Глобальні оголошення!



Подяка за роботу Школи материнства

Діяльність Школи у м.Тернополі, графік лекційно-практичних занять, розклад, адреса, запитання про роботу Школи, відгуки випускників Школи

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 лютого 2015, 14:11

Хоча з моменту відвідування мною школи материнства минула вже майже 2,5 роки, але я досі не писала в цій темі. Тож напишу тепер. Школа дала мені дуже багато корисних і потрібних знань, які потім знадобились. Але якщо знання ще можна почерпнути десь з інших джерел, то школа дала ще дещо важливіше - впевненість. Школа зарядила мене такою впевненістю щодо деяких речей, що потім я мала достатньо стійкості, щоб вистояти перед всіма порадами збоку - як допоювання, годування по годинах, пустушка, купання в малій ванночці, сочки і укропні водички, і т.д. І я не просто була впевнена в собі, я ще й мала достатньо аргументів, щоб відстоювати свою позицію та пояснювати, чому я обираю саме такий шлях, а не інший. Школа допомогла мені розпочати своє материнство впевнено і щасливо. Дякую за це школі та всім її працівникам :rose: :kiss:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення Sam » 15 лютого 2015, 03:06

Стаючи на облік в ЖК мені разом з талончиками на аналізи дали папірець-направленя))) в Школу материнства. Коли прийшов довгоочікуваний час передпологового лікарняного, я з нетерпінням чекала, коли ж прийде пора перших занять.
І от 10 листопада 2013 року перше заняття з Іванною Євгенівною - справжнім професіоналом, яка живе в ногу з часом і намагається передати свої знання майбутнім мамам. Саме завдяки їй, я з чоловіком підготувалися до партнерських пологів; я усвідомила, що годувати дитину може кожна мама, і не буває такого, що молоко нежирне, для кожної дитинки- найкраща їжа - молочко саме її мами; з її розповідей я відкрила для себе світ органічної косметики і побутової хімії; а ще, я запам'ятала розповіді про її доньку, і саме тому наш Мавтвій ходить по хаті босоніж, без шкарпеток, навіть зараз, що викликає легкий подив(м'яко кажучи) у наших сусідів і бабусь... І ще я добре пам'ятаю її вислів: "У жертовної мами, не може бути щаслива дитина" й стараюсь керуватися ним. Величезне дякую за все Іванні Євгенівні!!! :wink:
Марія Степанівна запам'яталася порадами, як уникнути післяпологової депресії, чесно, я навіть не знала, що таке буває... Завдяки їй дізналася про форум і потрапила на свято - "День народження школи материнства св. Анни" у Перемозі, яке було надзвичайно позитивним, з масою приємних емоцій, діточками та вдячними мамусями, які були як одна сім'я. Дякую Вам за Вашу працю. :aplo:
Шкода, що з Дашею було лиш одне заняття...
Школа материнства - це путівник для молодих мамусь, який направляє на вірну стежку і дає впевненість і рішучість, щоб не звернути з неї в хащі порад дільничних педіатрів, а також дорогої родини.
Дякую Вам за те, що Ви є і бажаю плідної праці і процвітання. :rose:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення Dana » 23 лютого 2015, 14:17

Дякую, за натхнення і за інформацію і щирість, Вам Марія, Іванні Євгенівні і Даші. Чесно кажучи жодні слова не покажуть наскільки грандіозною є ваша праця. Дав би Бог щоби всі цінували вас, вашу працю. А подяки від людей нехай Бог перетворює у свої ласки для вас!
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення Параска » 06 травня 2016, 17:43

Величезне спасибі за вашу роботу!!! Левовою часткою того спокою з яким я йшла на пологи я завдячую саме відвіданим лекціям). :***: Як то кажуть, головне позитивне налаштування)). :dance: Окремо хочу подякувати Іванні Євненівні яка розтлумачила що і до чого майбутньому таткові), на партнерських пологах тримався мужньо.
Вже після пологів дивилася на розклад лекцій..так кортіло піти ще)) З другою пузатістю знову робитиму набіги)
ДЯКУЮ!
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)

Re: Подяка за роботу Школи материнства

Повідомлення erinaceus » 18 грудня 2018, 19:11

Незважаючи на те, що це вже друга вагітність, я чемно відходила в Школу материнства Святої Анни. Дуууже багато корисної, цікавої інформації по фізіології, грудному годуванню, догляду за дитиною. Плюс психологічна підтримка, методи релаксації, самоаналізу. Приємна атмосфера, затишне приміщення, уважне ставлення до вагітних. З лекціями в консультації (на Замковій принаймні) не порівняти. І здавалося б ніби вже і досвід є в мене, і знання, але дещо призабулося, деяка інформація оновилася. Тому однозначно рекомендую всім! Проінформований - отже озброєний!

Велике дякую Марії Хомів та Іванні Наконечній за їхню колосальну роботу, професіоналізм, підтримку та відчуття впевненості у власних силах! Ви молодці :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Школа щасливого материнства св. Анни



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість