні(акушер-гцнекологу),Даші(консультанту з грудного годування і слінгоносіння та природнього батьківства), Наталі (психологу), Люді(соц.педагогу), Оксані(педіатру) :girl_hospital: , Люді(дитячому неврологу), Лесі(творчому майстру), Ірі(консультанту з природнього планування сім"ї), о.Мартину. ;-)

Маріє і ми дуже дякуємо вам за цінні поради і знання!!! :roses: :roses: :roses: Школа материнства дійсно багато чого навчила :гуд:
ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ТЕ ЩО ВИ Є! :kiss:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення flower » 22 грудня 2011, 18:52

Ого 8 років!!!!! Вітаю !!!!!!! Вітаю!!!!!!!! Щиро вдячна всім за форум!!!!!!!! Дуже вас всіх люблю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart: :heart: :heart: :kiss: :kiss: :kiss: :roses: :roses: :roses: :гуд: :гуд: :гуд:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Школа щасливого материнства св. Анни



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість