Глобальні оголошення!



Чому паски святять в суботу???

Чому паски святять в суботу???

Повідомлення krapk@ » 14 квітня 2012, 17:57

Я не знаю чи ще десь так, але тут в Бучачі всі церкви святять сьогодні. Це виходить що і їсти свячену їжу можна сьогодні???? На скільки це правильно або не правильно??? Коли я жила в Камянці-Подільському (і точно знаю що вся Хмельниччина і Вінничина) паски святять як і всі вночі з суботи на неділю.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чому паски святять в суботу???

Повідомлення о.Мартин » 15 квітня 2012, 21:57

З практичних причин Пасху святять від Великодньої П'ятниці до Великодньої неділі.
Я памятаю коли я був малий, що священик до нас приїжджав спеціально святити Пасху і це було у Великодню П'ятницю. Так і ми чекали до неділі, що їсти усе свячене....
Якщо є можливість посвятити усі кошички вірних після Великодньої літургії - так і робить священик. Наприклад у нас у Катедрі - це не реально!!! Ми святимо Пасху у суботу з 14 год до півночі без перерви.... така наша дійсність у центральному Соборі м.Тернополя. Ще святимо ранком після першої Великодньої літургії...
Очевидно, що їсти посвячене можна тільки на сам Великдень, і не раніше... бо так ми втрачаємо сенс самої Пасхи.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron